תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 57
    הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    במהלך חצי השנה הקרובה אני אשדרג את המחשב, ואיתו את המסך.(ל-LCD)
    נכון לעכשיו יש לי מסך 17" CRT, על רזולוציה 768*1024.

האם כדאי לשדרג אותו למסך 19"?
    מן הסתם קל יותר להבחין בדמויות רחוקות ולכוון עליהן כשהמסך גדול יותר, השאלה היא עד כמה?

מישהו כאן שהתנסה הרבה זמן בשני הגדלים יכול להצביע על הבדל?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    כל עוד המסך לא גורם לך להזיז את הראש מצד לצד כשאתה משחק (כמו במשחק טניס), זה בסדר.

הגודל המומלץ למסך לדעתי הוא שתוכל לראות את כולו בלי להזיז את הראש (כמו במשחק טניס). כל עוד הוא לא עובר את המגבלה הזאת הגודל המומלץ תלוי במרחק הישיבה שלך ממנו, בטווח הראייה הישירה שלך (לא כולם רואים טוב בזוויות של 30 מעלות ויותר) וכו'.

קח בחשבון ש19 אינץ' LCD זה לא 2 אינץ' יותר ממה שיש לך עכשיו. זה גדול יותר מזה, כי זה כולל את המסגרת, ובLCD היא קטנה יותר.

אני מציע שתיכנס לחנות ותראה שם אם 19 אינץ' מתאימים לך. אני לא רואה שום סיבה שלא.

אבל בשום פנים ואופן אל תתפשר על איכות. עדיף מסך 17 אינץ' טוב מאשר 19 אינץ' ממוצע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי [email protected]
    במהלך חצי השנה הקרובה אני אשדרג את המחשב, ואיתו את המסך.(ל-LCD)
    נכון לעכשיו יש לי מסך 17" CRT, על רזולוציה 768*1024.

האם כדאי לשדרג אותו למסך 19"?
    מן הסתם קל יותר להבחין בדמויות רחוקות ולכוון עליהן כשהמסך גדול יותר, השאלה היא עד כמה?

מישהו כאן שהתנסה הרבה זמן בשני הגדלים יכול להצביע על הבדל?
    מההההההההההההההההההה?!?!?!!?
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Discord
    כל עוד המסך לא גורם לך להזיז את הראש מצד לצד כשאתה משחק (כמו במשחק טניס), זה בסדר.

הגודל המומלץ למסך לדעתי הוא שתוכל לראות את כולו בלי להזיז את הראש (כמו במשחק טניס). כל עוד הוא לא עובר את המגבלה הזאת הגודל המומלץ תלוי במרחק הישיבה שלך ממנו, בטווח הראייה הישירה שלך (לא כולם רואים טוב בזוויות של 30 מעלות ויותר) וכו'.

קח בחשבון ש19 אינץ' LCD זה לא 2 אינץ' יותר ממה שיש לך עכשיו. זה גדול יותר מזה, כי זה כולל את המסגרת, ובLCD היא קטנה יותר.

אני מציע שתיכנס לחנות ותראה שם אם 19 אינץ' מתאימים לך. אני לא רואה שום סיבה שלא.

אבל בשום פנים ואופן אל תתפשר על איכות. עדיף מסך 17 אינץ' טוב מאשר 19 אינץ' ממוצע.
    אדי קראתי הכל ולא הבנתי כלום.
    קיצר לי יש LCD 19 אני משחק ממרחק של חצי מטר בערך מהמסך (שזה ממוצע) מסך LCD 19 עם זמן תגובה של 2MS וניגודיות של 1:3000 עולה במקרה של המסך שלי (1600) ומסכי 17 לא ראיתי לפחות לא בפנדס (לא היה לי כוח לבדוק עוד אתרים) עם 2MS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני משחק עכשיו על מסך LCD 17 עם 5 MS, ואין שום בעיה. ועוד עם משחק מהיר כמו אנריל!
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    אני משחק עכשיו על מסך LCD 17 עם 5 MS, ואין שום בעיה. ועוד עם משחק מהיר כמו אנריל!
    זה בטח מדהים כי אתה בכלל לא משחק אנריל.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אהאהאהאהאהאה!
    איזה שנון! אלוהים ישמור! חשבת על מופע יחיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    נכתב במקור על ידי Discord

אמממ ממרחק של כמטר ככל הנראה אני לא אצטרך להזיז את הראש גם במקרה של מסך גדול יותר.

בכל מה שנוגע לאלקטרוניקה בכלל ומחשבים בפרט, אני לא נוהג להתפשר ככה שהשאלה הייתה רק על הגודל, אבל בכל מקרה תודה על העצה.

אני אלך על 19".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    לא הבנתי כלום =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אהאהאהאהאהאה!
    איזה שנון! אלוהים ישמור! חשבת על מופע יחיד?
    כמה חבל שהוא צודק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    מה שנכון נכון אבישי...

בכלל אני לא יודע מה עשית בחודשים האחרונים בתור מי שאמור להנהיג את הקהילה... בסרט כבר לא נגעת חודשים ובכך זרקת לפח את כל העבודה שאנשים פה עשו וטרחו ועברו כל פעם מחדש את התהליך המייגע של הוצאת הפראגים והשארת את שאר העורכים תלויים באוויר שהם לא יודעים מה לעשות.

אני לא מבין איך אתה רוצה להנהיג קהילה כלשהי שאתה בפועל בכלל לא חלק ממנה, אני מקווה שכשיוטי3 יגיע תקח את עצמך בידיים, ואני יודע שבגללך רק נס יאפשר שחרור של סרט קהילתי עד סוף השנה כי אתה כבר מזמן שחכת מזה.

בקשר לדיון -

אני משחק על מסך שטוח 12MS.. :\

וכעקרון מסך 19 אינץ' עדיף על מסך 17 בשביל משחקים ( בהנחה ששניהם שווים בביצועים ), בכל אופן זה לא משהו באמת קריטי לביצועים שלך במשחק, העכבר/פאד/FPS זה פקטור הרבה יותר משפיע.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה שנכון שגוי...
    כמה אתם יודעים על פעלי לטובת הקהילה?
    האם אתה מודד את "הנהגתי" אך ורק ע"י מספר הפעמים שאני מופיע בשרת או מספר השעות שאני משקיע בסרט הקהילה? (שד"א עריכות נמשכת נהדר, רק כרגע ע"י עורכים אחרים. אני את שלי אעשה, אל דאגה).
    עצוב לי שאלה הפרמטרים בהם אתם מודדים אותי. אתה יודע מה, לא עצוב לי - מכעיס אותי.

וסתם בשביל הרקוד- כרגע אני משקיע את זמני במשחק בשרת האונסלוט, כדי להתחבר לנובים ולשכנע אותם להיכנס לטורניר. בנתיים זה עובד לא רע. אתם תראו יפה מאוד איך כשיתחיל הטורניר הפעילות בפורום תגדל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    מה שנכון שגוי...
    האם אתה מודד את "הנהגתי" אך ורק ע"י מספר הפעמים שאני מופיע בשרת או מספר השעות שאני משקיע בסרט הקהילה? (שד"א עריכות נמשכת נהדר, רק כרגע ע"י עורכים אחרים. אני את שלי אעשה, אל דאגה).
    עצוב לי שאלה הפרמטרים בהם אתם מודדים אותי. אתה יודע מה, לא עצוב לי - מכעיס אותי.

וסתם בשביל הרקוד- כרגע אני משקיע את זמני במשחק בשרת האונסלוט, כדי להתחבר לנובים ולשכנע אותם להיכנס לטורניר. בנתיים זה עובד לא רע. אתם תראו יפה מאוד איך כשיתחיל הטורניר הפעילות בפורום תגדל.
    אתה לא מבין שזה הבעיה שלך כל הזמן הנובים החדשים הקהילה בעתיד אבל מה עכשיו?! אתה מציע 450שקל פרס למה? ל-3 אנשים שאתה מקווה שימשיכו לשחק מצידם הם יכולים לבוא לשחק לנצח ולעזוב את הקהילה למכור את המשחק או משהו הרוויחו 150 שקל נהנו טיפה על הדרך.

אנחנו פה קהילה וותיקה כמה שנים ביחד פרסים איזה ראינו פה? בגיימר לא היה כלום, פה כעיקרון יש את חולצות הקהילה (שלא קיבלנו), את התחרות הפראג השבועי (שבועיים קיבלו פרס השאר מובטח להם vGames Gold והמערכת כבר לא דיברו עליה כמה חודשים טובים) והתחרות האחרונה שמציעה ממה שזכור לי 30 שקל הנחה ואיזו חולצה שאף אחד חוץ ממך לא רוצה.

לפחות בגיימר כשהיית משחק בשרת היינו מרגישים שיש לנו מנהל פעיל עכשיו זה סתם מאז שעברנו לויגיימס יש רק פחות ופחות שחקנים (ויגיימס לא אשמים נראה אם תעלה עם מי כן).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    מה שנכון שגוי...

אני דורש שינוי בניסוח.
    <_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    ד"א גיא אין לך מריחות עם 12MS?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי [email protected]
    אני דורש שינוי בניסוח.
    <_<
    אצלנו נובים זאת לא קללה. זה שלב הבתפתחות שכולם עוברים. באמת שאין על מה להיפגע

וחן - נחזור על כל הנושא שוב ושוב בכל פעם שנתחיל לריב על הנושא - האשמים היחידים בכך שאני מושיט את ידי לחדשים הם אתם. אתם הם אלה שמסרבים בתוקף להשקיע בתחרויות את זמנכם היקר, במיוחד את חן עם גישת ה"אין לי זין". אין לך את מי להאשם ולו את עצמך.
    אם תסתכל על זה בצורה כלכלית גרידא - לא שווה לי לשהשקיע בותיקים. אני נותן להם פרסים, וכמות הפעילות בפורום (הנתון שעליו האתר מרוויח את לחמו) לא גדלה... אז למה לנו לזרוק סתם ככה פרסים?
    לעומת זאת, אם מדובר על חדשים, הפעילות כן גדלה...
    פשוט וקל.

בגלל שזה לא מקום כלכלי גרידא, גם אתם הותיקים מקבילים תחרויות. עכשיו תחרות הרוקטיר, בקרוב גם תחרות נוספת של kill while faliing עם פרסים שווים הרבה יותר (GRAW2 למקום ראשון?).

תזכור שאתה מקבל מוי גיימס לא רק פרסים - אתה מקבל מערכת תוכן, שרתים, שרת FTP (מחר אני אקבל תאריך להחזרת הפעילות), ונטרילו. אין מקום אחר בארץ שהיה נותן לך את הדברים האלה תמורת הפעילות שאתם מספקים. אין.

חן, תגיד תודה שאתה מקבל את ה"מעט" שאתה מקבל, ותשתוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    חחח אבישי טומי מספק שרתים ואם היינו מבקשים הוא היה מספק גם ונטרילו.

מערכת פורומים אני יכול ליצור בחינם.
    ויגיימס מרוויחים על הפעילות שלנו אם עוד לא הבנת בגלל זה שווה להם להשקיע אחרת היינו חוזרים לגיימר.

עכשיו 2 שאלות אליך
    1) איזה פרסים הבאת לנו ששווה פתאום להשקיע? ומתי כשהיו פרסים נורמלים לא השקענו?
    להזכירך בתחרות הפראג השבועי גם כשלא היו פרסים אנשים שיחקו כל הזמן רק בשביל התחרות אמנם לא פעילות בפורום אבל המשחק היה מפוצץ.

2) איזה נובים בדיוק פעילים פה? חח את משקיע הרבה אבל זה הוותיקים עם ההודעות של האלפים ואתה אומר לא פעילים בפורום אה? כפוי טובה

עשינו לך מדריכים בשביל החדשים הבאנו לך כמה וכמה אנשים ואני עוד עכשיו מנסה לגייס עוד אבל שלא כמוך פשוט מביא להם סידיקי והורדה של המשחק שיהנו משחק בחינם אתה רוצה לשחד אותם לבוא לפה וזה לא הדרך, אם הם נהנים סבבה אם לא שיעופו לא צריך לשלם להם שישארו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    חחח אבישי טומי מספק שרתים ואם היינו מבקשים הוא היה מספק גם ונטרילו.

מערכת פורומים אני יכול ליצור בחינם.
    ויגיימס מרוויחים על הפעילות שלנו אם עוד לא הבנת בגלל זה שווה להם להשקיע אחרת היינו חוזרים לגיימר.

עכשיו 2 שאלות אליך
    1) איזה פרסים הבאת לנו ששווה פתאום להשקיע? ומתי כשהיו פרסים נורמלים לא השקענו?
    להזכירך בתחרות הפראג השבועי גם כשלא היו פרסים אנשים שיחקו כל הזמן רק בשביל התחרות אמנם לא פעילות בפורום אבל המשחק היה מפוצץ.

2) איזה נובים בדיוק פעילים פה? חח את משקיע הרבה אבל זה הוותיקים עם ההודעות של האלפים ואתה אומר לא פעילים בפורום אה? כפוי טובה

עשינו לך מדריכים בשביל החדשים הבאנו לך כמה וכמה אנשים ואני עוד עכשיו מנסה לגייס עוד אבל שלא כמוך פשוט מביא להם סידיקי והורדה של המשחק שיהנו משחק בחינם אתה רוצה לשחד אותם לבוא לפה וזה לא הדרך, אם הם נהנים סבבה אם לא שיעופו לא צריך לשלם להם שישארו.
    שוב צודק, יפה חן השתפרת
    אני גאה בך
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי Sissy
    להופיע בסרט הקהילתי

היית מת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Sissy
    אבישי אני מקבל את המעט שאני מקבל ואני בכל זאת שותק, למה ?
    כי אני בסה"כ נצנץ קטן על חולצתך בנוסף כי אני תומך מכבד וגאה בכל החלטה אשר תחושת בטנך ולבך יאמרו לך וגם כי אני ילד טוב חחח... סמיילי

נ.ב

אשמח בטוב לבך אדוני הנעלה מכל המרוממים כל יכול לקבל חולצת קהילה ואם אפשר גם להופיע בסרט הקהילתי וגם אם זאת לא בקשה גדולה מידי לקבל בעוד תקופה מסויימת איזו חסינות למשך תקופה מסויימת בבקשה...

תודה

חברך הטוב תמיד

סיסי

בטח שתוכל חמודי רק תגיע לביתו בחצות ותביא לו שפשוף נעים.
    שתף ב-Google+

הרשמה