תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    עיר
    באר שבע

אחד מהשחקנים הותיקים בקהילה שהצליח גם להוציא את המירב שהיה ניתן להוציא ממה שאנחנו מגדירים לפעמים כקריירת קאונטר סטרייק הוא לידור "JA-RULE" פרי.

JA-RULE ניצח ביחד עם קבוצתו Galacticos קבוצות צמרת רבות והעפיל יחד איתם פעמיים ברציפות לגמר המוקדמות ל - ESWC בו זכתה הקבוצה בכרטיס טיסה לצרפת להשתתפות באליפות.

לראיון עם השחקן הכנסו למאמר המלא...

לאחרונה כפי שרבים שעוקבים אחרי הסצינה שמו לב, נעלם השחקן מעט מהשטח למרות שהוא מדי פעם שומר על פעילות על מנת לשמור על כושר ולהיות בעניינים.

JA-RULE משחק CS מזה כשש שנים בהם ראה שינויים רבים והתפתחויות שונות בקהילה שלחלק מהם היה שייך אף הוא. כיום בגיל 20 הוא יכול להסתכל ולעשות סיכום תקופה על השנים של הפעילות בקהילה הישראלית.

בראיון תוכלו לקרוא על העבר, העתיד ועל דברים שמעבר לקאונטר סטרייק וגם הבטחה שהוא לא נעלם ורק מחכה שמשהו יתפתח בארץ (ואולי אף להיות חלק ממי שיפתח את זה?).

התחלנו את הראיון בשאלות כמובן על השחקן והחוויות האישיות שלו מהמשחק:

ש: היי לידור, הצג את עצמך בקצרה לקוראים.
    ת: היי קוראים לי לידור פרי, אני בן 20 ו גר ברעננה. אני משחק סי אס כבר 6 שנים וחוץ מסי אס אני גם שחקן כדורגל ונוסף אוהב לצאת ולהנות :]

ש: ספר בקצרה על הקבוצות בהן שיחקת במהלך השנים.
    ת: לפני כ - 5 שנים התחלתי לשחק עם חברים בקבוצה שנקראת 7D ושם שיחקתי די הרבה זמן. אחר כך הציעו לי להכנס לקבוצה בשם team infected ששם בעצם התחלתי את הקריירה הרצינית שלי. משם התגלגלתי לקבוצות הטובות בארץ NET GALACTICOS ELEMENTALS ESRAEL.

ש: כיצד התחלת לשחק CS ?
    ת: ראיתי את המשחק אצל חבר שלי. הייתי בא אליו במשך שבועות ואז אמרתי שאני חייב אותו וככה התחלתי לשחק בו מ - 56k ועד לאינטרנט המהיר..

ש: יש עוד משחקים שאתה אוהב לשחק בהם חוץ מ – CS?
    ת: חוץ מסי אס אני לא נקשר לשום משחק חוץ מלשחק פוקר באינטרנט שזה לא כל כך גיימינג.

ש: למה דווקא JA-RULE, כיצד בחרת את הניק הזה?
    ת: בגיל 14 מאד אהבתי את הזמר הזה אז החלטתי לקרוא לעצמי ככה ומאז לא החלפתי שום ניק. אני לא אוהב שמכירים אותי בכמה ניקים...

ש: אתה משחק גם כדורגל במהלך השנים ושני הענפים – כדורגל וגיימינג – דורשים שעות אימון רבות. כיצד הסתדרת עם שני התחומים?
    ת: למעשה היה מאד קשה אבל עם קצת רצון אפשר להצליח. כמובן שהכדורגל זה הדבר הבסיסי שאני משקיע בו וזה לוקח לי הרבה מהחיים אז הייתי משחק CSקצת בצהריים והרבה אחרי הכדורגל שזה בשעות הערב..

ש: אתה משחק מעל ל – 6 שנים. מה מחזיק שחקן פעיל תקופה כל כך ארוכה בקהילה?
    ת: כמובן שאני ממש אוהב את המשחק אבל בכל התקופה האחרונה אני לא ממש אקטיב כי אני גם משחק כדורגל ועד לפני שנה היו הרבה לאנים וטורנירים קטנים שהחזיקו אותי אקטיב. היום אני לא רואה את זה כמו פעם..

ש: בשנת 2005 נסעת לראשונה לצרפת על מנת להשתתף באליפות ESWC לאחר שניצחתם במוקדמות בישראל. ספר על התחושה של שחקן מישראל הקטנה שנכנס לראשונה לאולם משחקים כמו שקיים ב – ESWC.
    ת: כמובן שזה הלם. אנחנו באים מתרבות כל כך קטנה ופתאום אני מגיע למקום כמו ESWC ששם אני רואה ומדבר עם אנשים שיש להם חוזים של אלפיי דולרים בחודש. לאט לאט אתה רואה שזה כבר יותר רציני המשחק הזה וזה מעלה לך את המוטיבציה להצליח ואז אתה חוזר לארץ והכל יורד עוד הפעם. אני חייב להגיד שהשחקנים בארץ לא יורדים ברמה מהשחקנים בחול פשוט שם הם יותר מנוסים והם לוקחים את המשחק יותר ברצינות...

ש: בשנת 2006 נסעת שוב לאליפות ESWC. האם התחושה שונה בפעם השניה? כבר יותר "מתרגלים"?
    ת: בפעם השנייה פחות התרגשתי כי כבר הרגשתי מה זה להיות במקום כזה אבל גם בפעם השנייה באנו בתור מיקס ולא התחברנו כל כך בגלל זה גם לא הצלחנו...

ש: באותה שנה למעשה ניצחתם שוב את המוקדמות ל - ESWC. כיצד התחושה לנצח פעמיים במה שנחשב גם כאליפות ישראל?
    ת: אין דבר יותר טוב מאשר לזכות פעמיים בטיסה כמובן זה החלום של כל שחקן ישראלי וזאת ההרגשה הכי טובה שיכולה להיות...

ש: מה החוויה הכי טובה שזכורה לך מהשנים שלך בקהילה?
    ת: כמובן הטיסה לצרפת ל - ESWC והלאן שזכינו לטיסה..

ש: מה החוויה המאכזבת ביותר, שאותה היית מעדיף לשכוח?
    ת: אין איזה חוויה מאכזבת שעברתי בסי אס. בסך הכל ממש נהנתי בכל הקהילה. אולי הדבר שאני הכי מבואס עליו זה שלא התאמנו לקראת ה - ESWC.

ש: אז אם היית יכול להחזיר את הזמן אחורה, מה הדבר שהיית משנה במהלך הפעילות שלך בקהילה?
    ת: את ההשקעה ל - ESWC. הייתי לוקח אחד אחד ומתאמנים שעות כדי להצליח שם.

ש: מי השחקנים שהכי נהנית לשחק איתם?
    ת: Kunda BASYA airpox nitrogen Eter BIZROX inc Bade Requiem.

ש: מה התפקיד שאתה הכי אוהב במשחק ושאתה מרגיש הכי טוב איתו (Sniper, לידר וכו')?
    ת: אני הכי אוהב במשחק להיות חופשי ולעשות מה שאני יודע, כמובן לשחק עם M4 ואני יותר שחקן קבוצתי מאשר לשחק לבד...

ש: לאחרונה עזבת את Galacticos בעקבות Malish, צעד שהפתיע רבים. למה עזבת והחלטת להצטרף ל – Dementors?
    ת: אני וולדי זה רומן כבר של כמעט שנה וחצי. סתם סתם אני וולדי ממש מסתדרים מצוין. אני ממש אוהב את העבודה שלו ומעריך מה שהוא עושה כרגע. אני חושב שהוא היחידי שיכול לתרום לקהילה שלנו הוא דוחף דברים ומנסה ממש עוד כמה זמן גם תשמעו ממנו בעולם ולא רק בארץ מילה שלי :]

ש: היתה תקופה לא קצרה שנעלמת מהקהילה וכשחזרת זה היה יותר לתפקיד ניהולי. למה לא לחזור כשחקן באופן מלא?
    ת: הייתי ממש רוצה להיות שחקן פעיל אבל אני לא רואה לאן הקהילה מתקדמת וברגע שיהיה משהו גדול אתם תראו אותי חוזר ובגדול D:

ש: רבים משחקני הפרו בישראל אוהבים להתבלט בקהילה גם מחוץ למשחק (פעילות בפורומים, במירק וכו') אך אתה לעומת זאת די "שקט" מעבר למשחק. מדוע אתה מעדיף את הגישה הזאת?
    ת: פעם הייתי יותר בעניין שלדבר במירק וכל הזמן לחכות ולהודעות היום אני מעדיף את השקט, לבוא לוונט ונטו לשחק...

ש: בשל הגישה הזאת, יש הרבה בקהילה שלא יודעים עליך יותר מדי...שתף אותנו באיזה פרט או סיפור "עסיסי" מחייך שאתה בטוח שלא הרבה יודעים עליו.
    ת: אני עכשיו בצבא ועוד 10 חודשים אני משתחרר. מתי שאני משתחרר אני טס לארצות הברית ל - 4 שנים ללמוד בקולג ולשחק שם כדורגל... אני אכין עד אז כתבת פרישה גדולה D:

ש: מספר שאלות ותשובות קצרות:

- השחקן המוערך בעינייך ביותר (אחד מחו"ל ואחד מישראל) -
    BASYA and warden
    - הקבוצה המוערכת בעיניך ביותר (אחת מחו"ל אחת מישראל) Dementors (GLC) coL
    - נשק מועדף -
    m4
    - מפה מועדפת - dust2
    - השחקן אלי התחברת הכי הרבה - Kunda inc
    -משקה/מאכל מועדף - רדבול שניצל
    -בילוי מועדף מחוץ לגיימינג - הרבה פאבים ומסיבות..

נעבור למספר שאלות שקשורות אליך ול - Galacticos שבמשך תקופה לא קצרה (כשנתיים) שלטה בצמרת הקהילה הישראלית).

ש: באפריל 2005 כאשר שיחקת ב – GALACTICOS, החליט מנהל הקבוצה IceMan, לעבור ביחד איתכם ל – eSrael אך אמר שיש לו עדיין תוכניות בנוגע לשם Galacticos בעתיד. לאן נעלמו התוכניות מאז?
    ת: העניינים לא הסתדרו בין אילן לבין ג'רמי (מנהל הארגון eSrael) ואילן (IceMan) נעלם מכל הקהילה הזאת. עד היום אני מנסה לתפוס אותו ולא מצליח... :]

ש: אם כבר מדברים על GLC אז כיצד למעשה התחיל הרעיון להקים את הקבוצה?
    ת: ניצן פרסם על טורניר שבו המקום הראשון טס לצרפת ואז כולם ראו שזה רציני. אילן רצה לפתוח קבוצה והוא הביא אותי את kunda airpox nitrogen basya ובעצם ככה קמה האימפריה הזאת :]

ש: היו חילופים לא מעטים בהנהלת הקבוצה – IceMan, Garfield, Malish וכו'. מה היו הסיבות לשינויים הרבים?
    ת: את הסיבות אני לא ממש יודע אבל אילן נעלם מכל הקהילה. וולדי (Malish) ויואב (Garfield) הסתדרו מצוין ובאמת היה אחלה של הנהלה עד שמור (MorTheQueen) הגיע ל - GLC ומשם העניינים התגלגלו לדברים לא כל כך נעימים.

ש: ספר מעט על התקופה שלך ב- NET.
    ת: התקופה שלי ב - NET לא הייתה כל כך טובה כי התרגלתי לשחק עם GLC, עם אנשים שאני אוהב ופתאום באתי למקום שאני צריך להוכיח את עצמי יותר ויותר ולהיות בהרבה יותר רציני ולא היה לי הכי הרבה זמן בעולם בשביל זה. אני יותר אהבתי להנות מהמשחק ולא לקחת אותו כרציני כי כמובן זה לא יוביל לשום מקום פה בישראל.

ש: ובאותו עניין, במהלך שנת 2005 דובר על ניסיון איחוד בין שחקני Galacticos לבין NET מדוע האיחוד הזה לא יצא לפועל?
    ת: אחריי שזכינו לטיסה לצרפת רצו שנתאחד כמובן בגלל שהתחלנו ליצור לנו שם בעולם אז הם רצו לתפוס גל. זה לא כל כך הצליח להם מכיוון שזה סוג מאד שונה של אנשים בין NET ל GLC.

ש: במשך שנתיים לפחות די שלטתם - Galacticos - בסצינה הישראלית. מה אתה חושב הפך אתכם לכל כך מוצלחים?
    ת: אני חושב שדבר ראשון שחשוב להצלחה זה להנות מהמשחק. ברגע שיש איתך אנשים שאתה אוהב לשחק איתם ואתם לא רבים זה המפתח להצלחה. כמובן שגם השקענו מעבר לכל החיבה שהייתה לנו שחקן לשחקן, ולכן כולם ראו איך הצלחנו בקהילה

ש: למרות היכולת שלכם, יש תחושה של החמצה בשל חוסר רצינות/מקצועיות שהופגנה על ידי Galacticos של אז במקרים רבים כמו סיפור החוזה עם eSrael, חוסר באימונים לקראת ה – ESWC 2005 ועוד. בראייה לאחור, האם אתה שותף לאותה תחושה?
    ת: כמובן שאני שותף לכל מה שהיה כמו כן זה אופי של כל שחקן ישראלי. זכינו בטיסה וחשבנו שאנחנו נקח את כולם ולכן לא התאמנו, הזנחנו את המשחק וחיכינו רק לטיסה וכמובן שראינו איך אכלנו בראש שם. שאני מסתכל לאחור אני ממש מתבאס מהעניין שלא הצלחנו כי ברגע שאם היינו מתאמנים קצת יכולנו להגיע יותר רחוק. חבל שזה קרה.

כמו כן, שאלתי אותו מספר שאלות על מה שקורה בקהילה הישראלית:

ש: כאחד שדי ותיק בקהילה, מה אתה חושב על המצב שלה כיום וכיצד אתה רואה את העתיד שלה?
    ת: היום המצב בקהילה מאד גרוע מכיוון שאף אחד לא משקיע בישראל. לאן זה יוביל זה תלוי רק בעצמנו... יש אנשים מאד רציניים כמוך כמו ולדי (מליש) וניצן שהיה איכפת להם מסי אס, שרצו לקדם את הקהילה, מנסים לעשות טורנירים, לאנים, הכול כדי לקדם את הקהילה אבל ברגע שניצן עזב קצת את העסק אז תראה איך הכל נופל...

ש: הקהילה סובלת מנפילה דרסטית בשנה האחרונה. מה אתה חושב הגורמים לכך?
    ת: הגורם היחידי זה ניצן. אני לא בא להאשים אותו חס וחלילה אבל הוא היחידי שתרם פה ועזר לכולם. הוא האבא של הקהילה וברגע שהוא עזב אז תראה איך הקהילה נראת ומי כמוני וכמוך יודעים ורואים את זה...

ש: מה הצעד הבא שלך (בקהילה, מחוץ לקהילה וכו')?
    ת: אני חושב שאם יהיה לי קצת יותר זמן אני ינסה לקדם את הקהילה ולעשות לאן בקרוב.

ש: דברים שאתה רוצה להוסיף לסיום?
    ת: אין לי הרבה מה להוסיף אלא שכבר יקום האחד ויתחיל לשים כסף בקהילה הזאת ושנתקדם ולא נתקע במקום !!!

JA-RULE אם כן ממשיך להיות פעיל ומחכה להזדמנות לחזור לעניינים ושותף איתנו לאותה תחושה שהדברים אינם כמו פעם והתקווה שחלק מהם בכל זאת יחזרו. נוכל, אם הדברים יסתדרו כמו שצריך אף תוכלו לראות אותו משחק כבר בלאן הקרוב של Vgames.
    קרדיט לEnder מunit
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    yafe

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    עיר
    באר שבע
    טעותתת למחוק פליז אדמינים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    n1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה כבר ישן.. :|
    ראיון נחמד למרות זאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    השחקן הכי טוב בארץ
    aka yakir
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.06.2007
    יפה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    תל אביב
    קראתי ונהנתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    חחחח אחי הכתבה הזאת כבר היית ב- unit101 לפני חודש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    נכתב במקור על ידי duduh
    חחחח אחי הכתבה הזאת כבר היית ב- unit101 לפני חודש!
    מחזק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    פרדסיה
    DELAY DELAY ve DELAY
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי nivzie
    מחזק