תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    קיבוץ עינת
    שלום , קוראים לי דין ואני מקהילת אנריל!
    רציתי רק לשאול האם המשחק הזה באמת שווה ויש קהילה נחמדה ושאפשר לראות אותם , על מה המשחק מבוסס ולמה הוא דומה , אני יודע שזה הוא משחק תפקידים אך אני לא יודע איך הוא מתנהל או מבוסס... כמו WOW בערך?
    כבר תודה רבה לראש על כל פיסת מידע ממכם

עריכה : שכחתי לשאול - איפה קונים? איזה משחק לקנות? האם לא שווה לקנות בכלל? :|
    איפה הרוב משחקים...?
    בעך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אוקי אז ככה. במאגר המידע הקהילתי הגדול יש לך כל מני הסברים.

זה המקוצר והכללי יותר:
    מה זה בעצם Neverwinter Nights?
    זהו משחק הנוצר ע"י חברת Bioware, על בסיס חוקי המשחק המפורסם D&D (מו"ד) מהדורה שלישית. המשחק מכיל אפשרות לבניית מודולים (Modules), לחלוק בהם את חווית המשחק עם אנשים ברשת או לבד על המחשב. במשחק ישנה גם האפשרות לשה"ם (DM) על ההרפתקה שלך ועל מספר אנשים. מה שמייחד את המשחק היא העובדה שאפשר להוסיף לו תוכן חדש, כגון: חפצים, נשקים ושריונות ע"י Hakpacks שנבנים ע"י הקהילה עצמה, או לערוך תוכן ע"י שינוי קבצי משחק. במשחק אפשר לשחק בסגנונות רבים, למשל: RP, Action, Story וכדומה.
    Neverwinter Nights 2 זהו משחק ההמשך שפותח ע"י Obsidian.

ואם אתה רוצה משהו מפורט עם ההיסטוריה של יציאת המשחק וכו', כנס לכאן

הנה תמונות מהמשחק:
    http://forum.vgames.co.il/content.ph...ry_view&gid=76

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    heads up! אמרת wow עצבנת את בן :X

חח קיצר יש הסבר בfaq שלנו, אבל זה ממש לא כמו wow. כן, יש את האלמנט של עליית רמות, אבל המשחק לא מתמקד בזה. אבל אני לא הבן המתאים להסביר את כל זה.

אנריל שליטה!!!!!111
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    נכתב במקור על ידי Artigo
    heads up!

אנריל שליטה!!!!!111

אני מצטער להרוס, אבל

Q3 > UnrealT

:

arghhhhwahaha!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    קיבוץ עינת
    חחחח תודה רבה על המידע! אבל תוכלו לענות לי על השאלות האחרונות?
    בקשר למשחק אני בטוח שהוא לא דומה לWOW , אבל האם זה משחק עם עולם מאסיבי וענק שאוכל גם לפגוש אנשים וללכת למקומות בשביל לעשות QUESTS וכל זה?
    יש בוסים ודברים ענקיים ? או שזה פשוט משחק שצריך לגמור את כל הQUESTS שבו?
    אשמח לקבל עוד טיפה מידע , בינתיים עד שיהיו עוד תגובות אני אקרא קצת על המשחק ב תודה.
    בעך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    זה לא עובד ככה.
    זה לא כמו דיאבלו שיש לך מפה קבועה.
    יש את הקמפיין הרשמי (שממש לא בנוי למולטי), אבל מעבר לזה יש כלי מאוד חזק, מאוד מפורט ומאוד נוח ליצירת מפות ותוכן בכללי.
    עולמות משחק על פי רוב נוצרים ע"י הקהילה ולכן אי אפשר להכניס אותם לקטגוריה אחת. יש PW, RP, אקשן, עלילה ומה לא.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    תלוי בשרת, אבל בכללי התשובה היא לא, זה לא עולם ענק. הדבר הכי קרוב לזה נקרא PW (persist world אני חושב) שזה בעצם השחקן נכנס לשרת שהוא עולם נושם וחי, והשחקן יכול להשפיע עליו (בעזרת DM וכדומה). ראוי לציין שכל שרת ושרת הוא שונה בתוכן, כל שרת מכין לעצמו את העולם, את המפות ו..הכל, בעזרת הtoolset שמגיע עם המשחק.

אה כן, וQ3 זה חרטא. אין כמו לקפוץ מהטנק שניה לפני שבנדר שרוף עף לתוך הצריח, והכל מתפוצץ בהרמוניה של אז ותמרות עשן (זה קרה לי אתמול וזה היה פשוט מושלם )
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    זה דיי עובד שונה מהצורה של "בוסים" וכאלה.

ז"א, יש בוסים, אבל זה בדר"כ קאטאליסטים כאלה של סיפור, הבוס גם יכול להיות סתם איזה חלשלוש עם שליטה.

תחשוב על זה כעולם אמת, הרשע יכול להיות גנרל אכזרי או חנון מאחורי מחשב וכאלה.

לקנות? אני יודע שפריק מוכרים, אני לא יודע מי עוד, למרות שבזמנו ראיתי בבלוק באסטר את ה diamond pack.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    קיבוץ עינת
    נשמע מגניב , איפה קונים את זה ואיזה משחק כולם משחקים? :ם
    בעך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    זה לא משחק MMO
    זה משחק שמגיע עם סינגל פלייר
    אתה משחק בו והוא נגמר
    השרתים זה עולם בפני עצמו
    כל שרת מכיל עולם (מפה) משלו עם חוקים משלו ודברים משלו (יש דברים בסיסים שכמעת לא משתנים אבל הרוב משתנה) וזה שרתים פרטיים שאנשים מריצים
    וכל אחד בסגנון משחק שונה
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Artigo
    תלוי בשרת, אבל בכללי התשובה היא לא, זה לא עולם ענק. הדבר הכי קרוב לזה נקרא PW (persist world אני חושב) שזה בעצם השחקן נכנס לשרת שהוא עולם נושם וחי, והשחקן יכול להשפיע עליו (בעזרת DM וכדומה). ראוי לציין שכל שרת ושרת הוא שונה בתוכן, כל שרת מכין לעצמו את העולם, את המפות ו..הכל, בעזרת הtoolset שמגיע עם המשחק.

אה כן, וQ3 זה חרטא. אין כמו לקפוץ מהטנק שניה לפני שבנדר שרוף עף לתוך הצריח, והכל מתפוצץ בהרמוניה של אז ותמרות עשן (זה קרה לי אתמול וזה היה פשוט מושלם )
    יש עולמות ממש גדולים דווקא, אבל כן, בכללי הם לא ענקיים מפאת העובדה שזה לא חברה שלמה שיוצרת אותם.

ובטח שיש: להוריד ion bomb במנטה שהולכת לדרוס אותך ולראות את ההריסות שלה עפות לך מעל הראש, הורגות שלושה אנשים מהקבוצה השנייה שמקימים פאוור נוד שיהפוך את הקור שלך לפגיעה ועוד הורסת את הקור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אחד הדברים היותר שולטים שיצא לי לחוות זה בנדר שהתפוצץ עף לי מעל הראש הוליווד סטייל. אחרי זה לא הצלחתי לזוז מפחד שעוד אחד יבוא :X

עולמות גדולים אולי יש, אבל ממש לא ברמה של wow. אני שונא את המשחק, אז אתה אולי לא מודע לזה, אבל wow זה פשוט עולם עצום, שאפשר ללכת מקצה אחד של יבשת לקצה השני בלי שנייה של loading (נראה לי. או שזה הולך חצאי יבשות, אבל אפשר לדוגמא ללכת מorgrimar ל Tanaris ברגל, אני חושב שאתה תדע לפי השמות, וזה יקח לך כמו מאוד נכבדה של זמן)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    קיבוץ עינת
    אין כמו לשים את כולכם בקבוצה אחת ולדרוס אותכם עם HELLBENDER

סתם סתם... קיצר , קראתי את המידע על המשחק וזה נשמע ממש משחק מעניין! אני רוצה לקנות אותו... איפה , איך , כמה עולה והאם שווה לחכות להרחבה?.. ומה זה הלורה?

עריכה : אה כן ואחד הדברים שיותר גרמו לי להתחבר זה הD&D שבדבר! אחד המשחקים הטובים.
    בעך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    הלורה זה נוור1, אז אלא אם כן אתה מתכנן לקנות את החבילה הזאת של 1 + הרחבות + 2, אין טעם לדבר על זה.

אפשר לקנות בכל חנות מחשבים שהיא לא פריק (סתם כי הם יקרים מוות).
    קשה לדעת אם שווה לחכות להרחבה. רוב הסיכויים שלא תצא ישר חבילה של משחק + הרחבה, אז לחכות יהיה דבילי. also, לא יודע אם ההרחבה בכלל שווה משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בעיקרון בקרוב אמור לצאת חבילת World of Neverwinter שתכיל את כל המשחקים שיצאו בסדרה (NWN1 ושתי ההרחבות +NWN2) ותעלה בסביבות ה250 שקל.

כיום אתה יכול לקנות את NWN2 ב180 שקל במדיה גיימס.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    הלורה זה עולם PW, העולם הקהילתי שלנו (שנבנה ע"י טובי בנינו! או שזה בונינו..). הפרוייקט הקהילתי המושקע, שרץ ברשת מספר חודשים עד ש..נגמר, נגוז, התמוגג, ומאז אנחנו מנסים להמשיך את העולם ע"י כל מיני סיישנים ופעילויות שקשורות לעולם. קיצר, זה עולם שהקהילה בנתה (כמובן יש לתת קרטיד לאלה שבאמת עבדו על זה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    קיבוץ עינת
    נשמע טוב, אבל אני חושב שאני מתכוון לקנות NWN2 , יותר מאוחר שיהיה לי כבר מחשב חדש... חבל שההלורה הזה הוא 1.
    בעך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    לא חסר שרתי PW טובים שעוד יצאו במשחק השני. המשמעות היא שאנחנו נוכל יותר להתמקד במשחק מאשר ביצירת עולם, שזאת לא משימה פשוטה בכלל, גם בחלק היותר הכתוב וגם בחלק המעשי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כן, אבל בקרוב יוצא שרת שר הטבעות לNWN2 שהולך להיות מטורף.
    אתה מוזמן לראות תמונות ולקרוא קצת פה:

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1037417

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    קיבוץ עינת
    יצירתיות יפה!
    מעניין איך זה ילך...
    בעך
    שתף ב-Google+

הרשמה