תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    שלום לכולם
    בימים האחרונים התחלתי לעבוד על גרסה חדשה של GOLD MINER
    למי שלא מכיר את המשחק יכול לבקר בקישור הבא להבין על מה אני מדבר
    קישור
    בכל מקרה יצרתי את הגרסה הבאה שהיא רק ההתחלה ודוגמא קטנה להמשך הפרויקט :
    משחק ישראלי
    ואני צריך ממכם עזרה, לכל מי ששיחק ב GOLD MINER VEGAS רציתי לדעת מה היה חסר לכם במשחק ומה הייתם חושבים שצריך להוסיף, נניח בחנות ,כלים שאפשר להוסיף לעגלה , חפצים לאיסוף וכו'..

כל רעיון יתקבל בברכה
    בתודה ראש למגיבים.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    יש לי רעיון מאגניב-במקום שבו הדברים שצריך לאסוף- תשים נחשים שיזחלו, אם אתה טופס אחד מהם הוא נושך אותך ומוריד לך X שניות מהזמן

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    פששש אחלה רעיון , יש מצב שאני יוסיף אותו למשחק.

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    נחמד הקטע של התזוזה. זו תוספת חביבה
    אבל סך הכל ה משחק חרוש שעשו עשרות כאלו. אם אתה לא עושה משהו ממש יוצא דופן לא ילך לך עם זה.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ואם כבר יוצא דופן, תעשה רקע ועלילה שונים ומגניבים. למשחק הזה אף פעם לא הייתה עלילה וגם לא היה הבדל משמעותי ברקעים, אז זה יהיה חידוש מגניב. תראה את זה בתור הצעה ידידותית מצד מישהו שרוצה לעזור לך ולשוק המשחקים בארץ.

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    שיפור מסיבי בגראפיקה ובאנימציה ישפר את המשחק ללא הכר לדעתי (אני יכול לעזור לך בזה אם תרצה).
    זה הופך משחקים ליותר כיפיים.

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    מבחינת גרפיקה - היא תשתפר בהאתם לתקציב שאני יקבל למשחק בעתיד- וגרפיקה תמיד אפשר לשפר ביומיים - אז זאת לא הבעיה כרגע, מה שאני מחפש כרגע זה רעיונות לדברים נוספים שאנשים ששיחקו במקורי חשבו עליהם ואמרו: למה לא הוסיפו את זה .

אז כאן ההזדמנות שלכם על מנת שיצא לכם משחק כיף שתוכלו לשחק בו חינם עם רעיונות שלכם.

ובמחינת עלילה- חשבתי על הוספת מפה בהתחלה שבחורים אזור לחפש זהב - וישנם אזורים שצריכים כלים מיוחדים על מנת להכנס אליהם.

וזה שאמר שהמשחק פופלרי זה רק אומר שהמשחק נדרש וכולם כמעט אוהבים אותו, ואמרת שיש עשרות גרסאות אני עד היום ראיתי 3 גרסאות של המשחק המקורי של ARCADE TOWN ועוד גרסה של אסיפת מטבעות אם תוכל להביא לי גרסה נוספת שאתה מכיר אני יודה לך אולי אני יצליח לקחת משם רעיונות חדשים.

ותמשיכו להזרים רעיונות אני יודה לכם מאש.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    תן כרדיט במשחק לרעיום שלי אם תשתמש בו[=

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    נכתב במקור על ידי swatman-ofer
    מבחינת גרפיקה - היא תשתפר בהאתם לתקציב שאני יקבל למשחק בעתיד- וגרפיקה תמיד אפשר לשפר ביומיים - אז זאת לא הבעיה כרגע, מה שאני מחפש כרגע זה רעיונות לדברים נוספים שאנשים ששיחקו במקורי חשבו עליהם ואמרו: למה לא הוסיפו את זה .

תקציב? מאיפה אתה מקבל תקציב? זה נשמע מעניין.
    בכל מקרה, אני לא רואה למה שהגרפיקה תהיה תלוייה בזה וכמו שאמרתי, אני יכול לעזור לך עם זה (תגיד לי אם אתה רוצה לראות עבודות אחרות שלי כדי לראות אם זה מתאים לך).

בקשר לרעיונות- יש לי כמה:
    1.לדעתי השליטה תהייה נוחה יותר בעזרת המיקלדת.
    2.חפצי בונוס בשלב שפותחים בעזרתם דברים יכול להיות נחמד.
    3.מיני משחק של לחיצה בסרוגין על המקש הימני והשמאלי במיקלדת (או לחיצה חוזרת על הכפתור בעכבר) כדי למשוך את החבל מהר יותר, יוסיף למשחק לדעתי, מישום שעכשיו, רוב זמן המשחק השחקן פסיבי.

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    חח אחלה רעיון מה להוסיף אממ. מכוניות ברכות ים ספינות מקווה שזה רעיון טוב.

הרשמה