תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז למרות הקריאות הציניות והספקניות, אני רוצה להראות לכם שאני יכול לסיים את המקטע שלי (או הסרט כולו... תלוי בעורכים האחרים) בשבוע + יומיים. נס פורום אנריל קטן.
    אז הרי לכם בלוג שבו אשתף אותכם בכל הרגעים הקשים והכואבים של התהליך....

השעה - 4:02.
    אני כבר שעה וקצת עובר שוב על כל הפראגים של התחרות כדי לסנן בדיוק את הפראגים שיופיעו לי במקטע. BK ו- VIC מפציצים עם פול פראגים :ם אני אמשיך עוד חצי שעה, אסגור רשימה, ואלך לישון.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    השעה - 8:25 בבוקר

אני כבר שעה מנסה לעשות קליפ רייפל וכל פעם אני נדפק מחדש, פעם אחר פעם משהו אחר מפריע, בין עם השחקן פתאום החליט לשלוף נשק, או הX1 תקוע בקטע הרייפל בגלל ששחכתי לא לגעת בו.

הנה פריוויו קטן:

אפשר כבר לראות שיש 0:30 שניות מהמקטע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    בהצלחה יא לק
    השעה
    8:32 - מתחיל תרגול בהצבת מספרים

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    השעה 9:20, תום, זה לא אמור להיות Israe1337?...
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אופס ^^

תוקן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    השעה 11:20, צוחק.

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    השעה 12:41, אני מאחל לכם בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    רגע רגע רגע

מה נסגר בסוף

אתם עושים את הסרט ביחד או שמה..

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    בתחרות :ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    השעה 2 :44
    עוד שעה ללמידה

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    מקסימום נשלב את שניהם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Shookeh
    מקסימום נשלב את שניהם

לאלאלא, אתם תצטרכו אח"כ שוב לעשות מהתחלה כי זה לא יתאים >.>

מה שקרה גיא, זה שתום החליט שהוא רוצה לעשות לבד, מהתחלה, אני וחן אמרנו שיעשה מה שבראש שלו (למרות שלי ולחן יש 2 דקות מהמקטע כל אחד), ואבישי כנראה שמע על זה ועושה עכשיו תחרות עם תום.

בהצלחה, יהיה לנו בטח חרא סרט

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    סיימתי עכשיו לקטלג את כל הפראגים שבחרתי.
    נשארתי עם 38 פראגים שיכנסו למקטע, לכמעט כולם יש זמן סופי.
    רק חן החכם פתאום כותב לי בכמה פראגים "in frame 2500" :ם איך אני אמור לדעת איפה זה?!?! :<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Hydro
    לאלאלא, אתם תצטרכו אח"כ שוב לעשות מהתחלה כי זה לא יתאים >.>

מה שקרה גיא, זה שתום החליט שהוא רוצה לעשות לבד, מהתחלה, אני וחן אמרנו שיעשה מה שבראש שלו (למרות שלי ולחן יש 2 דקות מהמקטע כל אחד), ואבישי כנראה שמע על זה ועושה עכשיו תחרות עם תום.

בהצלחה, יהיה לנו בטח חרא סרט
    אם זה ככה

אבישי יצאת הכי אפס שבעולם

אתהלא יכול לעשות סרט

כי כבר כולם קלטו שלא אכפת לך בשיט מהפרוייקט הזה וזנחת אותו באמצע, עכשיו אתה סתם מלחיץ את תום שעורך פי 7 עליך וגם ישקיע פי 7 יותר זמן, אל תעשה תחרות ותן לו לעשות תסרט בשקט, כמו שכבר אמרתי אם לבחור למי לתת את הפראגים שלי אני נותן לתום ואני מבקש ממך לא להשתמש בפראגים שלי לסרט שאתה מתכוון לעבוד עליו שבוע וחצי ולסמן וי על ה"פרוייקט" הגדול שלך, תודה.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    גיא, על מה אתה מדבר?
    תום החליט שאם העניינים לא זזים בקצב שלו, אז הוא אומר זין על העולם ומכין הכל לבד, בעריכה מינימאלית, רק שיצא.
    עידן וחן לא איכפתיים מספיק כדי להביע דעה נחרצת בנושא, ויש לי חשש שאפילו שמחים שנפל מהם העול הזה.
    אני לא מתכוון לתת לסרט הקהילה להיות עם "עריכה מינימאלית". אם לא הבנת, התחרות פה היא לא מי מוציא את הסרט ראשון, אלא מי מוציא את הסרט הטוב. אני טוען שתוך 9 ימים, אני מסיים את המקטע שלי פרפקט.
    try me.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    גיא, על מה אתה מדבר?
    תום החליט שאם העניינים לא זזים בקצב שלו, אז הוא אומר זין על העולם ומכין הכל לבד, בעריכה מינימאלית, רק שיצא.
    עידן וחן לא איכפתיים מספיק כדי להביע דעה נחרצת בנושא, ויש לי חשש שאפילו שמחים שנפל מהם העול הזה.
    אני לא מתכוון לתת לסרט הקהילה להיות עם "עריכה מינימאלית". אם לא הבנת, התחרות פה היא לא מי מוציא את הסרט ראשון, אלא מי מוציא את הסרט הטוב. אני טוען שתוך 9 ימים, אני מסיים את המקטע שלי פרפקט.
    try me.
    אבל למה לעשות את זה תוך 9 ימים? תום הולך לעבוד על זה הרבה יותר ממך...
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    כי אני יכול.
    אני לא מתכוון להגביל את עצמי ל-9 ימים. אני מתכוון לסיים באופן טבעי ומושלם, עם מוצר מוגמר טוב בדיוק כמו שאני רוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    כי אני יכול.
    אני לא מתכוון להגביל את עצמי ל-9 ימים. אני מתכוון לסיים באופן טבעי ומושלם, עם מוצר מוגמר טוב בדיוק כמו שאני רוצה.
    מתלונן שאנשים לא עושים את הסרט, מעיר לאנשים, אומר שמה שתום עשה זה אנוכי, ואז אתה - מנהל הקהילה - שאמור לשמש דוגמא, לוקח את זה לצד הילדותי ואומר "אני אסיים את זה יותר מהר!!" אז הרשה לי להגיד לך, שאתה חתיכת אידיוט, ואני מקווה שהמחשב שלך ישרף ושלא תסיים את זה, וגם אם כן, גם ככה של תום יהיה יותר טוב. מפגר.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני פה היחידי שקרא את העובדה שתום רוצה לעשות סרט עם עריכה מינימאלית, ואני מתכנן לעשות מקטע עם עריכה מושלמת?
    אני מתלונן? אני מעיר? אתם הם אלה שמתלוננים עלי שאני לא נוגע בסרט. אז הינה, אני אסיים את החלק שלי תוך 9 ימים.
    גם זה לא טוב לכם? באמת שאתם סתם מחפשים על מה לכעוס. לכו ללעוס איזה בוטן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    גיא, על מה אתה מדבר?
    try me.
    ROFL

לא זזים בקצב שלו? ממה שהבנתי ממנו העניינים לא זזים בכלל. ואמרו בידיוק אותו דבר גם חן והידרו.

ואני לא חושב שצריכה להיות בכלל תחרות, עריכה מינימאלית לאו דווקא אומר שהסרט לא יהיה טוב, להזכירך, אני אישית מעדיף סרטים עם עריכה מינימאלית כל עוד האיכות שלהם טובה, התוכן שלהם טוב, והם אלגנטיים ו"זורמים" מספיק. עריכה שהיא יותר ממינימאלית היא מבחינתי בונוס שיכול מצד אחד להוסיף הרבה לסרט ומצד שני לגרוע ממנו הרבה במידה והעורכים לא טובים מספיק, שאני אומר עריכה ד"א אני מתכוון לכל האפקטים הרייפלים ושאר החארטות של הסרטים בדור ה"חדש", זה ממש לא חובה וחבל שאתה מתייחס לכך שתום לא רוצה להוסיף יותר מדי שטויות לסרט בתור מגרעה.

האמת היא שאתה, בתור מישהו ששם לעצמו דדליין של 9 ימים לסיום פרוייקט כל כך גדול, הרבה יותר מדאיג אותי מאשר תום שאני יודע שיקדיש לסרט הרבה יותר זמן, מה גם שממה שהבנתי הוא עורך הרבה יותר טוב ממך ואתה יודע טוב מאוד שאני לא ממש מת על הקונספט של הסרט שלך ( brightskins fm לא נכנס לזה עוד פעם ), לכן אני מעדיף שתום יהיה העורך של הסרט.

אני באמת חושב שיש לו הרבה יותר זמן פנוי בשביל זה מאשר לך, בסה"כ אין לך זמן אפילו להכנס לשרתים ועל אחת כמה וכמה לערוך סרט, ואני חושב שהנסיון שלך להתחרות בו הוא דיי פאטתי כי נזכרת לעבוד פתאום על הסרט כמו שצריך רק אחרי שקלטת שהפרוייקט הזה בורח מהידיים שלך ואם לא היינו מדברים על ההתקדמות של הסרט וההחלטה להעביר את המושכות לתום כנראה שלא היית ממשיך את העבודה שלך על הסרט עד לנובמבר 2010.. לתום יש הרבה יותר מוטיבציה והוא מדבר כבר הרבה זמן על הסרט בעוד שבשבילך זה כנראה נמצא בעדיפות אחרונה לפני דברים כמו טורנירי רוקטיר ואונסלוט אידיוטיים או חלוקה של חולצות קהילה. במקום להתחרות איתו על ה"תהילה" היית יכול להציע עזרה כי לכולם פה ברור שאי אפשר לסיים סרט ב-9 ימים על אחת כמה וכמה לבד ועל אחת כמה וכמה שאין בכלל מספיק פראגים טובים באמת ומגוונים בשביל לאכלס סרט באורך של לפחות 10-12 דקות כפי שתכננו מראש.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה