תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    לפי כתבה שנערכה בYNET שנעשתה ע"י מחקר של Home Media Research
    מכירות הבלו ריי הן בארה"ב הסתכמו ב1.6 מיליון יחידות (מה1 לינואר עד ה1 היולי)
    לעומת מכירות הHD DVD שהסתכמו בכ795,000 דיסקים בלבד...
    קישור לכתבה:
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3437879,00.html

נ.ב
    אגב אני מקום 51 אז יאללה תצביעו ותעזרו לי חבר'ה!

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    אני מאמין שזה נכון,אבל אף פעם אל תביא נתותנים או משהוא מאתרים ישראלים ביחוד YNET הם כותבים מלא שטיות אין להם בעיה לכתוב שמועה כעובדה.
    אגב אתם לא מבינים שהמלחמה לא התחילה עדיין.....
    ברור שבלוראי מוכר יותר כי כול PS3 יש לו בלוראי אבל אם נקח לבד,בלוראי מכירות הHD-DVD לוקח.
    המלחמה האמיתית עדיין לא התחילתה אז דיי לפרסמים נתותנים כאלו.
    זה בערך כמו שאני יגיד שהX360 ניצח כי הוא מכר יותר בנתיים.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכון המלחמה עדיין לא התחילה כרגע מצחצחים את הרובים,הצלפים מתאמנים,ובונים את מכונות המלחמה העתידניות חח

תרגום:צחצוח רובים:עבודה על הדיסק עצמו,הוספת שכבות וכו'

צלפים מתאמנים:חברות סרטים שממירות סרטים לפורמטים החדשים

מכונות מלחמה עתידניות:בונים את הנגנים

חח ורק אחרי כל זה המלחמה תתחיל,אחרי שהרובים יהיו נקיים,אחרי שהצלפים יהיו מיונינים,אחרי שהמכונות מלחמה יהיהיו נגישות,אחרי שכבר יוציאו יותר סרטים בפורמטים האלה.

נ.ב אני מצביע לך כל יום חח תגיד תודה אני לא רוצה שעוד ילד ירגיש בודד בלי PS3 חח (וואי אני הופך לפאנבוי) חח

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי m4a1
    נכון המלחמה עדיין לא התחילה כרגע מצחצחים את הרובים,הצלפים מתאמנים,ובונים את מכונות המלחמה העתידניות חח

תרגום:צחצוח רובים:עבודה על הדיסק עצמו,הוספת שכבות וכו'

צלפים מתאמנים:חברות סרטים שממירות סרטים לפורמטים החדשים

מכונות מלחמה עתידניות:בונים את הנגנים

חח ורק אחרי כל זה המלחמה תתחיל,אחרי שהרובים יהיו נקיים,אחרי שהצלפים יהיו מיונינים,אחרי שהמכונות מלחמה יהיהיו נגישות,אחרי שכבר יוציאו יותר סרטים בפורמטים האלה.

נ.ב אני מצביע לך כל יום חח תגיד תודה אני לא רוצה שעוד ילד ירגיש בודד בלי PS3 חח (וואי אני הופך לפאנבוי) חח
    האמתי שיותר ויותר חברות סרטים אמריקאיות מכריזות על הבלעדיות שלהם לבלו ריי ואם זה יימשך ככה הבלו ריי תנצח ובגדול אבל עכשיו אי אפשר לדעת כלום בינתיים...

נ.ב
    וואו תודה רבה שאתה מצביע לי כל יום אין לך מושג איך זה משמח אותי חשבתי כולם הצביעו לי רק פעם אחת חח ונחמד לדעת שיש עוד מישהו שאכפת לו (עדכון אני מקום 48)

הרשמה