תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    הפעם הראיון הוא עם ג'ף הארדי. אתם צריכים להשלים מה שנדרש באופן הומוריסטי.
    שאלה להשלמה?
    אני אעשה צעדים קטנים הפעם. לא נראה לי שאתחייב ל-5 שנים או יותר, כי אני רוצהבאפשרות לפרוש כשהזמן יהיה נכון. אבל עכשיו אני במקום מצוין ואני מרוכז וממוקד כדילהישאר כאן.
    ---
    גם אם לוח הזמנים קשה מהרגיל הפעם?
    תשובה להשלמה.
    ---
    שאלה להשלמה?
    ממש לא. אני לא משתתף במשחקי פוליטיקה. אני חושב שכל אחד נכנס לענף הזה כדילהצליח. וכדי להתקדם צריך להיות עובד חרוץ, להציג קרבות טובים ולהתחבר למעריצים. אני לא מתחנף כדי להתקדם.
    ---
    שאלה להשלמה?
    כולם בסדר לגבי זה, לפחות כשהם מדברים איתי. אבל הם בטח חושבים, 'הוא רק הגיעוכולם מריעים לו והוא זוכה בתארים'. אבל כזה אני. לא באתי לגנוב ממישהו את אורהזרקורים. זה לא הסגנון שלי.
    ---
    שאלה להשלמה?
    לא שזכור לי. רוב החבר'ה הצעירים נמצאים באותו המקום בו אני הייתי לפני שעזבתי. הם מבוססים כאן, אבל עדיין מכבדים את התרומה שלי ושל אחי לענף.
    ---
    חייב להיות מישהו שעשה לך בעיות.
    תשובה להשלמה
    ---
    בעבר סיווגו אותך כנרקומן. האם ההנהלה עדיין מודאגת מכך?
    תשובה להשלמה.
    ---
    רבים לא יודעים זאת, אבל כשאתה ואחיך רק התחלתם, נראיתם אחרתלגמרי.
    תשובה להשלמה.
    ---
    שאלה להשלמה?
    מי יודע? נותר הרבה מקום לעוד כמה קרבות TLC . אליפותה-WWE תשלים את אוסף החגורות שלי. ואני חושב שרסלמניה תהיה הבמה המושלמת להופעתהבכורה של סוונטון בומב מגובה 10 מטרים ויותר.
    ---
    שאלה להשלמה?
    הייתי רואה המון קלטות של גרייט סאסקה, מתאבק יפני אגדי (Great Sasuke באנגלית, למי שמעוניין למצוא עליו יותר מידע – מומלץ). הוא תמיד ביצע צלילות מלהיבות מעלהחבלים ואל הרצפה. הדרך שבה הוא הקשית את גבו הייתה כה חיננית ויפהפייה, שהחלטתילעשות זאת גם על הטרמפולינה שלי, ומאוחר יותר הבאתי את זה לחבל העליון.
    ---
    אין בכוונתנו לחמם, אך מר קנדי גם משתמש בגרסה של המהלך שלך, והוא קוראלזה הקנטון בומב. דעתך?
    תשובה להשלמה.
    ---
    שאלה להשלמה?
    ההחלטה נבעה מכך שהתבגרנו. אבל אני חושב שזה דיי טיפשי ; שון מייקלס הוא עדיין "הארט-ברייק קיד" (נער שובר לבבות בתרגום חופשי) למרות שהוא באמת הארט-ברייק מן (גבר שובר לבבות, אם תרצו). בכנות, אני חושב שחובבי ההיאבקות תמיד יזכרו אותנו בתורהארדי בויז, גם כשנהיה בני 40.
    ---
    נראה לך שתגיע לגיל 40?
    תשובה להשלמה.
    ---
    האם יהיה מדויק לומר שיש לך משאלת מוות?
    אני תשובה להשלמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm

שאלה להשלמה:פעם החלקת על הראש כשרצת?
    אני אעשה צעדים קטנים הפעם. לא נראה לי שאתחייב ל-5 שנים או יותר, כי אני רוצה באפשרות לפרוש כשהזמן יהיה נכון. אבל עכשיו אני במקום מצוין ואני מרוכז וממוקד כדי להישאר כאן.
    ---
    תשובה להשלמה: מתי הוא היה קל? :X
    ---
    שאלה להשלמה: חשבתי פעם לרוץ לנשיאות ולחהליף את בוש?
    ממש לא. אני לא משתתף במשחקי פוליטיקה. אני חושב שכל אחד נכנס לענף הזה כדי להצליח. וכדי להתקדם צריך להיות עובד חרוץ, להציג קרבות טובים ולהתחבר למעריצים. אני לא מתחנף כדי להתקדם.
    ---
    שאלה להשלמה: פעם עשית פיפי באמצע הזירה כמו ביג שואו?
    כולם בסדר לגבי זה, לפחות כשהם מדברים איתי. אבל הם בטח חושבים, 'הוא רק הגיע וכולם מריעים לו והוא זוכה בתארים'. אבל כזה אני. לא באתי לגנוב ממישהו את אור הזרקורים. זה לא הסגנון שלי.
    ---
    שאלה להשלמה: מישהו באמת אוהב אותך בעולם הזה?
    לא שזכור לי. רוב החבר'ה הצעירים נמצאים באותו המקום בו אני הייתי לפני שעזבתי. הם מבוססים כאן, אבל עדיין מכבדים את התרומה שלי ושל אחי לענף.
    ---
    תשובה להשלמה: הרוכסן שלא נסגר כשהייתי צריך לעלות על הבמה :X
    ---
    תשובה להשלמה: כן.
    ---
    רבים לא יודעים זאת, אבל כשאתה ואחיך רק התחלתם, נראיתם אחרת לגמרי.
    תשובה להשלמה: אני חושב שאפרו ואף של ליצן זה מראה נורמלי לגמרי!
    ---

שאלה להשלמה: מתי תמות?
    מי יודע? נותר הרבה מקום לעוד כמה קרבות TLC . אליפות ה-WWE תשלים את אוסף החגורות שלי. ואני חושב שרסלמניה תהיה הבמה המושלמת להופעת הבכורה של סוונטון בומב מגובה 10 מטרים ויותר.
    ---
    שאלה להשלמה: האם אתה אוהב לראות הופ?
    הייתי רואה המון קלטות של גרייט סאסקה, מתאבק יפני אגדי (Great Sasuke באנגלית, למי שמעוניין למצוא עליו יותר מידע – מומלץ). הוא תמיד ביצע צלילות מלהיבות מעלהחבלים ואל הרצפה. הדרך שבה הוא הקשית את גבו הייתה כה חיננית ויפהפייה, שהחלטתילעשות זאת גם על הטרמפולינה שלי, ומאוחר יותר הבאתי את זה לחבל העליון.
    ---
    אין בכוונתנו לחמם, אך מר קנדי גם משתמש בגרסה של המהלך שלך, והוא קורא לזה הקנטון בומב. דעתך?
    תשובה להשלמה: אל תדאג. זה כבר טופל ()
    ---
    שאלה להשלמה: מתי נגמלת מחיתולים?
    ההחלטה נבעה מכך שהתבגרנו. אבל אני חושב שזה דיי טיפשי ; שון מייקלס הוא עדיין "הארט-ברייק קיד" (נער שובר לבבות בתרגום חופשי) למרות שהוא באמת הארט-ברייק מן (גבר שובר לבבות, אם תרצו). בכנות, אני חושב שחובבי ההיאבקות תמיד יזכרו אותנו בתור הארדי בויז, גם כשנהיה בני 40.
    ---
    נראה לך שתגיע לגיל 40?
    תשובה להשלמה: אם קנדי ישתחרר מהשירותים אז לא :X
    ---
    תשובה להשלמה: למות מהשמנת יתר D:
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007

התחתנת לא מזמן בשנית, מה שונה הפעם?
    אני אעשה צעדים קטנים הפעם. לא נראה לי שאתחייב ל-5 שנים או יותר, כי אני רוצה באפשרות לפרוש כשהזמן יהיה נכון. אבל עכשיו אני במקום מצוין ואני מרוכז וממוקד כדי להישאר כאן.
    ---
    לא היא חמודה, הי לא תקשה עלי.
    ---
    הציעו לך לעזוב את ההאבקות ולהנחות תוכנית טלויזיה שקוראים ל"משחק פוליטי", למה לא הסכמת?
    ממש לא. אני לא משתתף במשחקי פוליטיקה. אני חושב שכל אחד נכנס לענף הזה כדי להצליח. וכדי להתקדם צריך להיות עובד חרוץ, להציג קרבות טובים ולהתחבר למעריצים. אני לא מתחנף כדי להתקדם.
    ---
    איך מגיבים בקצביה של משה שאתה המנצח הצעיר ביותר בתחרות אכילת הפרגיות?
    כולם בסדר לגבי זה, לפחות כשהם מדברים איתי. אבל הם בטח חושבים, 'הוא רק הגיעו כולם מריעים לו והוא זוכה בתארים'. אבל כזה אני. לא באתי לגנוב ממישהו את אורהזרקורים. זה לא הסגנון שלי.
    ---
    מזלזלים בך?
    ---
    מאט האדי, הוא עדיין כול פעם מחזיק לי את היד כשאנחנו עוברים בכביש בטיולי הופעות.
    ---
    שלא תדאג... יש לי חומר גם בשבילה, טיפה ממנו ואין דאגות.
    ---
    רבים לא יודעים זאת, אבל כשאתה ואחיך רק התחלתם, נראיתם אחרת לגמרי.
    אנחנו מכחישים את העובדה שעברנו ניתוח לשינוי מין..
    ---
    ספר לנו מה יש בעליית הגג שלך, מה אתה מתכוונס להכניס, איזה אוספים אתה שומר שם?
    מי יודע? נותר הרבה מקום לעוד כמה קרבות TLC . אליפותה-WWE תשלים את אוסף החגורות שלי. ואני חושב שרסלמניה תהיה הבמה המושלמת להופעתהבכורה של סוונטון בומב מגובה 10 מטרים ויותר.
    ---
    הייתה רואה קלטות חינוכיות כשהיית ילד?
    ---
    אין בכוונתנו לחמם, אך מר קנדי גם משתמש בגרסה של המהלך שלך, והוא קורא לזה הקנטון בומב. דעתך?
    באמת? איזה מעתיקן... אני יגיד למאט שירביץ לו.
    ---
    גרתם כמה שנים בלעולם לא עם פיטר פן ואז חזרתם לפה, למה?
    ההחלטה נבעה מכך שהתבגרנו. אבל אני חושב שזה דיי טיפשי ; שון מייקלס הוא עדיין "הארט-ברייק קיד" (נער שובר לבבות בתרגום חופשי) למרות שהוא באמת הארט-ברייק מן (גבר שובר לבבות, אם תרצו). בכנות, אני חושב שחובבי ההיאבקות תמיד יזכרו אותנו בתורהארדי בויז, גם כשנהיה בני 40.
    ---
    נראה לך שתגיע לגיל 40?
    תלוי.
    ---
    לא...
    שתף ב-Google+

הרשמה