תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 85
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמות די הזויה, אני משער שכרגיל הם פשוט לא דחסו את הסאונד בדיוק כמו שמשחקים כמו רזיסטנס לא דחסו את הסאונד והטקסטורות והגיעו ל-17 ג'יגה.
    הם אומרים שיהיו 3.5 שעות של מוסיקה (שזה בערך 300 מגה בקובץ MP3).
    באותו נושא מארק ריין מאפיק אמר שאולי בגרסת ה360 של UT3 יהיו פחות מפות בגלל מחסור במקום. כמובן שהוא גם אמר שגרסת הPS3 יוצאת לפני כי מדובר בגרסה חדשה של מנוע UT3 והם צריכים להתאים אותו ל360 (שכמובן המנוע של UT3 רץ מעולה על ה360 ונוראי על הPS3 אבל ניחה). חוץ מזה גם גרסת הPC יוצאת על DVD, משהו באמת חושב שגרסת הPC תהיה נחותה לגרסת הPS3?
    או במילים אחרות, מארק ריין בזמן האחרון הולך על שיטת אורי גלר עם "שקר כלשהו", ידעתי שהיחסים שלהם עם מיקרוסופט היו גרועים בגלל GEARS אבל לא ידעתי שעד כדי כך גרועים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כמות די הזויה, אני משער שכרגיל הם פשוט לא דחסו את הסאונד בדיוק כמו שמשחקים כמו רזיסטנס לא דחסו את הסאונד והטקסטורות והגיעו ל-17 ג'יגה.
    באותו נושא מארק ריין מאפיק אמר שאולי בגרסת ה360 של UT3 יהיו פחות מפות בגלל מחסור במקום. כמובן שהוא גם אמר שגרסת הPS3 יוצאת לפני כי מדובר בגרסה חדשה של מנוע UT3 והם צריכים להתאים אותו ל360 (שכמובן המנוע של UT3 רץ מעולה על ה360 ונוראי על הPS3 אבל ניחה). חוץ מזה גם גרסת הPC יוצאת על DVD, משהו באמת חושב שגרסת הPC תהיה נחותה לגרסת הPS3?
    או במילים אחרות, מארק ריין בזמן האחרון הולך על שיטת אורי גלר עם "שקר כלשהו", ידעתי שהיחסים שלהם עם מיקרוסופט היו גרועים בגלל GEARS אבל לא ידעתי שעד כדי כך גרועים...
    בינתיים אי אפשר לדעת כלום...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מי אמר שגרסאת המחשב תהיה רק על DVD 1?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    איזה זלזול אחרי שהם עשו בוחטות של כסף עם גירס כך הם יורקים בפרצוף?
    לא אכפת לי שזה יוצא קודם כי אני לא ממש בחור של UT3 ולנו היה גירס אבל פה זה כבר מגעיל מה שהם עושים.
    אני לא ממליץ לאף אחד לקנות UT3 לX360 גם אם יש לו מחשב חלש ואין לו PS3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    מי אמר שגרסאת המחשב תהיה רק על DVD 1?
    כי מעולם לא יצא משחק על יותר מDVD אחד ומשחק למולטי בלבד כמו UT3 בחיים לא יקח שני דיסקים.
    כלומר GEARS עם 5 מצבי משחק, 12 מפות ומשחק סינגל שלם תופס 6 ג'יגה, למה לעזאזל משחק שעובד על אותו מנוע והוא מולטי בלבד (נכון, יש סינגל, אבל הוא בשלבים של המולטי) ובטח אין בו אפילו דיבוב יתפוס יותר מזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כי מעולם לא יצא משחק על יותר מDVD אחד ומשחק למולטי בלבד כמו UT3 בחיים לא יקח שני דיסקים.
    כלומר GEARS עם 5 מצבי משחק, 12 מפות ומשחק סינגל שלם תופס 6 ג'יגה, למה לעזאזל משחק שעובד על אותו מנוע והוא מולטי בלבד (נכון, יש סינגל, אבל הוא בשלבים של המולטי) ובטח אין בו אפילו דיבוב יתפוס יותר מזה?
    זה לא משחק למולטי בלבד... יהיו בו סינגל הפעם, לא כמו בקודמיו
    ומה הקשר GEARS???? אני לא חושב שזה יעבוד על אותו מנוע כמו של GEARS כי GEARS נראה על הפנים.......
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    זה לא משחק למולטי בלבד... יהיו בו סינגל הפעם, לא כמו בקודמיו
    ומה הקשר GEARS???? אני לא חושב שזה יעבוד על אותו מנוע כמו של GEARS כי GEARS נראה על הפנים.......
    זה אותו מנוע, קוראים למנוע של GEARS מנוע UT3 למען השם.
    ואם אתה חושב שGEARS מכוער אז אולי כדאי שתלך לבדיקת ראיה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה אותו מנוע, קוראים למנוע של GEARS מנוע UT3 למען השם.
    ואם אתה חושב שGEARS מכוער אז אולי כדאי שתלך לבדיקת ראיה...
    מה אני יגיד לך , אתה ממש מתגונן כשזה מגיע לדברים הקשורים ל360.
    ומה שאני ראיתי כששיחקתי GoW זה מפלצת שנראית כאילו עשו אותה מקיפולי נייר....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    מה אני יגיד לך , אתה ממש מתגונן כשזה מגיע לדברים הקשורים ל360.
    ומה שאני ראיתי כששיחקתי GoW זה מפלצת שנראית כאילו עשו אותה מקיפולי נייר....
    אני חושב שאתה מדבר שטויות,אתה מדבר-כך כי אתה שונא את מייק?, עם כן אז תן לי להגיד לך שגירס קוראה כל משחק פס3 שיש כרגע, לא סתם המשחק הזה ממשיך לקטוף פרסים כל שניה, כי הוא עדין המשחק הכי טוב שיש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי **liron**
    אני חושב שאתה מדבר שטויות,אתה מדבר-כך כי אתה שונא את מייק?, עם כן אז תן לי להגיד לך שגירס קוראה כל משחק פס3 שיש כרגע, לא סתם המשחק הזה ממשיך לקטוף פרסים כל שניה, כי הוא עדין המשחק הכי טוב שיש
    בוא נגזים.................
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי origlo
    בוא נגזים.................
    מה ההגזמה? מה שהוא אמר על גירס, או העברית שלו?

בכל מקרה, אני חייב לצדד איתו, שלפחות כרגע, גירס אכן יותר טוב מכול משחק שיש לפס3 להציע.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי F.P
    מה ההגזמה? מה שהוא אמר על גירס, או העברית שלו?

בכל מקרה, אני חייב לצדד איתו, שלפחות כרגע, גירס אכן יותר טוב מכול משחק שיש לפס3 להציע.
    למרות זאת מותר לאנשים כמוני להגיד שלא התלהבו מהגרפיקה של המשחק ?
    כל פעם שאומרים משהו רע על ה360 אני רואה לפחות 2-3 אנשים שבאים לפה ומנסים להתקיל, כאילו שזה מכניס להם כסף לכיס להגן על מייקרוסופט , ולא אין לי שום דבר נגד מייקרוסופט , אחרי הכל אני אוהב את ה windows...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני לא חושב שהם משקרים, וכן - נראה לי שגירסת המחשב תהיה עם יותר מדיסק אחד או שיורידו את שאר המפות דרך האינטרנט, כמו עם גירסת ה360 כנראה.
    הבעיה היא - שיכול מאוד להיות שיהיו הרבה משחקים שלא ייכנסו לDVD אחד ויאלצו להוריד מהאינטרנט הרבה מאוד תוכן - דבר שיוביל לפיצוץ ההארד דיסק של ה360 מהר מאוד ואילוץ הגיימרים למחוק משהו, ואילו בעלי הפס3 יחסכו את המקום הזה.

ומתי אמרו שהמנוע UE3 רץ "נוראי על הפס3"? לא יצא לי לראות את זה... אפילו אמרו שUT3 נראה בדיוק כמו גירסת המחשב ורץ חלק לחלוטין. (בE3)

בקשר לHS - אני חושב שהם התכוונו ל10 ג'יגה של סאונד, זה לא רק ה-3.5 שעות של המוסיקה (ואגב, זה יכול להיות הרבה יותר מ300 מגה אם זה באיכות ממש טובה), אלא גם הדיבורים הרבים (יהיו שעות של דיבורים), הקולות וצריך לזכור - שתהיה רק גירסה אחת ויהיו בה משהו כמו 6 שפות שונות לדיבוב העצום של המשחק. אז כן, זה די הגיוני - אבל מה שבטוח זה שלא דאגו לדחוס אותו הרבה.

תשמע - אני מסכים שעד עכשיו לא היה צורך בדיסק יותר גדול מDVD, אבל מה לעשות - זה מתחיל להיות הכרחי לנוחות ובקרוב גם הכרחי נקודה, כנראה.

אני גם מסכים שEPIC עצבניים על מייקרוסופט בגלל הMODS וכנראה בגלל זה הם יוצאים בOVERהצהרות... וגם התביעה של SILICON KNIGHTS ששייכת למיקרוסופט בטוח לא עוזרת ליחסים.
    אני במקום מנכ"ל EPIC הייתי מאיים על מיקרוסופט בביטול UT3 למחשב ול360 ומוציא המשך לגירס (במידה והשם שייך למייק אז מוציא "המשך" אבל משנה בו את השם והדמויות קצת) - אקסקלוסיבית לפס3. ועוד כל מיני דברים עד שהם יבטלו את התביעה של SK ויאפשרו מודים.

אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהמשחקים הגרנדיוזים לאט לאט דורשים יותר מקום... יש מצב שגם RAGE יהיה בעייתי אל תשכח.

טוב, ערבבתי מלא נושאים, יצא לי סלט... בתאבון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    למרות זאת מותר לאנשים כמוני להגיד שלא התלהבו מהגרפיקה של המשחק ?
    כל פעם שאומרים משהו רע על ה360 אני רואה לפחות 2-3 אנשים שבאים לפה ומנסים להתקיל, כאילו שזה מכניס להם כסף לכיס להגן על מייקרוסופט , ולא אין לי שום דבר נגד מייקרוסופט , אחרי הכל אני אוהב את ה windows...
    אני לא מנסה להגן על מייקרוסופט, פשוט כי שאתה אמרת דברים רעים על גירס, זה נשמע כאילו שאתה מנסה להוכיח שהפלייסטיישן 3 מציג משחקים טובים יותר, כי אף-פעם לא שמעתי אותך אומר דבר אחד רע על הפס3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני רוצה להגיב אבל אני לא יגיב כי כבר הייתי במצב הזה וכבר נמאס לי
    כיאילו חזרנו בזמן שלפניי שהיו פה חוקים רציניים...

נ.ב
    גירס הוא לא המשחק הכי טוב שיש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger

נ.ב
    נכון, התבלבלתי, רציתי לכתוב שהוא עדין המשחק הכי טוב מי כל המשחקים של הקונסולות האחרות, אבל עוד-מעט יוצא HS,UT3 וזה ישנה את המצב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי t-ger
    אני רוצה להגיב אבל אני לא יגיב כי כבר הייתי במצב הזה וכבר נמאס לי
    כיאילו חזרנו בזמן שלפניי שהיו פה חוקים רציניים...

נ.ב
    ברור שלא. OOT הוא המשחק הטוב ביותר שיש. Gears הוא רק הטוב ביותר עד כה על קונסולות "הדור הבא".
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תגידו בא לכם לפתוח פורום השוואות בין קונסולות ומשחקים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    תגידו בא לכם לפתוח פורום השוואות בין קונסולות ומשחקים?
    לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי BuGs
    לא.
    למה לא לפחות יהיה סוף לכל הדיונים האלה בפורומים שלנו, וגם תמיד יהיה מה לכתוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה