תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: פגעתי בריגשותיכם?

מדרגים
5. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן... אז אני (תומר) מבקש סליחה!

0 0%
  • לא... אני מבין אותך ויש היגיון במה שאתה אומר!

5 100.00%
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    חשיבה, נוסח, למידה, הערצה, ידע, אופטימיות, כריזמתיות, וותק וכישרון...
    אלה הם המאפיינים, שלפחות אחד מהם חייב להיות במשתמש שפותח דיון. לא אמרתי כולם, אמרתי לפחות אחד.
    אני לא שחצן ולא מרים את האף, בכתבות שלי יש לי את כולם, בגלל זה אתם הצופים רואים כתבה שלי פעם ביום אם לא פחות. כל כתבה שלי, מנוסחת לאחר שהיותי מנסח שוב ושוב עד אשר תנסה להגיע לשלמות המאפיינים שרשומים למעלה...
    לדוגמא : כתבה של Rated RKO הנכבד, שלפי ידיעתי אם אינני טועה פותח לפחות 3 דיונים אם לא יותר. אין לי בעיה עם זה, להפך כמה שיותר, כך משדרג את הידע והאתר, אולם, הכתבה האחרונה שלו היתה די פזיזה, בלי חשיבה ובמילים עממיות : העיקר שיהיה לי כמה שיותר דיונים! (נראה לי שככה הוא חושב). הכתבה האחרונה שלו היתה על איזה מהאוספים שיש לנו של ה WWE אנחנו הכי אוהבים. למי??? אבל למי??? יש פה משהו שקשור ל WWE (למי שיש, כל הכבוד, אבל, זה נדיר!).
    כתבתי לו בתגובה הכי נחמדה וכמה שפחות פגיעה, שהדיון הזה מערך בפזיזות, ושלמרות שהוא רשם אותו אני יסלח לו (בציניות), עקב דיונים נחמדים שלו (לא הייתי בסדר? קצת ביקורת לא מזיקה לאיש, רוצים להעביר עלי ביקורת? בבקשה בתגובות, אני לא אכעס, להיפך, אני יקח את זה לתשומת ליבי...)

Rated RKO בתגובה רשם לי : לא נעים לך (משהו כזה) אז תעוף מפה!
    Rated RKO החמוד... אין לי שום דבר נגדך, פשוט תבין אותי, לפני שאני מתחיל בדיון אני יושב וחושב על דיון, שלא יהיה סתם דיון, אם שמת לב כל דיון שלי לפחות 12 שורות אם לא יותר... דרוש הרבה מחשבה בשבילי, המון זמן בעבודה, בשביל לענג אותם בידע והנאה בקריאה על דיוניי הרבים... אז בבקשה ממך ומכולם, אם הינני נותן לכם ביקורת זה לא בגלל שאתם פחות טובים ממני, או נחותים, פשוט זה קשה לי לראות את גודל ההשקעה שלי לעומתכם... (יש פה הרבה השקעות מחלק מהמשתמשים, רק חבל שעל כל כתבה שלי, בקושי יש תגובות).

לסיכום אין לאף אחד מה להעלב ממני... ביקורת קטנה לא תהרוג אף אחד
    שלכם הכתב (יהב מה נסגר עם הפינה? חחח... יש לי כבר זקן אפור וארוך...חחח...) תומר שוורץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נראה לי שאני אוסיף את זה לחוקי הפורום. אבל לאו דווקא בתור חוק. יותר בגדר המלצה.
    אם לא אכפת לך D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    איזו הרצאה.

יש המשך?
    אם כן, תעיר אותי כשזה ייגמר.
    טוב ?

יאללה אני אצביע בסקר אפשרות ב' כדי שתהיה שמח...
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי Terminator
    נראה לי שאני אוסיף את זה לחוקי הפורום. אבל לאו דווקא בתור חוק. יותר בגדר המלצה.
    אם לא אכפת לך D:
    אשמח אם תעתיק הכל כולל שם כתב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    תשמע בחלק אחד אני כן מסכים איתך ובחלק לא. וזאות הסיבה שלא הצבעתי בסקר.

אני מסכים איתך שלא על כול שטות צריך להיות דיון. שיהפוך במהרה לסתם ספאם או משהו בסגנון..

אבל אני גם חושב שאנחנו לו באקדמיה ללשון ולדקדוק פה ולא צריך להתנסח 200 פעם לפני שאתה מעלה דיון. זה יחסוך לך עבודה רצינית תאמין לי.

קבל טיפ ממני, העיקר הוא הרעיון של הדיון! לא במיוחד הצורה בה ניסחת את כתיבתך.
    אומנם זה יפה וקריא יותר. אבל זה לא יעניין כאן משתמשים. וזה אולי אחת הסיבות למה אין לך הכי הרבה תגובות בפוסטים.

אני יכול להתערב איתך שאני יעלה לכאן דיון בניסוח של שוק אבל הרעיון שלו יעניין ויהיו המון צפיות וטונה של תגובות,מאשר אני יעלה לכאן דיון מנוסח רמה א' אבל הוא לא יעניין אף אחד ואף אחד לא יטרח להגיב ואפילו לקרוא.

תחשוב על זה

הא ודרך אגב מר שוורץ היקר מה דעתך על הדיונים שלי? כי האמת לא ראיתי אותך מגיב עד כמה שזכור לי..

וכמעט שכחתי..ראיתי באשכול הויכוח הקטן ביניכם שרשמת לו מה אתה ילד? אז כן הקהילה שלנו לא מורכבת רק מאנשים בני 20+ כמונו יש כאן גם נוער וילדים בגילאי 14,12 וגם 10 לידע כללי.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי king goldberg
    תשמע בחלק אחד אני כן מסכים איתך ובחלק לא. וזאות הסיבה שלא הצבעתי בסקר...

...אני יכול להתערב איתך שאני יעלה לכאן דיון בניסוח של שוק אבל הרעיון שלו יעניין ויהיו המון צפיות וטונה של תגובות,מאשר אני יעלה לכאן דיון מנוסח רמה א' אבל הוא לא יעניין אף אחד ואף אחד לא יטרח להגיב ואפילו לקרוא...

וכמעט שכחתי..ראיתי באשכול הויכוח הקטן ביניכם שרשמת לו מה אתה ילד? אז כן הקהילה שלנו לא מורכבת רק מאנשים בני 20+ כמונו יש כאן גם נוער וילדים בגילאי 14,12 וגם 10 לידע כללי.
    אם הדיון יהיה מענייין ומנוסח טוב אז בכלל תקבל הרבה תגובות, לא חייב לבחור רק אפשרות אחת.
    ויש גם בן 9... אבל הוא התכוון שיתנהג כבוגר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    אתה ב-100% אחוז צודק אחי.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הרשמה