תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היי אני ממש חדש בכל הנושא של הWOW ורציתי לנסות את המשחק. הבעיה שלא קניתי את המשחק, אבל יש לי אותו (מישהו הביא לי) והשאלה שלי היא - האם אפשר לפתוח חשבון בלי שקנית את המשחק או שצריך CD KEY כדי להפעיל את החשבון ואז להמשיך לשלם עליו?

בבקשה לא להתנפל עלי עם תגובות "ווארז". אם יש צורך לקנות, אני אקנה.

הא כן, וכמה עולה להמשיך לשלם על החשבון כל חודש?

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    חייבים לקנות את המשחק, הוא עולה 99 ש"ח ואיתו אתה מקבל חודש חינם שהשווי שלו הוא 75 ש"ח, ככה שהמשחק עולה כמעט כלום.
    כל חודש עולה 13 יורו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הבנתי. 13 יורו? זה כמעט השווי של המשחק עצמו (אפשר לקנות ב80 שח מdirect2drive). ועוד כל חודש. לא מוגזם מדי?

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    לא כזה מוגזם.. זה המחיר שעולה לשחק ברוב המשחקים ההמוניים
    וזה באמת אחלה משחק, בעל אורך חיים אין סופי

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Zeev
    הבנתי. 13 יורו? זה כמעט השווי של המשחק עצמו (אפשר לקנות ב80 שח מdirect2drive). ועוד כל חודש. לא מוגזם מדי?
    כן, כדי לשחק WoW דרושה השקעה. אפשר לומר שאת המשחק אתה מקבל בחינם ומשלם תשלומים חודשיים.
    לפני שאתה מתחיל להשקיע, הייתי ממליץ לך לקבל עשרה ימי ניסיון בחינם ואם תאהב את המשחק, תוכל להמשיך מהנקודה שהפסקת. לחץ כאן.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם הבנתי נכון אותך itzik, אחרי תקופה של 10 ימי נסיון אני יכול לשלם רק על החשבון בלי לקנות את המשחק? או שאני משלם תשלום נוסף עבור המשחק אבל לא צריך לקנות אותו בחנות?

וכל זה אפשר לשלם עם paypal?

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Zeev
    אם הבנתי נכון אותך itzik, אחרי תקופה של 10 ימי נסיון אני יכול לשלם רק על החשבון בלי לקנות את המשחק? או שאני משלם תשלום נוסף עבור המשחק אבל לא צריך לקנות אותו בחנות?

וכל זה אפשר לשלם עם paypal?
    לא, לאחר שנגמרים עשרת ימי הניסיון, יש לך אפשרות לרשום את ה-CD Key.

ממש בקרוב יהיה ניתן לשלם ב-Paypal.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    ברוך הבא. ד"א אחלה חתימה (נראה לי) =}

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי spirit
    ברוך הבא. ד"א אחלה חתימה (נראה לי) =}
    חחח תודה (:

אגב אנשים. כדאי לקנות אם אני בצבא? אני חוזר מספר פעמים בשבוע הביתה, אבל שוב, בשעות הערב ולא תמיד יש לי זמן למחשב. זאת אומרת, יהיה לי מדי כמה ימים ובסופי שבוע - אולי. אז.. זה מספיק על מנת להתקדם ברמות בWOW? או שצריך לחרוש עליו כדי שיהיה באמת מהנה?

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Zeev
    חחח תודה (:

אגב אנשים. כדאי לקנות אם אני בצבא? אני חוזר מספר פעמים בשבוע הביתה, אבל שוב, בשעות הערב ולא תמיד יש לי זמן למחשב. זאת אומרת, יהיה לי מדי כמה ימים ובסופי שבוע - אולי. אז.. זה מספיק על מנת להתקדם ברמות בWOW? או שצריך לחרוש עליו כדי שיהיה באמת מהנה?
    לעלות רמות תמיד אפשר, אבל זה יקח קצת יותר זמן.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אם אתה לא יכול לשחק בצורה קבועה אז לא ממש לא כדאי

המשחק מהנה אבל יקר יחסית ובכמה שעות בשבוע אתה לא תספיק לעשות-כלום-אפשר להתווכח שאחריי שכבר מכירים את המשחק ופותחים דמות חדשה שרק צריכה לעלות רמות אז אפשר לעלות לאט לאט.. אבל כשחקן חדש לא שווה לך לדעתי לבזבז 75 שקל על כמה שעות בשבוע

הרשמה