תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    כמו שאמרתי מידי פעם אביא לכם איזו סוכריה מהעבר. הפעם מדובר על המשחק הידוע של Westwood - שהרבה מחשיבים אותו כהמשך ישיר לEye Of the Beholder.

קבלו בבקשה את Lands Of Lore 2 (או בקצרה LOL2)

המשחק הזה היה הראשון שבאמת הכניס לתודעה את משחקי ה CRPG - ולא רק בזכות הדיבוב המצויין של פטריק סטיוארט (קפטן פיקרד ממסע בין כוכבים) אלא בזכות משחקיות מעולה, וסיפור לא בנאלי.

המשחק מתחיל בצורה דיי רגילה - המלך מקולל ע"י מכשפה, זקוק לתרופה ושולחים אותך...

אבל העסק מסתבך כאשר בממלכה מנסים לשמור על חיי המלך, ושמים אותו במעיין קופסא שתגן עליו... אבל באמת שאני לא רוצה להרוס את הסיפור הנפלא.

אז אספר לכם קצת על המשחק עצמו, במשחק כמו ברוב משחקי הCRPG אתם צריכים לבחור דמות עם יתרונות וחסרונות שונים. במהלך המשחק תטיילו בהמון מבוכים תת קרקעים, יערות סבוכים ותפגשו לא מעט דמויות מוזרות בדרך.

אומנם המשחק דיי לינארי, עם סוף קבוע - אבל הסיפור שמתגלגל סוחף את השחקן ומראה שלקלאסיקות יש עדיין מקום במחשב שלכם.

מספר יתרונות שיש למשחק הזה גם היום הוא מפה אוטו' מעולה, שלא היתה מביישת את המשחקים גם היום. תוך דקות ספורות תבינו את הרעיון ותוכלו לטייל בקלות ברחבי העולם הזה. הרעיון של הקסם במשחק הזה גם שונה מעט מהמקובל והוא לא דומה לשיטות המשחק הנפוצות היום - קבלת קסם חדש במשחק הזה הוא דבר באמת מרגש (שלא לדבר על ספר הקסמים עצמו)

הגראפיקה המיושנת של המשחק היתה אז נחשבת לטופ שבטופ אבל כמו שאפשר לראות המתמונות אל תצפו ליותר מידי. כמובן שיש לזה יתרונות אם אתם לא מצויידים במחשב עם כרטיס מסך משוגע ומעבד דואל קור .

התנועה כמו במשחק הקודם שסיקרתי היא מעיני השחקן, אבל מצפן ומפה בצד המסך בהחלט גורמים לתנועה להיות ברורה ופשוטה. עניין של כמה דקות להתרגל וזהו.

הקרבות עצמם באמת פשוטים מאוד (Click & Kill) אבל אין לזלזל בהם, קל לתקוף לא קל להרוג.

בסה"כ באמת מדובר בקלאסיקה שיש לה יותר ערך היסטורי מאשר ערך משחקי בעידן המשחקים היום - אבל שלא כמותם יש פה ערך מוסף קטן נוסף.

מכיוון שהמשחק נוצר בשנת 1992 הוא נחשב כבר כ-Abandonware מה שאומר שאפשר לשים פה לינק להורדה, ואתם יכולים להוריד אותו ולשחק בו באופן חוקי לחלוטין.

ולכן אפילו צירפתי לכם לינק להורדה:
    http://www.the-underdogs.info/game.php?gameid=1324

אם נמאס לכם לרוץ בעולמות של Oblivion ואפילו סיימתם את כל סדרת Might&Magic - תנו למשחק צ'אנס של כמה דקות, ותמצאו את עצמכם מכורים למשחק מעולה.

בהצלחה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אתה כל גורם לי לחפש משחקים נוסטלגיים, אני רץ להוריד
    ההמלצה לא ארוכה אבל כך צריך זה בסה"כ משחק נוסטלגי הוא לא מפותח כמו המשחקים היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ממש יפה, סחתיין על הסיקור, איזה כיף שאפשר להוריד, אבל החשש שלי שזה לא יעבוד על המחשב שלי בגלל שזה כל כך ישן
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    המחשב חדש מידי? אל תדאג, אפשר לעשות deal עם אלטזעכן או משהו... נסדר לך מחשב ישן בצ'יק

או אם לא בא לך לעשות deal כזה (חבל חבל, היה 386 בול בשבילך) אז יש תוכנה נפלאה בשם DosBox שבאה לפתור את הבעיות האלו.

http://dosbox.sourceforge.net/news.php?show_news=1

תהנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נשמע נחמד אני יוריד
    סחטיין על הסיקור תמשיך ככה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    לא לדאוג יהיו המשכים.
    אם כבר אני רושם את הסיקורים האלו, יש למישהו העדפה? ז"א האם יש סגנון של CRPG שאתם מעדיפים? אם כן רשמו אותם, ואתן סיקורים של דברים בסגנון (אם יש ואני מכיר כמובן)

בכל זאת יש הבדל גדול בין Ultima Underworld לבין Quest For Glory...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אחלה סיקור, שוב, נשמע משחק חובה. אני מוריד ואשחק מתישהו כשיהיה לי זמן פנוי.

תודה, אתה פשוט ענק

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    טוב ניראה לי אני מוריד מנסה
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הרשמה