תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    גם לכם יש בסביבות ה 8k latency??
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    בדיוק ליפני רגע יצאתי, אבל סביר להניח שכן. (היום יום רביעי השנוא)
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    למה כל יום רביעי הם חייבים לדפוק משהו בשרתים
    That's life.

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    יום רביעי האדום :<<
    [כמו יום חמישי השחור.. =D רק שהאדום מייצג את הפינג]

Winners don't quit, losers don't win.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    גם לי יש פינג גבוה מהממוצע בשני הסרברים.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    די! זה משגע. הפינג גדול מ-1000 והמשחק כל הזמן נתקע ויש ניתוקים! מה לעזאזל קורה פה? לא יכול לשחק היום!

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    אני מציע לכולם להרגע.
    זה בסך הכל משחק מחשב.
    נרגעתם???
    לא נרגעתם???
    גם אני לא!!!
    מה קורה שם?
    עד שיש לי זמן !
    אני אתלונן בחלונות הכי גבוהים.
    הם לא ישכחו את שמי.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    גם רציתי להשיג את ה beast lord helm ו sonic spear היום....
    That's life.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: psycholag.JPG‏ 
צפיות: 27 
גודל: 2.9 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    לעומת מה שיש לי המשחק שלך בטח עובד חלק
    That's life.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    סעמק, 7000 פינג.... על מה אני משלם להם 80 שקל?

רן יא בוגד, בזמן שאתה חגגת במקנר אני וספי עשינו את OLD HILSBARD ואת שטרד הולס ולא נפל לנו כלום חוץ מאיזה מתכון לשיקוי

ככה שאני באופן רשמי מכריז עליך כעל מנמנייק

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    איזו חברה מגעילה בליזארד. במשחק עצמו הם מתנערים ממני ושולחים אותי לפורום שלהם. בפורום, אחרי שאני כותב להם מכתב ארוך בקשר ללאגים הם מבקשים ממני להקליד את האותיות שבתמונה (אתם יודעים, ההגנה הזאת נגד בוטים). 5 פעמים אני מקליד להם את האותיות, כל פעם משהו אחר, וכל הזמן הם אומרים לי שלא הקלדתי נכון (למרות שבדקתי המון פעמים). כשכבר לא הייתה להם ברירה הם התחילו לקבל את המכתב שלי, אבל אחרי זה העבירו אותי לעמוד שאומר INTERNAL SERVER ERROR. אחרי זה חזרתי לדף הקודם וניסיתי לשלוח את זה עוד כמה פעמים, אבל תמיד יצאה או ההודעה שלא הקלדתי את האותיות נכון, או ההודעה השנייה. בקיצור חרא של חברה שמתנערת מהלקוחות שלה.
    וכפי שכבר אמרתי הרבה פעמים, רואים את זה בתכונות של חבילת ההרחבה הבאה. אין מה לעשות, איבדנו את בליזארד היישנה - הכסף השחית אותה.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    איזו חברה מגעילה בליזארד. במשחק עצמו הם מתנערים ממני ושולחים אותי לפורום שלהם. בפורום, אחרי שאני כותב להם מכתב ארוך בקשר ללאגים הם מבקשים ממני להקליד את האותיות שבתמונה (אתם יודעים, ההגנה הזאת נגד בוטים). 5 פעמים אני מקליד להם את האותיות, כל פעם משהו אחר, וכל הזמן הם אומרים לי שלא הקלדתי נכון (למרות שבדקתי המון פעמים). כשכבר לא הייתה להם ברירה הם התחילו לקבל את המכתב שלי, אבל אחרי זה העבירו אותי לעמוד שאומר INTERNAL SERVER ERROR. אחרי זה חזרתי לדף הקודם וניסיתי לשלוח את זה עוד כמה פעמים, אבל תמיד יצאה או ההודעה שלא הקלדתי את האותיות נכון, או ההודעה השנייה. בקיצור חרא של חברה שמתנערת מהלקוחות שלה.
    וכפי שכבר אמרתי הרבה פעמים, רואים את זה בתכונות של חבילת ההרחבה הבאה. אין מה לעשות, איבדנו את בליזארד היישנה - הכסף השחית אותה.
    כמו מה שעושה לכול חברה טובה, אבל תישמע יש להם עוד 9 מיליון אנשים לטפל בהם

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Dops
    כמו מה שעושה לכול חברה טובה, אבל תישמע יש להם עוד 9 מיליון אנשים לטפל בהם
    כן, אבל מכולם, כולל אותי, הם גובים 80 ש"ח בחודש (לי אפילו יותר כי אני משלם בכרטיס משחק). ככה שאני לא שם זיין כמה אנשים עוד יש להם. אני משלם כסף ואני רוצה לקבל שירות.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    נכתב במקור על ידי דימה
    סעמק, 7000 פינג.... על מה אני משלם להם 80 שקל?

רן יא בוגד, בזמן שאתה חגגת במקנר אני וספי עשינו את OLD HILSBARD ואת שטרד הולס ולא נפל לנו כלום חוץ מאיזה מתכון לשיקוי

ככה שאני באופן רשמי מכריז עליך כעל מנמנייק

חחח מה שמצחיק זה שכל שלושת הבוסים הפילו דברים טובים ל war בין אם זה fury או prot
    That's life.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    כן, אבל מכולם, כולל אותי, הם גובים 80 ש"ח בחודש (לי אפילו יותר כי אני משלם בכרטיס משחק). ככה שאני לא שם זיין כמה אנשים עוד יש להם. אני משלם כסף ואני רוצה לקבל שירות.
    צודק ב 100%, כל פעם שאני דיברתי עם GM הוא אף פעם לא עזר לי, פעם אחת דיברתי איתו על כך שאני לא מצליח לגלות איזור מסוים במפה אז עשיתי כל מה שהם אמרו לי ובכל זאת לא גיליתי אותו, לאחר מכן דיברתי עם GM אחר והוא אמר לי שהם יחקרו את זה, שאלתי אותו מתי אני אקבל תגובה (אם יש בעיה או אין בעיה באזור) והוא אמר לי שאף פעם, לאחר איזה 5 פעמים שהוא אמר את המשפט הזה שהם תמיד אומרים בסוף (הבנתי שהוא מנסה להתנער ממני) וויתרתי לו כי במילא ראיתי שזה טמבל שלא מבין

היום דיברתי עם אחד אחר על הבעיה עם ה latency והוא אומר שאין להם בעיה בשרתים ,
    לאחר שהוא ניסה לנער אחריות ולהאשים את בזק
    אמרתי לו שאני מכיר לפחות 10 אנשים שיש להם את אותה בעיה כרגע ושזאת פעם ראשונה שיש לי 20k latency, ה GM הזה אפילו לא שאל אם אני צריך עזרה במשהו אחר לפני שהוא ברח לי או לפני שהוא נתן תשובה
    That's life.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Felidin
    צודק ב 100%, כל פעם שאני דיברתי עם GM הוא אף פעם לא עזר לי, פעם אחת דיברתי איתו על כך שאני לא מצליח לגלות איזור מסוים במפה אז עשיתי כל מה שהם אמרו לי ובכל זאת לא גיליתי אותו, לאחר מכן דיברתי עם GM אחר והוא אמר לי שהם יחקרו את זה, שאלתי אותו מתי אני אקבל תגובה (אם יש בעיה או אין בעיה באזור) והוא אמר לי שאף פעם, לאחר איזה 5 פעמים שהוא אמר את המשפט הזה שהם תמיד אומרים בסוף (הבנתי שהוא מנסה להתנער ממני) וויתרתי לו כי במילא ראיתי שזה טמבל שלא מבין

היום דיברתי עם אחד אחר על הבעיה עם ה latency והוא אומר שאין להם בעיה בשרתים ,
    לאחר שהוא ניסה לנער אחריות ולהאשים את בזק
    אמרתי לו שאני מכיר לפחות 10 אנשים שיש להם את אותה בעיה כרגע ושזאת פעם ראשונה שיש לי 20k latency, ה GM הזה אפילו לא שאל אם אני צריך עזרה במשהו לפני שהוא ברח לי או לפני שהוא נתן תשובה
    הGMים במשחק הזה זה כמו לדבר לקיר, חסר טעם ולא יעזור לך

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    הגיע הזמן למרד צרכנים. יאללה בלאגן....

הרשמה