תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    בשלב השלישי של התוכנית המרושעת לקבלת תת-פורום משלנו (אחרי התפקדות והצבעה בסקר)-הוא לפתוח נושאים.

משהו מכיר בניות של דמיות שנחשבות כתחרותיות בPVP וגם מתפקדות טוב בPVE?
    אם אתם מכירים,תפרטו בבקשה עליהן -כי אולי נעשה מזה מדריך בתת-פורום החדש שלנו
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    בשלב השלישי של התוכנית המרושעת לקבלת תת-פורום משלנו (אחרי התפקדות והצבעה בסקר)-הוא לפתוח נושאים.

משהו מכיר בניות של דמיות שנחשבות כתחרותיות בPVP וגם מתפקדות טוב בPVE?
    אם אתם מכירים,תפרטו בבקשה עליהן -כי אולי נעשה מזה מדריך בתת-פורום החדש שלנו
    הי התחלתי לעשות מדריך על בילדים בגילד וורס אז אני יוסיף אותו כאשר אני יסיים את המדריך .

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אם אתה מכיר כמה בילדים תחרותיים מגניבים,אכפת לך לפחות לשלוח לי הצעות בהודעה פרטית-אני רוצה להתחיל את הדמות כמה שיותר מוקדם.

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    אם אתה מכיר כמה בילדים תחרותיים מגניבים,אכפת לך לפחות לשלוח לי הצעות בהודעה פרטית-אני רוצה להתחיל את הדמות כמה שיותר מוקדם.
    תודיע לי על הדמות:
    מקצועות, ובמה העלתה ב-attribute.
    ok?

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אם הוא רוצה לבנות דמות PVP, אני מאמין שהוא יבנה אותה ע"י שימוש באופציית בניית דמות PVP...
    פה יש הסבר כללי על בילדים ובסוף יש שלוש תוכנות שעוזרות ליצור אותם. לא הכרחי, לדעתי.
    פה, לעומת זאת, יש רשימת בילדים ל-PVP. מומלץ. פה (לקוח מאותו אתר) יש את כל סוגי הבילדים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    שראיתי מה שרשמת עלה לי רעיון גאוני!
    למה שלא נפתח גילדה חדשה ושחקן חדש לכל חבר בקהילה והשם של כל שחקן יתחיל ב V.

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    נשמה מגניב אבל, אין מצב שאני פותח דמות חדשה יש לי 2(שהם רמות 20) וכרגע זה מספיק.....
    מצד שני אולי אני יפתח עם אני יהיה ה-leader ואז אני יקרה לדמות vgame maneger?

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לעיתים נדירות יש דמות PVE שהבנייה שלה היא כמו ב PVP..

בכל מקרה אני ממליץ על האתר הזה

ואז תבחר ב arena שאתה מעוניין לשחק (במרבית המקרים אני מניח שזה יהיה RA או AB)

ואז אני ממליץ לך לבחור בבילדים בקטגוריה great. שם לא תמצא בילדים לא טובים.

וקשר לפתיחה של גילדה.. אני לא ממליץ אלה אם אתה בטוח שיצטרפו איליה אנשים -
    מי שנמצא לבדו בגילדה לא יכול לעזוב אותה. כאשר יוצרים גילדה חייב שיהיה בה מישהו תמיד.. אי אפשר למחוק אותה.
    כמובן שאפשר ללכת ל noob land או בשם האמיתי old ascalon ולצרף מישהו ולברוח מהר. אבל זה חוויה שאני אישית הייתי מוותר עליה.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    למה זה רעיון נחמד אפשר לקרוא לגילדה v-gamers וככה כולנו נתחיל מחדש את הקמפיינים ביחד ונעשה משימות ביחד.
    לגבי השמות זה לא חייב להיות v maneger נגיד לי יקראו V tiger או משהו כזה.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכנסתי לפה, ולא הבנתי איך אני מקבל את הבונוסים לאטריביוטס שכול הבילדים מסתמכים עליהם...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    מחפצים-הקסדות נותנות 1+ לתכונה מסוימת ,ויש רונות שנותנות בין 1 ל3 תוסף לתכונות. רונות שנותנות תוסף גדול מ-1 גורמות למחסר לחיים.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי t-ger
    למה זה רעיון נחמד אפשר לקרוא לגילדה v-gamers וככה כולנו נתחיל מחדש את הקמפיינים ביחד ונעשה משימות ביחד.
    לגבי השמות זה לא חייב להיות v maneger נגיד לי יקראו V tiger או משהו כזה.
    די. בואו נפסיק את זה כאן.
    אי אפשר להכריח את כל השחקנים להתחיל מאפס רק בשביל הגילדה. מספיק שאנחנו מנסים להכריח משתמשים לעזוב את הגילדות שלהם כדי להיות עם חברי הקהילה (ועוד שנתיים אחרי יציאת המשחק, כשכבר התחילו לעבוד על משחק ההמשך); אי אפשר להכריח אותם גם ליצור דמויות חדשות עם שמות מסויימים. במיוחד מאחר וכל הדמויות שלהם יהיו בגילדה ואין דרך לבדוק אם הם באמת עשו דמות עם V בשם.
    אם אני עושה עכשיו דמות חדשה, אני לא נוגע בה. לא מתוך מחאה, אלא בגלל שאין לי כוח להתחיל את אחד הקמפיינים מהתחלה. יש לי שלוש דמויות שתקועות באמצע נייטפול ואחת מהן סיימה את פרופסיז.
    לסיכום, אם אתם רוצים דמות עם V בשם שלה, תעשו מה שבא לכם. אני לא יכול לבוא ולהגיד לכם מה לעשות. אבל אל תעשו מזה תנאי קבלה לגילדה. לא רק בגלל שאי אפשר להכריח אנשים לבצע את זה, אלא גם בגלל שאי אפשר לעקוב אחרי חוק כזה. לדעתי אפשר בהחלט להסתפק בטאג של הגילדה.
    חוצמזה, אני לא אוהב שמות שלא נשמעים מציאותיים
    וזה אפילו לא קשור לנושא!

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    מי שרוצה לעשות דמות חדשה שיעשה, אני רק עשיתי נזיר חדש ואני איתו בLA (אני רק רמה 2)

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    מחפצים-הקסדות נותנות 1+ לתכונה מסוימת ,ויש רונות שנותנות בין 1 ל3 תוסף לתכונות. רונות שנותנות תוסף גדול מ-1 גורמות למחסר לחיים.
    ומאיפה משיגים קסדות ורונות?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אחרי שתחליט על מקצוע משנה,תהיה לך משימה. אחריה,תוכל למצוא בעיר את הקסדות אצל הקראפטמן הקרוב,ואת הרונות אצל "מחליף הרונות".

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    אם כבר מדברים על רונות וקסדות שנותנות תוסף לאטריבוט, מישהו יודע מה הבדל בין Stacking ל-Non Stacking?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    די. בואו נפסיק את זה כאן.
    אי אפשר להכריח את כל השחקנים להתחיל מאפס רק בשביל הגילדה. מספיק שאנחנו מנסים להכריח משתמשים לעזוב את הגילדות שלהם כדי להיות עם חברי הקהילה (ועוד שנתיים אחרי יציאת המשחק, כשכבר התחילו לעבוד על משחק ההמשך); אי אפשר להכריח אותם גם ליצור דמויות חדשות עם שמות מסויימים. במיוחד מאחר וכל הדמויות שלהם יהיו בגילדה ואין דרך לבדוק אם הם באמת עשו דמות עם V בשם.
    אם אני עושה עכשיו דמות חדשה, אני לא נוגע בה. לא מתוך מחאה, אלא בגלל שאין לי כוח להתחיל את אחד הקמפיינים מהתחלה. יש לי שלוש דמויות שתקועות באמצע נייטפול ואחת מהן סיימה את פרופסיז.
    לסיכום, אם אתם רוצים דמות עם V בשם שלה, תעשו מה שבא לכם. אני לא יכול לבוא ולהגיד לכם מה לעשות. אבל אל תעשו מזה תנאי קבלה לגילדה. לא רק בגלל שאי אפשר להכריח אנשים לבצע את זה, אלא גם בגלל שאי אפשר לעקוב אחרי חוק כזה. לדעתי אפשר בהחלט להסתפק בטאג של הגילדה.
    חוצמזה, אני לא אוהב שמות שלא נשמעים מציאותיים
    וזה אפילו לא קשור לנושא!
    אוקיי אוקיי אפשר לחשוב אני כולא הצעתי רעיון אני לא רציתי שיכריחו אף אחד.
    ונראה לי שלא הבנת אותי נכון, אני רציתי שכולנו נתחיל ביחד את הקמפיינים עוד פעם שיהיו לנו נושאים על מה לדבר, ואני לא רציתי שכולם ימחקו שחקנים שלהם או משהו כזה.

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי Keep Holding On
    אם כבר מדברים על רונות וקסדות שנותנות תוסף לאטריבוט, מישהו יודע מה הבדל בין Stacking ל-Non Stacking?
    אני! (בזכות מבוכים ודרקונים )
    תוסף מרונה לא מצתבר. כלומר,אם יש לי שתי רונות שמוסיפות לתכונה,אני מקבל רק את תוסף התכונה הגבוהה יותר ולא חיבור שלהם ביחד.

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    אני! (בזכות מבוכים ודרקונים )
    תוסף מרונה לא מצתבר. כלומר,אם יש לי שתי רונות שמוסיפות לתכונה,אני מקבל רק את תוסף התכונה הגבוהה יותר ולא חיבור שלהם ביחד.
    זאת אומרת שאם יש לי שתי רונות, כל אחת מהן מוסיפה לי נקודה לאטריבוט כלשהו (אותו אטריבוט), זה אומר שתעלה לאטריבוט הזה רק נקודה אחת?

ואם יש לי שתי רונות, כל אחת מהן מוסיפה לי נקודה לאטריבוט אחר (לא אותו אטריבוט), אז הנקודות יעלו לשני האטריבוטים?

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    כן,אבל אתה יכול לקבל תוסף 1 מרונה ותוסף 1 מקסדה -וזה מעלה לך 2

הרשמה