תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    קישור לפרוייקט שאני וחבר הפונדק שרון עבדנו עליו.
    אתם מוזמנים להגיב כאן, אם אין לכם משתמש בפורום הפונדק.

http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?t=21427
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני יכול להגיד לך בפירוש שאם זה היה יוצא בתור חוברת קטנה כזאת, הייתי קורא את זה: אבל איך שזה עכשיו, זה פשוט ארוך מידי לקרוא באינטרנט(כנראה רק בשבילי, לפי התגובות הנהדרות שקיבלתם), אבל נשמע ממש ממש טוב. כל הכבוד על ההשקעה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל גם אני רוצה לתת לכם ח"ח על ההשקעה. היה ממש מעניין לקרוא את זה וזה באמת נותן הרבה רעיות להרצות. אבל אני חושב שכל ההתייחסות הזאת לחיים ולמוות תתאים רק למשחקים שחלק גדול מהדגש בהם הוא באמת על העניין הזה וכל המהומה סביב העניין היא חסרת תועלת בחלק גדול מהמשחקים. אין בפרוייקט (בינתיים) משהו שאפשר להכניס לבדו כי אני חושב שהוא מגניב, בגלל שהוא קשור לכל הפילוסופיה. לי אישית העניין פחות מפריע כי אני רגיל לשנות ולהתאים דברים למשחקים שלי, אבל אני מכיר הרבה מנחים שפשוט לא יטרחו וזה חבל. אם יש דרך לשים פס צד שיסביר איך אפשר להתאים כל דבר בלי להתייחס לכל הפרוייקט זה יעזור להרבה אנשים. אגב, זו טענה שכמה אנשים העלו כששאלתי אותם מה הם חושבים על הפרוייקט, אני בהתחלה לא חשבתי על זה.

נ.ב. אני מבין שזה לא סוג הביקורת שציפיתם לה, פשוט אין לי זמן כרגע. אני אנסה לעדקן את ההודעה הזאת כשיתפנה לי זמן.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    יפה מאוד אבל אני מסכים עם אור
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    כן, התוכנית היא לעשות PDF, אבל רק אחרי שנקבל תגובות ונעשה שיפוצים.

thog- אל דאגה, ההקדמה היא כזו, אבל שאר הדברים- פחות. כרגע פורסם רק מקצוע יוקרה בודד, מתוך התוכן הקראנצ'י (5 מקצועות יוקרה, כשרונות, שבעה-שמונה לחשים, שלושה יצורים), ובאמת שאפשר להשתמש בהם גם בלי לקרוא את ההקדמה (אם כי ההקדמה מעניינת).
    שתף ב-Google+

הרשמה