תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    16.05.2007
    יש לי שאלונת קטנה...

כמו שכבר הבנתם אני הולך לקנות את גילד וורז ,

והייתי רוצה לדעת האם אני יכול לשחק במשחק מכמה מחשבים...
    כאילו אם התקנתי את המשחק על המחשב שלי ואז אני מתקין אצל חבר אני עדיין יכול לשחק?

ואם כן
    איך זה עובד?! אני משחק על אותו משתמש או שאני יכול לצור משתמש חדש?

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    חחח כה אחי, אתה פשוט שם משתמש וסיסמא כמו בכל משחק רשת אחר ומשחק

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אבל עדיין תצטרך את הדיסק בשביל להפעיל את המשחק.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    מה פתאום! לא צריך שום דיסק כדי להפעיל את גילד וורס!
    למען האמת אתה אפילו יכול להוריד את המשחק השלם מהאתר שלהם...

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    למרות שאני מאמין שלא,אפשר להוריד גם את ההרחבות מהאתר שלהם?

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אוקי תן לי להסביר.
    כאשר אתה פותח משתמש אתה יכול להיכנס מכול מקום שיש בו גילד וורס, אבל נגיד לחבר שלך יש גילד וורס פכשנז שהוא התקין על המחשב זה לא משנה, כי תוכל לשחק אך ורק בגירסה של המשתמש שלך. עם אתה קונה כמפיין חדש אתה צריך להיכנס לadd a new key בה מסך של ההתחלה שמה למתה ליד ה-create new account , ואז אתה בוחר באפשרות של להחניס קוד חדש ואז הוא מבקש ממך את הקוד של המשתמש או כל דבר אחר אשר אתה מוסיף למשתמש שלך.
    אתה יכול להכנס אצל חבר גם עם מותקן אצלו גילד וורס אחר בגלל שזה בעצם אותו גילד וורס ומה שקובע זה המשתמש. אבל תזכור שכל מקום שתיכנס עליו הוא יצתרך להתעין אותו מחדש(עם לחבר יש גילד וורס אחר, או שהוא פשוט לא היה שם) , בגלל שהמקומות במשחק שמורים על המחשב ו לא במשתמש, שלא תבין אותי לא נכון אתה יכול להיכנס לכל המקומות שהייתה בהם אבל זה ייכך קצת זמן...
    שמח לעזור!

הצטרף בתאריך
    16.05.2007
    נכתב במקור על ידי rotembrum
    אוקי תן לי להסביר.
    כאשר אתה פותח משתמש אתה יכול להיכנס מכול מקום שיש בו גילד וורס, אבל נגיד לחבר שלך יש גילד וורס פכשנז שהוא התקין על המחשב זה לא משנה, כי תוכל לשחק אך ורק בגירסה של המשתמש שלך. עם אתה קונה כמפיין חדש אתה צריך להיכנס לadd a new key בה מסך של ההתחלה שמה למתה ליד ה-create new account , ואז אתה בוחר באפשרות של להחניס קוד חדש ואז הוא מבקש ממך את הקוד של המשתמש או כל דבר אחר אשר אתה מוסיף למשתמש שלך.
    אתה יכול להכנס אצל חבר גם עם מותקן אצלו גילד וורס אחר בגלל שזה בעצם אותו גילד וורס ומה שקובע זה המשתמש. אבל תזכור שכל מקום שתיכנס עליו הוא יצתרך להתעין אותו מחדש(עם לחבר יש גילד וורס אחר, או שהוא פשוט לא היה שם) , בגלל שהמקומות במשחק שמורים על המחשב ו לא במשתמש, שלא תבין אותי לא נכון אתה יכול להיכנס לכל המקומות שהייתה בהם אבל זה ייכך קצת זמן...
    שמח לעזור!
    אחלה תודה הבנתי =)

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    למרות שאני מאמין שלא,אפשר להוריד גם את ההרחבות מהאתר שלהם?
    הכוונה היא שאתה יכול לקנות את המשחק דרך החנות המקוונת שלהם ולהוריד אותו במקום ללכת לחנות, לקנות אותו במחיר קצת יותר גבוה ולקבל אריזה ודיסק. זה תקף לכל הקמפיינים ויהיה תקף גם להרחבה. אתה יכול לבדוק את החנות בעצמך - זה נמצא במסך של בחירת הדמות, למעלה.
    אני מעדיף לקנות מחנות רגילה, אישית.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    הכוונה היא שאתה יכול לקנות את המשחק דרך החנות המקוונת שלהם ולהוריד אותו במקום ללכת לחנות, לקנות אותו במחיר קצת יותר גבוה ולקבל אריזה ודיסק. זה תקף לכל הקמפיינים ויהיה תקף גם להרחבה. אתה יכול לבדוק את החנות בעצמך - זה נמצא במסך של בחירת הדמות, למעלה.
    אני מעדיף לקנות מחנות רגילה, אישית.
    אני יכול להבין אותך, יש הרבה פחות סיכויים לבעיות כשאתה נכנס לחנות.
    {חוץ מזה, אני רוצה את הפוסטר!}

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    לסיכום:
    אתה יכול לשחק כמעט בכל מחשב נורמלי אבל תצטרך להוריד את המשחק ולחכות שעות עד שזה יטען ואם יש במחשב יש את המשחק אבל לא את אותו הקמפיין תוכל לשחק אומנם יותר מהר אבל עדיין יקח לך זמן לטעון את המפות.

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אפשר תמיד לשדל את החברים שלך לקנות,ככה שהוא יהיה מותקן אצלם .

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    צודק בהחלט!!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    ואפשר במקום לבזבז את הזמן שלך עד שאתה קונה את המשחק -

תוריד את ה client מהאתר הרשמי www.guildwars.com

אחרי שזה יפעל לך בפעם הראשונה (תראה את המסך login) אז תצא ממנו כי לא תוכל לשחק בלי שתקנה.

ואז כדי להוריד את כל המשחק ואת כל המפות ואת כל האיזורים וכל מה שיש בו כדי שאחר כך יהיה לך מהר יותר לשחק תעשה את הפעולה הבאה:

לך לקיצור דרך של guild wars.

תלחץ מאפיינים ותחפש את המקום שכתוב יעד

שם אתה תראה משהו שכתוב בתוך שני מרכאות " " אחת בהתחלה ואחת בסוף. אחרי המרכאות שבסוף תלחץ רווח ותרשום image-

זה יוריד את כל האיזורים במשחק- זה לוקח המון זמן.. אני ממליץ להפעיל לפני שהולכים לישון.
    אחר כך כדי להפעיל את המשחק שוב תוריד את ה image-

ולכל הסקפטים שיש להם gw - זה גם עושה download לכל האיזורים וגם עושה decompressing. וזה לא עושה decompressing כשמשאירים את זה במסך login.
    בעיקרון אני ממליץ לכל מי שיש gw לעשות את זה.

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אני עדיין לא מבין למה בכלל צריך להוריד מהאתר, עם אתה קונה זה חוסך זמן, לא צריך להוריד
    פשוט תתקינו מהדיסק........

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי rotembrum
    אני עדיין לא מבין למה בכלל צריך להוריד מהאתר, עם אתה קונה זה חוסך זמן, לא צריך להוריד
    פשוט תתקינו מהדיסק........
    כי guild wars תמיד רוצה שיהיה אצלך את שלושת המשחקים.. אבל כשאתה קונה אחד מהמשחקים יהיה לך את התוכן של אחד מהם.. ולא את של כולם. אז מה שיקרה שאחרי שתתקין המשחק יתחיל להוריד קבצים..

אז במקום להיתבאס ביום שקונים את המשחק. מכינים את המחשב למשחק לפני זה.

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    צודק שחכתי שזה מוריד את כל הפטצ'ים, אבל עדיין זה יטען את כל הערים במשחק, זה גם לוקח זמן...
    אבל לאט לאט זה לוקח פחוט זמן, בגלל שמה שהוא מוריד זה כל הדברים שיש המקום, ולפעמים יש את אותו דבר במקומות שונים אז הוא לא צריך להוריד מחדש.

הרשמה