תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    כל מי שיש WII אמריקאי (אוליי גם אירופי, לא יודע) יצא UPDATE חדש חוץ מהזה שהיה קודם זה שהוסיף שעון על הMENU ועוד כמה הUPDATE החדש הוסיף תיקונים בכל מיני דברים ועוד משהו לא זוכר אבל NINTENDO שלחו מכתב שרשום מה יש בUPDATE החדש.
    כל יומיים עוד UPDATE זה מעצבן
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    כל מי שיש WII אמריקאי (אוליי גם אירופי, לא יודע) יצא UPDATE חדש חוץ מהזה שהיה קודם זה שהוסיף שעון על הMENU ועוד כמה הUPDATE החדש הוסיף תיקונים בכל מיני דברים ועוד משהו לא זוכר אבל NINTENDO שלחו מכתב שרשום מה יש בUPDATE החדש.
    כל יומיים עוד UPDATE זה מעצבן
    זה ממש מעצבן. כאילו, זה ללחוץ על שני כפתורים ולחכות דקה-שתיים. אני חושב אני מוכר את ה-Wii.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים

The latest system update fixes a supposed known glitch with the Wii's Opera browser. Apparently, some have had their system lock up while using the thing, which this new update so happens to correct. Also, the update adds some stability to the Wii LAN adapter, which we can't comment on using since our HQ is all fancy-schmancy with its wireless capabilities.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אז זה שווה, אני לא משתמש בדפדפן אבל אם הם ישפרו את הWI-FI ואת היציבות שלו אז יהיו פחות לאגים, אני מניח... שווה את זה. למרות שזה באמת איטי מדי |:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    שיעשו עדכון כל יום מצדי העיקר שיתנו עוד אפשריות כמו צפיה בוידאו ותיקונים לoperah . הערוץ של Metroid Preview זה video streamer . הסרטים לא נמצאים על הWII הם נמצאים על שרת של נינטנדו . גיליתי את זה בגלל שהסרטים נתקעו באמצע. אתמול עשיתי צעד דרסטי בנושא- הזזתי את הקונסולה לצד השני של טלויזיה השמנה שלי. בתוך טלויזיה שמנה יש אלקטרו-מגנט גדול שעושה ים של הפרעות והרשת האל חוטית שלי הגיעה מהצד השני של הטלויזיה אז הטלויזיה דפקה את הקליטה. עכשיו הסרטים עבדו חלק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    לי אין בעיה בצפיה בוודאו, כל פעם שניסיתי זה היה מעולה, אולי כדאי שתבדוק את החיבור שלך
    שתף ב-Google+

הרשמה