תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    אני עובד עכשיו על קונספט חדש למשחק פורום שאני מתכוון לפתוח ורציתי לקבל פידבק על הרעיון, ואולי הצעות איך לפתח אותו.

חלק מכם אולי זוכרים את משחק הפורום האחרון שפתחתי, 'עיר הארורים', שהצליח מאוד יפה לדעתי וחבל שנאלצתי לסגור אותו. כמו 'עיר הארורים', מערכת החוקים במשחק תתבסס על שיטת D20 של מו"ד אבל בצורה מופשטת יותר כדי לאפשר לשחקנים שאינם מכירים את השיטה להשתתף במשחק בקלות.

קונספט המשחק מתבסס על הקוסמולוגיה של מו"ד, או באופן יותר ספציפי, במישור החומר והמישור החופף לו, מישור הצל.
    המשחק מתרחש במקביל בשני המישורים, כאשר צורת המשחק משתנה ממישור למישור.
    במישור החומר האנשים הם דמויות רגילות בעלי יכולות של אנשי היום-יום. מה שהייתם מצפים מכל אדם ברחוב להיות. במישור זה השחקנים נאלצים לפתור בעיות בדרכים רציונליות כראוי לחוקים הפועלים בעולם נורמאלי לחלוטין.

כל העסק נהיה מעניין כשמוסיפים את אלמנט מישור הצל למשחק. מישור הצל הוא מקבילה אפלה ומעוותת של מישור החומר. כאשר הדמויות נמצאות במישור הצל הן מסוגלות להשתמש באנרגיית המישור בכדי להפעיל כוחות ויכולות מיוחדות בכדי לסעייע להן.
    ובגלל שהמישורים חופפים, ניתן להשתמש במישור הצל כדי לפתור בעיות בעולם האמיתי (למשל בכדי לעבור דלת נעולה, ניתן לעבור למישור הצל ושם להשתמש בכוחות הצל כדי לנפץ אותה, או פשוט ללכת מסביבה).
    בין כוחות הצל השונים תוכלו למצוא את היכולת לתעל את כוח המישור בכדי להפוך אקדח תמים לתותח נייד ורב עוצמה, הטמעות בצללים בכדי להפוך לבלתי-נראים, ואת צורת הצל העוצמתית אך חסרת השליטה. ועוד רבים.

עלילת המשחק עצמה נמצאת עדיין בשלבים ראשוניים, אך ניתן לומר שהיא תתרחש בשני המישורים במקביל, ותאלץ את השחקנים למצוא דרכים יצירתיות להתקדם בה, ולא רק בעזרת כוחות הצל.
    השחקנים ישחקו בקבוצות קטנות כך שיכולותיה של כל דמות יכולים לפצות על חסרונותיה של האחרות.

שלא כמו ב'עיר הארורים' שהיה מאוד פתוח ואפשר לשחקנים לחקור את העלילה או לעשות כרצונם למעשה, העלילה במשחק הזה לוקחת חלק הרבה יותר גדול מהמשחק, והשחקנים יתקדמו בה כל העת תוך כדי פיתוח יכולותיהן של הדמויות.

כל העבודה על המשחק למעשה עדיין בשלבים של כתיבה, כשכל יום אני מוסיף עוד אלמנטים למשחק.
    העלילה הראשית נמצאת בצורה מאוד גולמית בינתיים וכך גם המון עניינים הקשורים לדמויות. כמו-כן למשחק חסר שם!
    וכאן אני פונה אליכם, אנא, בבקשה מכם, הגיבו!

אמרו את דעתכם, תנו עצות, ביקורת בונה, שאלות חופרות, נדנדו לי במסנג'ר [email protected] ומותר לכם גם סתם להגיד שזה נשמע מעניין כדי לראות כמה שחקנים בפוטנציה יש.

בתודה מראש. Imulatos
    ---------
    יו"ר Imulatos הוצאה לאור.
    חפשו את המוצרים שלנו בדוכני הירקות הקרובים למקום מגוריכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    נשמע מעניין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נשמע גדול, הייתי מאוד רוצה להירשם
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    תשמע, זה עבד לזאב הלבן עם וורוולף, זה ילך גם לך ( :
    באמת נשמע מעניין, למרות שלדעתי חבל להוסיף לזה שיטה. P :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    נכתב במקור על ידי orr
    תשמע, זה עבד לזאב הלבן עם וורוולף, זה ילך גם לך ( :
    באמת נשמע מעניין, למרות שלדעתי חבל להוסיף לזה שיטה. P :
    השיטה מופשטת מאוד כדי לאפשר לשחקנים שלא מכירים את שיטת D20 המסובכת לשחק באותה קלות עם שחקנים מנוסים.
    אתה למעשה לא צריך לדעת יותר מידי על מתאמים וגלגולים וכו'...
    השיטה קיימת כדי ליצור סדר הגיוני במצבים והאתגרים שהמשחק מציב בפני השחקן, כך שמצב לא ייפתר בצורה מסויימת "כי ככה אמרתי, ואני השה"מ", אלא תהיה סיבה לכך: "נפלת מהצוק כי לדמות שלך יש טנק על הגב וערך כוח נמוך כך שנכשלת בבדיקת טיפוס".
    השחקן רק צריך ליצור את הדמות שלו כשהוא עוקב אחרי כמה הנחיות פשוטות, ובזמן המשחק פשוט לשחק והכל כבר נעשה בשבילו.
    ---------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    איפה להירשם!!!!!????????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    בהחלט נשמע מעניין.אני בפנים אם זה יקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Imulatos
    השיטה מופשטת מאוד כדי לאפשר לשחקנים שלא מכירים את שיטת D20 המסובכת לשחק באותה קלות עם שחקנים מנוסים.
    אתה למעשה לא צריך לדעת יותר מידי על מתאמים וגלגולים וכו'...
    השיטה קיימת כדי ליצור סדר הגיוני במצבים והאתגרים שהמשחק מציב בפני השחקן, כך שמצב לא ייפתר בצורה מסויימת "כי ככה אמרתי, ואני השה"מ", אלא תהיה סיבה לכך: "נפלת מהצוק כי לדמות שלך יש טנק על הגב וערך כוח נמוך כך שנכשלת בבדיקת טיפוס".
    השחקן רק צריך ליצור את הדמות שלו כשהוא עוקב אחרי כמה הנחיות פשוטות, ובזמן המשחק פשוט לשחק והכל כבר נעשה בשבילו.
    קודם כל, אם אני יוצר דמות ואומר "היא טובה בטיפוס" זה שונה מלהגיד שאתה עושה שיטה למשחק. כשאני בא למשחק פורום, אישית, אני לא מצפה לזה שהדמות שלי תצליח כל הזמן, או שהמנחה ייתן לי להחליט מה קורה בגלגול קוביה: אני רוצה משחק מפורט של תיאורים, שלא יעצור באמצע כי אתה אומר 'בוא נבדוק אם הדמות שלך מסוגלת לזה'. זה יוצר משחק מסורבל מאוד, שצריך לחכות שבועות שלמים בשביל להעביר בו יום אחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    לא אכפת לי כרגע, כי זה פשוט מגניב, אני בפנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    נכתב במקור על ידי orr
    קודם כל, אם אני יוצר דמות ואומר "היא טובה בטיפוס" זה שונה מלהגיד שאתה עושה שיטה למשחק. כשאני בא למשחק פורום, אישית, אני לא מצפה לזה שהדמות שלי תצליח כל הזמן, או שהמנחה ייתן לי להחליט מה קורה בגלגול קוביה: אני רוצה משחק מפורט של תיאורים, שלא יעצור באמצע כי אתה אומר 'בוא נבדוק אם הדמות שלך מסוגלת לזה'...
    אני לא בטוח שהבנת למה אני מתכוון.
    זה אמנם משחק פורום, אבל את קטעי המשחק עצמם משחקים דרך תוכנה כמו מסנג'ר למשל.
    המשחק זורם ללא עצירות כדי לגלגל קוביות (לפחות לא מבחינתך. ייתכן שהמנחה מגלגל עבורך קוביות כדי להחליט מה קורה).
    זה עבד בסדר גמור במשחק האחרון שהעברתי בצורה כזו, לדעתי אין סיבה לפחד מהעניין הזה.

משחק פורום בסגנון שאתה מציע הוא טוב ויפה, ודרך מצויינת להעביר סיפור.
    אבל מהנסיון שלי יכולות להווצר כך המון בעיות.
    אם תרצה הסבר מפורט יותר אתה תמיד יכול ליצור איתי קשר דרך המסנג'ר.
    ---------
    שתף ב-Google+

הרשמה