תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    כן ולאחרונה ישנם הרבה בעיות עם השרת חשבתי שצריך לפתוח thread, שיעודכן ע"י האחראים פה (דני ושות').

מצב השרת: פעיל
    סיבה:
    תאריך משוער של חזרת השרת:
    מעודכן לתאריך:19.8.2007:2100
    אופן התנהגות השרת בזמן האחרון: שומר שבת (זכויות יוצרים לדון)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    משום מה הוא כותב SERVER IS FULL גם כשהוא מראה 11 איש O_ם

אבל אתמול הוא עוד היה חי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.06.2007
    עיר
    XX XX
    מה יהייה? עד מתי?!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    >_>
    מרגיז. אני אשלח שוב מייל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    שמילסון, נראה לי שהם מכבים את השרת (או משהו כזה) בסופי שבוע כדי שלא תוכל לדבר איתם אז, וזה יעלה להם פחות כסף... (מפעילים את השרת ראשון-חמישי במקום 24\7)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא נראה לי. יש לויגיימס מישהו אחד שאחראי על השרתים והוא עמוס בכ"כ הרבה עבודה, אז מסופקני אם עכשיו החליטו שהוא צריך לכבות את השרתים בסופ"שים ולהדליק אותם ולהפעיל את כל שרתי המשחק מחדש בתחילת השבוע.
    בנוסף, בשבוע שעבר, כשהשרת לא היה פעיל, הוא חזר ביום שני. וחוץ מזה, עד עכשיו השרת תמיד פעל נונסטופ. היו מודיעים לי ולשאר הצוות אם היו שינויים בתכנית העבודה של השרתים. וגם אם לא היו מודיעים בצורה כללית לכל המנהלים, היו אומרים לי את זה כששלחתי מייל בשבוע שעבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    מצפה עדי
    חחחחחחחח שומר שבת XDD

Member of
    a1mmortals

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי Elys1um
    חחחחחחחח שומר שבת XDD
    השרת חזר בתשובה...

טוב, LETS CUT THE BULSHIT.

דיברתי עם מישהו מההנהלה, וגיליתי בדיוק למה השרת מפסיק לעבוד בסופי שבוע...

השרת לא דתי, הוא פשוט עובד על DOS :\

אין תקציב למערכת הפעלה :<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    מצפה עדי
    נכתב במקור על ידי __PhoeniX__
    השרת חזר בתשובה...

טוב, LETS CUT THE BULSHIT.

דיברתי עם מישהו מההנהלה, וגיליתי בדיוק למה השרת מפסיק לעבוד בסופי שבוע...

השרת לא דתי, הוא פשוט עובד על DOS :\

אין תקציב למערכת הפעלה :<
    חחחח דוס נחמד

Member of
    a1mmortals

שתף ב-Google+

אני אחזור על הפזמון: שרת של אלפי דולרים לא אמור לקרוס!!!!!!

תתפלאו כמה רחוק איתחול פשוט יכול להגיע.
    אני אדבר עם אולג, זה יטופל. אל דאגה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אתה מתכוון עשרות דולרים? :X

אני רק רוצה שהוא יעבוד (ורצוי גם בלי הלאגים שהתחילו בשבוע+ האחרון) :<)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אפשרי אולי כמו ההצעה של קטנה
    אבל במקום בדיון בצד מעל הפרסומות
    איפה שיש מידע על כתובת השרתים
    יהיה מן סמל כזה של שרת פעיל לא פעיל
    במקרה ופעיל יהיה רשום לידו תאריך חזרה משוער
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    מ'זתומרת אלפי שקלים \ עשרות שקלים \ דולרים \ וואטאבר?!?!

שרתים בFEAR לא אמורים להיות בחינם?! אה?!
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ...שרתים ב-FEAR הם חינמיים, כן. אבל כמה עלה המחשב שלך, שאליו מתחברים אנשים? וכמה עולה מחשב חזק שמיועד לתפקיד שרת? אני לא יודע בדיוק כמה, אבל ע"פ תומר ועוד אנשים מויגיימס, זה עולה אלפי דולרים.
    המחשב שלי (שהוא די חזק. 600 ג'יגה זיכרון, 2 ג'יגה ראם, GTS8800 ועוד ציוד פה ושם, כמו מאוורר נוסף לארבעה שכבר יש) עלה כמה אלפי דולרים, אז לא הייתי אומר שאלפי דולרים זה מספר כזה רחוק.

XD השרת עובד על DOS...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    מה אלפי דולרים? חבר שלי (עמית) העלה על המחשב שלו שרת שלא קירטע אפילו ב6 שחקנים, ויש לו מחשב שהיום לא שווה 1000 שקל!!!

שמילסון, יש לי מחשב כמו שלך פחות או יותר (עם OC אפילו יותר חזק... כמעט 18K ב3DMARK05 :ם יש אנשים שמקבלים 12K עם 8800GTX :ם), והוא עלה לי לפני הרבה זמן קצת פחות מ7K שקל, והוא בטוח יכול להעלות שרת כמו של VGAMES לפיר...

אז מה אלפי דולרים? בחו"ל כיום מחשב כמו שלי אפשר להשיג אולי אפילו ב4000-4500 שקל, שזה בערך 1000 דולר... לא אלפי דולרים :S

אני חושב שאם VGAMES רוצים שיהיו פה קהילות משמעותיות שלא מתות אחרי יום (ואל תשכח שVGAMES מרוויחים הרבה כסף מהאתר הזה - כל הפרסומות בצדדים... בד"כ זה עשרות אלפי שקלים בחודש לאתר עם כמות ממוצעת של משתמשים, יכול להיות שאפילו יותר), אז המינימום שהם יכולים לעשות זה לתת לכל קהילה (במידה ויש מולטי למשחק) שרת שיעבוד כמו שצריך...

ויש מחשבים שהיעוד שלהם זה להיות שרת, והם עולים משמעותית פחות ממחשב גיימינג באותה רמה של שרתות...

לסיכום - בשביל VGAMES לדעתי לתת לנו שרת זה כמעט כלום מאמץ, ואני אישית מצפה מהם לעשות אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מה אלפי דולרים? חבר שלי (עמית) העלה על המחשב שלו שרת שלא קירטע אפילו ב6 שחקנים, ויש לו מחשב שהיום לא שווה 1000 שקל!!!

שמילסון, יש לי מחשב כמו שלך פחות או יותר (עם OC אפילו יותר חזק... כמעט 18K ב3DMARK05 :ם יש אנשים שמקבלים 12K עם 8800GTX :ם), והוא עלה לי לפני הרבה זמן קצת פחות מ7K שקל, והוא בטוח יכול להעלות שרת כמו של VGAMES לפיר...

אז מה אלפי דולרים? בחו"ל כיום מחשב כמו שלי אפשר להשיג אולי אפילו ב4000-4500 שקל, שזה בערך 1000 דולר... לא אלפי דולרים :S

אני חושב שאם VGAMES רוצים שיהיו פה קהילות משמעותיות שלא מתות אחרי יום (ואל תשכח שVGAMES מרוויחים הרבה כסף מהאתר הזה - כל הפרסומות בצדדים... בד"כ זה עשרות אלפי שקלים בחודש לאתר עם כמות ממוצעת של משתמשים, יכול להיות שאפילו יותר), אז המינימום שהם יכולים לעשות זה לתת לכל קהילה (במידה ויש מולטי למשחק) שרת שיעבוד כמו שצריך...

ויש מחשבים שהיעוד שלהם זה להיות שרת, והם עולים משמעותית פחות ממחשב גיימינג באותה רמה של שרתות...

לסיכום - בשביל VGAMES לדעתי לתת לנו שרת זה כמעט כלום מאמץ, ואני אישית מצפה מהם לעשות אותו.
    ומה יאכלו כל הכתבים ועוד אנשים שעובדים בVgames? העדפה ראשונה זה כמובן לשלם לכל מי שעובד שם משכורת, ואז להשקיע בקהילות.

אגב, זה לא אלפי דולרים. להשכיר קופסא לא עולה הרבה, גם אם יש להם כמה. המחיר הממוצע לקופסא זה 700 שח לחודש. לא אלפי דולרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    ליתר דיוק, 1000 $ זה 4,238 ש"ח כרגע... הסתכלתי עכשיו על שער הדולר(יש לי שני דפים בOK ויש שמה חלונית של שערי מדדים... XD כרגע הדולר עומד על 4.238)
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי Zeev
    ומה יאכלו כל הכתבים ועוד אנשים שעובדים בVgames? העדפה ראשונה זה כמובן לשלם לכל מי שעובד שם משכורת, ואז להשקיע בקהילות.

אגב, זה לא אלפי דולרים. להשכיר קופסא לא עולה הרבה, גם אם יש להם כמה. המחיר הממוצע לקופסא זה 700 שח לחודש. לא אלפי דולרים.

מה? |:

שרת של COUNTER STRIKE (אני זוכר פשוט כי פעם כשהייתי בט' כל השכבה כמעט שיחקה בזה, והיה מישהו בשכבה שמכר שרתים) לחודש עם מספיק סלוטים זה כולה 30-40 שקל...

וכן, 30-40 שקל זה כלום.

אז בו נהיה לארג'ים: 100 שקל לשרת טוב לפיר עם 16 סלוטים יציב? :\

וZEEV, רק שתדע שכמעט כל מי ש"עובד" בVGAMES לא מקבל על זה כסף... כנ"ל גם בGAYMER ושאר האתרים מסוג זה... (רק ממש מי שכותב טורים קבועים וכאלה כנראה מקבל. מנהלי פורומים וכד' לא מקבלים כלום עד כמה שאני יודע)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    וZEEV, רק שתדע שכמעט כל מי ש"עובד" בVGAMES לא מקבל על זה כסף... כנ"ל גם בGAYMER ושאר האתרים מסוג זה... (רק ממש מי שכותב טורים קבועים וכאלה כנראה מקבל. מנהלי פורומים וכד' לא מקבלים כלום עד כמה שאני יודע)
    אני לא יודע אם אני אמור להגיב לנושא המשכורות, אבל בוא נגיד שאפשר להרוויח מזה כסף. אני מדבר על מנהלי קהילות, כמובן.
    נכתב במקור על ידי Zeev
    אני לא חושב שהם משכירים קופסה. אני חושב שהם קנו קופסה. זה משנה? כי אני לא בקיא בעניין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    [quote=ShmilS;649439
    אני לא חושב שהם משכירים קופסה. אני חושב שהם קנו קופסה. זה משנה? כי אני לא בקיא בעניין [/quote]

לא משכירים קופסא וגם אם כן זו לא אחת, יש בערך 3 וכולן קנויות.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU
    שתף ב-Google+

הרשמה