תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אמנם לא רבים שמעו על הקומיקס של קונאן הברברי, אבל כולם מכירים את השם.
    מי לא חלם לשחק פעם ברברי רצחני שכל מעשיו קשורים בניפוץ ראשים ובזיזת כפרים עלובים.
    ובכן, המשחק age of conan: hyborian adventure ממש לא כזה.

המשחק age of conan: hyborian adventure יהיה משחק תפקידים/פעולה/אסטרטגיה, באחד העולמות המושקעים והמקוריים ביותר שיצא למישהו לשחק.
    הסיפור מתחיל בכך ששבטי הברברים השתלטו על ממלכת אקווילוניה. הדמות שלנו, עבד ספינות מסכן, זוכה להזדמנות לצאת לחופשי, לא ברור למה ניתנה לו ההזדמנות הזאת אבל לא נורא, העיקר שהמשחק יתקדם.
    אבל המשחק לא יהיה ברוטליות לשמה, השחקן יצטרך להתאמצץ ולהילחם באויבים עם אחת מהAI הגבוה ביותר שניראתה לאחרונה, אך לא הכל יהיה על ניפוץ גופות, יש גם קשתות במשחק.
    כשהשחקן ישתמש בקשת, המסך יעבור אל מעבר לכתפו של השחקן, דבר שיאפשר צליפה מדויקת בהרבה, כך גם קסמים.
    אך מערכת הקסמים במשחק שונה משאר המשחקים, במהלך הקרב השחקן יכנס למעיין טראנס ובו הוא ישלב מרכיבים וחומרים כדי ליצור קסמים. פעולה זו יכולה להתפוצץ בפניו של השחקן ואפילו לגרום לו להפוך למכשף אפל בלי שליטתו.
    המשחק הוא משחק תפקידים רגיל, קווסטים, עלילה טובה, אפילו נזכה לפגוש את קונאן בכבודו ובעצמו, עד לדרגה 20.
    בדרגה 20, השחקן מקבל הזדמנות לעבור למשחק הרשת של קונאן.
    כל הפעילות הקודמת תמשיך מהמשחק המקוון, אותה דמות, אותם פריטים, ואפילו אותו סיפור, רק העולם גדל.
    פעולה זו נועדה למנוע משחקנים מתחילים להיכנס לעולם הקשה והמסובך הזה, אבל יש אפשרות להמשיך את המשחק היחיד, למרות שדרגה 20 היא הדרגה המקסימלית במשחק ליחיד.
    כמובן שהחברה תגבה תשלום מאלה שיחליטו להיכנס לעולם המקוון, אבל הם טוענים שזה יהיה שווה את זה.
    כשניכנס לעולם המקוון, נוכל להגיע למקומות מוכרים מהקומיקס, מהביצות הקפואות ועד לשדות המוות,
    כל העולם העצום ואפילו איזורים חדשים יפתחו לפנינו.
    מלבד קשתות, חרבות וקסמים יהיו כלים רבים שיעזרו לנו להשחית את גופו של היריב כאוות נפשנו, אפילו סוסים שנוכל להיסתער איתם בקרב ויגבירו את הנזק במידה משמעותית.
    הNPC במשחק יחיו את חייהם, ויוכלו אפילו להתלוות אליכם במסעכם, כמו החיות מחמד בWOW.
    לאחר שנתפתח, נכיר את העולם העצום, ונגלה מקומות, פריטים, ואנשים חדשים, נוכל להקים גילדה.
    הגילדה מציעה צורת קרב חדשה, המביאה את היתרונות של כל אחד מן המקצועות לקידמת הבמה.
    לאחר התקדמות הגילדה, תוכלו להקים מעיין עיר, עם בניינים, חנויות, בתים, טירות, כלי מצור, וכל הנלווה.
    לאחר שהעיר תתפתח תוכלו לצאת לקרב כנגד ערים שכנות, שהוקמו ע"י שחקנים אחרים, או המחשב, בדיוק, גם גילדות שהוקמו ע"י המחשב יצאו למלחמות או יעשו הסכמי שלום עם ערים שכנות, אפשרות שלא משתמשים בה הרבה בעולם של קונאן.
    מבחינה גרפית, העולם מדהים ביופיו, תיכנסו לקישורים למטה ותסתכלו על התמונות והסרטונים, רק תוודאו שכשואלים אתכם מה גילכם, תכתבו 21 ומעלה, אחרת לא יתנו לכם להיכנס, ותצטרכו לעשות כמה פעולות קצת לא חוקיות כדי להיכנס לאתר.
    האתר של קונאן הברברי:
    http://community.ageofconan.com/wsp/...&selected=1029

מצטער על חוסר תמונות בסיקורים שלי, אני פשוט לא בקיא כל כך באפשרויות העריכה
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    זה בהחלט נראה כמו משחק ראוי. אני עוקב אחריו כבר זמן מה.
    תודה על המידע

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    שמעתי על המשחק אני כבר מחכה לו
    סיקור ממש טוב תודה
    תמשיך ככה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    תודה סיקור ממש טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נראה אדיר, אולי זה יהיה המשחק הראשון שאני אולי אשקיע בו כסף למשחק ברשת... טוב אם הוא יקבל תוצאות טובות... הרעיון שאפשר להכנס לרשת רק ברמה 20 הוא מצוין שלא יהיו חברה שאין להם מושג מהחיים שהם במשחק.
    גילדות, משימות, אם הוא יהיה בסגנון וברמה של Oblivion אני כמעט בטוח אקנה אותו
    שתף ב-Google+

הרשמה