תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    כל אחד מאיתנו בעודו צופה WWE מגיל 10 תמיד נהג להתאבק אם חברן\אחיו בבתי הספר ועל המיטה...וכמו כולם גם אתם לקחתם את הדובי הגדול מהחדר של האחות, לקחתם אות למיטת ההורים. ושם הדובון זכה לחטוף תרגילים שאותם ראינו בWWF\WCW, אבל בשביל לפנטז להגיע לWWE צריך מוב סט משלכם אז אני משער שכולם כבר המציאו לעצמם את גימיק המתאבק, את הפינישרים שאתם המצאתם וגם את שאר התרגילים..

בשורה התחתנה: אם הסיפור שמעלי לא קרה לאחד מכם אני מבקש להפיל את התאים האפורים ולחשוב על מספר מגוון של תרגילים שאתם ממציאים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    אני לא מאלה שממציאים גימיקים ותרגילים אבל אני כן מנסה תרגילים של הwwe על חברים שלי והכי הרבה אני עושה אנקל לוק וכרוס פייס

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    אני לא כל כך מושפע מהwwe אבל אם כבר אז אני עושה בצחוק לאחי הקטן שאנחנו משחקים הטחת חניקה לא חזקה סתם רק מפיל אותו על המטיה.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    לא הבנתם את הפונטא....אתם פשוט צריכים להמציא תרגילים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    לי יש את האייר קיק-היריב על הרצפה,הולכים לחבלים,חוזרים ואז עושים כזה בעיטה באוויר ותוך כדי הבעיטה קופצים והופכים להיות עם הגב ליריב ואז נוחתים עליו עם המרפק....
    ויש את הישראלי קרוס שזה כמו סלטיקר קרוס של פינלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    אולי תרגיל כזה של בעיטה כזאת כמו בעיטה אווירית רק שנותנים מין בעיטת מספריים כזאת לצוואר
    אפשר ליקרוא לזה אמממ נקיק כאילו נק= צוואר קיק= בעיטה ואז כאילו בעיטת צוואר נקיק

רעיון טוב

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    נחמד...מזכיר את הבעיטה של רון דה טראו

שתף ב-Google+

הרשמה