תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    בדיוק עברתי מארצות הברית לארץ, אז החשמל שונה והכל אז הכנסתי את המכשיר לחשמל למעביר אבל המעביר חשמל היה לדעתי חלש מדי משהו כמו 80 v אז בשנייה שהכנסתי לחשמל.. בום! ישר הוצאתי מהחשמל, זה ניתק לשנייה את האורות והחזיר זו לא הייתה בעיה אבל הבעיה היא מצבה של המכשיר, לא היה לזה ריח, שום עשן או כלום מהמכשיר רק לשנייה היה משהו בתקע די גדול, לדעתכם המכשיר עדיין עובד? אני יראה מחר (עם מעביר חדש) ואיזה מעביר כדאי לי לקנות?? תודה רבה.

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    אפילו לא תשובה אחת נותנים פה...

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי xbox360halo3
    אפילו לא תשובה אחת נותנים פה...
    חחחח, איזה חוצפן! עברה רק חצי שעה ואתה עוד בא בתלונות... ועוד לילה עכשיו.

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    עיר
    י-ר-ו-ש-ל-י-ם
    בדיוק עברתי מארצות הברית לארץ, אז החשמל שונה והכל אז הכנסתי את המכשיר לחשמל למעביר אבל המעביר חשמל היה לדעתי חלש מדי משהו כמו 80 v אז בשנייה שהכנסתי לחשמל.. בום! ישר הוצאתי מהחשמל, זה ניתק לשנייה את האורות והחזיר זו לא הייתה בעיה אבל הבעיה היא מצבה של המכשיר, לא היה לזה ריח, שום עשן או כלום מהמכשיר רק לשנייה היה משהו בתקע די גדול, לדעתכם המכשיר עדיין עובד? אני יראה מחר (עם מעביר חדש) ואיזה מעביר כדאי לי לקנות?? תודה רבה.
    תחליף קבל שלא יהיה לך פדיחה

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    עיר
    י-ר-ו-ש-ל-י-ם
    נכתב במקור על ידי Laskin
    חחחח, איזה חוצפן! עברה רק חצי שעה ואתה עוד בא בתלונות... ועוד לילה עכשיו.
    חחחחחחחח אוסול חחחחחחחחחחחחח

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שנאי של 500W

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    כבר נתקלתי במקרה כזה בעבר.
    תפתח את ה brick (כן הספק) ושם אמור להיות פיוז.
    תבדוק אם הוא שרוף ותחליף אותו בתקין.
    כך או כך הספק לא יעזור לך כעת, לא משנה אם זו הבעיה או לא - תצטרך להחליף אותו.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עקרונית אין דרך להיות בטוח וצריך לנסות, אבל ככה פחות או יותר הלך לי לפני 3 שנים ה-Sega Saturn הענתיקה שלי

הרשמה