תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    חשבתי על זה קצת בזמן האחרון, נכון שיש משחקים כמו WII SPORTS שהם כולם סביב לשלט ובאמת עושים בו שימוש רב, אבל רוב המשחקים לא ממש לדעתי, לפחות לא בצורה טובה. זלדה למשל, אני יודע שזה פורט, ועד כמה שהדייג והלחימה עושים עם השלט, זה לא מרגיש מספיק... למשל הלחימה בזלדה עם הלהזיז את השלט לא מרגישה מספיק אמיתית (לדעתי לא מספיק, מרגיש טוב אבל עדיין) ויש עוד הרבה מקומות שהיו יכולים להשתמש בשלט אבל לא עשו את זה ואני לא מבין למה.

מה דעתכם?

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שעבר די הרבה זמן מהשיגור אז אני באמת לא מבין למה משחקים לא משתמשים בשלט.
    לדעתי השניים הראשונים שבאמת יעשו את זה יהיו מטרויד וזאק ווויקי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    האמת שעבר די הרבה זמן מהשיגור אז אני באמת לא מבין למה משחקים לא משתמשים בשלט.
    לדעתי השניים הראשונים שבאמת יעשו את זה יהיו מטרויד וזאק ווויקי.
    גם מריו גלאקסי יעשה שימוש בשלט, ואני דווקא מאוד אהבתי את הקו אופ הפשוט שהוסיפו לו. משהו ככה בשביל הכיף בלי יותר מדי. זה ממש יפה בעיניי.

המשחקים ייקח להם זמן, גם ב-DS זה לקח זמן והיום אנחנו רואים דברים נהדרים כמו משחקי הרפתקה, נינג'ה גיידן, זלדה, ועוד. אין מה לעשות, זה משהו שלא היה קודם, ואני בטוח שבחג המולד הבא זה רק ישתפר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    גם מריו גלאקסי יעשה שימוש בשלט, ואני דווקא מאוד אהבתי את הקו אופ הפשוט שהוסיפו לו. משהו ככה בשביל הכיף בלי יותר מדי. זה ממש יפה בעיניי.
    המשחקים ייקח להם זמן, גם ב-DS זה לקח זמן והיום אנחנו רואים דברים נהדרים כמו משחקי הרפתקה, נינג'ה גיידן, זלדה, ועוד. אין מה לעשות, זה משהו שלא היה קודם, ואני בטוח שבחג המולד הבא זה רק ישתפר.
    לא אמרתי שגלקסי לא משתמש, אמרתי שזאק ווויקי ומטרויד יהיו השניים הראשונים שישתמשו בו טוב.
    זאק יוצא ממש עכשיו לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    גם Trauma Center משתמש בו טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לא אמרתי שגלקסי לא משתמש, אמרתי שזאק ווויקי ומטרויד יהיו השניים הראשונים שישתמשו בו טוב.
    זאק יוצא ממש עכשיו לא?
    באוקטובר, באותו חודש כמו זלדה, המשחק העיקרי שבגללו קניתי DS.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    באוקטובר, באותו חודש כמו זלדה, המשחק העיקרי שבגללו קניתי DS.
    פאק, שנה עמוסה מדי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    פאק, שנה עמוסה מדי.
    בחרתי בשנה טובה לחזור לעולם הגיימינג .

איזה מזל ש-GTA4 לא יוצא השנה, אחרת לא היה מספיק זמן לשחק בכל שאר המשחקים הטובים .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    דוקטור, איך שראיתי את הכותרת של הת'רד חשבתי מטרויד ו-Z&W. וכן, גם מריו גלקסי לפי דעתי יהיה עם שליטה מעולה. המשחק היחידי עד עכשיו חוץ מ-Wii Sports שהביא חווית שליטה טובה יותר מהדור הקודם הוא RE4, וזה די עצוב בהתחשב בעובדה שמדובר בפורט. עוד חוויה שלא היתה בדור הקודם זה RE:UC ושאר משחקי המסילה שיגיעו לקונסולה בעתיד. אה, ואיך שכחנו את Bwii, שאמור להיות הרבה יותר נוח עם הפוינטר, ובכלל משחקי אסטרטגיה, אפילו פיקמין. השלט של הווי הוא בעל יתרונות בז'אנרים רבים (מעניין איך הוא יתפקד בסמאש ובמריו קארט) וכרגע חיסרון בז'אנר אחד, ז'אנר המכות.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דווקא את החוויה של RE:UC היה בצורה יותר טובה עוד בימי הNES עם DUCK HUNT ובצורה מאוד מרשימה בPS2 עם TIME CRISIS בגלל האקדח האדיר שהיה לו.
    מה שכן השלט של הWII נותן חוויה הרבה יותר טובה משלט רגיל של PS2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    נכון RE עשה עבודה טובה למרות שהוא פורט, מטרואיד אני מצפה לזה וזאק אנד וויקי ניראה נחמד.
    אגב מזה BWII לא שמעתי על זה תביאו לינק למידע או משו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    smoke me a kipper i'll be back for breakfast
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    יש לי בינתיים רק את ווי ספורטס, זלדה וRE4, ואם הייתי צריך לתת ציונים לשימוש טוב בשלט בהם, אז:
    ווי ספורטס היה מקבל 8.5 על (דרך חדשה ומקורית לשחק במשחקים אבל אין שום שימוש בפויינטר חוץ מבתפריטים), זלדה היה מקבל 6 (שימוש בפויינטר חביב אבל ניתן לשיפור, שימוש מעט גימיקי בחיישני תנועה), RE4 היה מקבל 8 (שימוש נהדר ומצויין בפויינטר, שימוש בחיישני תנועה לפעמים בצורה גימיקית ולפעמים בצורה שמכניסה אותך לאוירה כמו בקטעי ריצה או בטעינה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אגב אם להזכיר את מאריו סטרייק צ'ארג' זה הכי נמוך, יש שימוש אבל לא מספיק. למרות שזה משחק שאין ממש איך לעשות בו שימוש לדעתי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    יש לי בינתיים רק את ווי ספורטס, זלדה וRE4, ואם הייתי צריך לתת ציונים לשימוש טוב בשלט בהם, אז:
    ווי ספורטס היה מקבל 8.5 על (דרך חדשה ומקורית לשחק במשחקים אבל אין שום שימוש בפויינטר חוץ מבתפריטים), זלדה היה מקבל 6 (שימוש בפויינטר חביב אבל ניתן לשיפור, שימוש מעט גימיקי בחיישני תנועה), RE4 היה מקבל 8 (שימוש נהדר ומצויין בפויינטר, שימוש בחיישני תנועה לפעמים בצורה גימיקית ולפעמים בצורה שמכניסה אותך לאוירה כמו בקטעי ריצה או בטעינה).
    לעזאזל איך אני מטעין בRE?
    ניסיתי הכל ולא מצליח!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    לעזאזל איך אני מטעין בRE?
    ניסיתי הכל ולא מצליח!
    שלוף את האקדח וכוון איתו, אז שקשק את השלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זאק אנד וויקי, מריו גלקסי, רז4, מטרויד (אלה ממה שידוע)...
    שתף ב-Google+

הרשמה