תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    כן כן, אני יודע מה אתם חושבים: "אוי לא, לא עוד דברים לקרוא בשביל לשחק". אבל לא לדאוג. קודם כל, זה לא הרבה לקרוא. דבר שני, לא חייבים לקרוא הכל, זה רק יעזור לכם להבין יותר מה קורה. את החלק על הסילבר ספייר רק מטילי לחשים צריכים לקרוא (סורי, חובה). את הקטע על האלים מומלץ לכולם לקרוא, אבל אף אחד לא יירה בכם אם פשוט תתחמקו מהנושא IC.

Morrigan has declared himself king of all gods after slaying Mithra, taking her powers and using it to defeat Marzolg, who was weakened and almost slain as the good pantheon turned on him as he attacked Kishar, who was drawn to battle by Mithra and Rashnu. It is the most poorly kept secrete in Helora that Morrigan had planned the whole thing. He then turned against the mysterious and ancient druid who attempted to revive his lost goddess. Alarmingly, the druid was by far more powerful than anyone would have imagined. As Morrigan was beginning to lose the battle, he commanded Marzolg to come to his aid, but he was too exhausted from his previous battles to be of real help. As the good pantheon decided to sit aside, gather their strength and deal with the winner, the neutral pantheon had decided to finally step in and finish the battle before the world would be shattered anew and forced the druid into retreat. Morrigan is now also known as the Shadow of Death and has created a new level of clergy, transferring the souls of his most devout servants into a body made of shadow, naming them the Breathless Shades.

The Metaphysic Explosion is the name given to the strange fact that after the War, all the magic in the world received a powerful boost. While natural magic still burns the bodies and souls of those using it, it is now far more common and far easier to use. The cause for this is of yet unknown.

The Silver Spire is going through a process of internal war. As magic grows wild and powerful, wizards and sorcerers develop a strong grudge towards each other. Where in normal times the wizards would often look down at sorcerers, now that natural magic users grow more powerful, sorcerers gain the upper hand. More and more wizards abandon the Spire in favor of the temple of Freya, becoming Nexus Bound and leaving the Spire at the hands of the sorcerers.

The Shirkan tribes now revere the ancient druid as their god-king and are considered hostile to civilization.

Two new monk orders have revealed themselves during the Second Divine War: the Shadow Monastery and the Missing Monastery. The Shadow Monastery is only a few centuries old, made by a few renegades monks who were promised great power by Morrigan, should they sell their secretes to his goal, to find a Chosen, which was fulfilled during the War. The Missing Monastery, on the other hand, dates back to just after the First Divine War, formed by a group of monks who fought during the War and thought Evermost was destroyed and formed a new one, bent on preventing such epic conflicts in the future and was revealed during the Second Divine War for obvious reasons.
    והמקצוע החדש?
    טוב, זוכרים את הכוהנים של פרייה? לא, הא? טוב, אלה החבר'ה שמחשיבים קסם לקדוש וכל המסדר שלהם הוא מולטיקלאס של וויזארדס\קלריקס. בהתחשב בעובדה שהוא עכשיו התחזק בצורה משמעותית והרוב המכריע של הוויזארדס עכשיו מגיעים ממנו, החלטתי שהגיע הזמן לצוות על יוחאי להכין לו פרסטיג' משלו. וכשאני אומר להכין לו פרסטיג' משלו, אני מתכוון שהעתקנו את הmystic theurge של D&D ונתנו לו שם חדש.

Nexus Bound
    Once declaring loyalty to Freya, in a holy magical ritual called "Nexus bind", the individual permanently connect his soul to the magical nexus. By doing so, the priest gains the power to cast more spells, but loses some of his mortal physics.
    The Nexus Bound advances in spells as both a cleric and a wizard, but must obtain 5 levels in both classes first
    .

קחו בחשבון שעכשיו רוב הוויזארדס שייכים לקלאס הזה.

אתם מוזמנים לזרוק רעיונות לדמויות שלכם בדיון הזה. קחו בחשבון שאתם תהיו חבורה כל הזמן (אין לי כוח להתחיל לשה"ם לקבוצה ובאותו זמן לשחקן שהחליט לריב עם כולם), אז תנסו לעשות דמויות יחסית תואמות (באישיות יותר ממקצועות. אין לי בעיה שיהיה פאלאדין וPM באותה קבוצה, אבל שלא ינסו להרוג אחד את השני הרבה יותר מידי). הדמויות לא צריכות להכיר אחת את השנייה מראש. תרגישו חופשיים גם לפנות אלי אישית בקשר לדמויות או כל דבר אחר.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    המקצוע החדש מזכיר לי קצת warlock.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לא יהיה יותר הגיוני שהוא שילוב של sorcerer ו- cleric ?
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    בקשר לדמויות - אני מתלבט בין שתיים, ואני ארחיב את הרקע שלהן כשאני אבחר, ואני מצפה שיעזרו לי כאן בבחירה.

שתי הדמויות הן -
    1. לוחם, נטייה - טוב סדר או טוב טהור, יחסית מבוגר, בעל עבר של קרבות,
    בעל חוש צדק מפותח (לא פלדין אבל דומה), עקשן, וכשצריך, Killing machine.
    2. דרואיד, נייטרלי או טוב, עוד לא חשבתי עליו יותר מדי.

אני אישית כרגע נוטה יותר לכיוון הלוחם, אבל תמיד טוב לשמוע אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אני מזכיר משהו קטן, גם לדמויות שלא לקחו כוהנות כמקצוע יש אמונה, זאת אורמת חשוב לחשוב לאיזה אל את סוגדים(במידה כזאת או אחרת). אתיאיסטים הם דבר מאוד לא מקובל, וזה צריך להיות פקטור ביצירת הדמות
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Artigo
    אני מזכיר משהו קטן, גם לדמויות שלא לקחו כוהנות כמקצוע יש אמונה, זאת אורמת חשוב לחשוב לאיזה אל את סוגדים(במידה כזאת או אחרת). אתיאיסטים הם דבר מאוד לא מקובל, וזה צריך להיות פקטור ביצירת הדמות
    אין אתאיסטים, יש היבריס .
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    באיזה עולם זה מתרחש? סטינג או משהו? מי האלים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עולם מקורי שנכתב ע"י צוות הלורה המקורי למען הקהילה
    הלורה זה שרת שנבנה במשך שנה וחצי והמשיך להתפתח כשהוא היה השרת הקהילתי. מדובר במודול לNWN1. כרגע עושים מאמצים להחזיר אותו להרפתקאות מונחות שה"מ, ע"י צוות חדש שלקח את המודול לידיו.

עוד מידע על העולם:
    http://helora.nwvault.ign.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נכתב במקור על ידי Artigo
    אם אני זוכר נכון, כל שירקאן חבורת ברברים אתאיסטים.
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    זה יותר מופנה לשחקנים מאשר לNPCים ברחבי העולם
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    שירקאן לא אתאיסטים. במיוחד עכשיו, הם מחשיבים את הדרואיד לאל-מלך שלהם. ההבדל היחידי בינו לבין אל, זה שהוא שולט בהם ישירות ולא דרך כוהנים.

S, קרא את התיאור של פרייה באתר...

יואב, אין לי מושג איך הגעת לוורלוק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    הכוונה שלי היא לוורלוק של wow. (שיחקתי שנה, לא ציפיתם שאני אהיה 100% אנושי, did you?)

אני כבר די סגור לגבי הדמות שלי וההיסטוריה שלה. אפשר לפרסם את זה איפשהוא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני מציע שיפתח דיון בשביל השחקנים כדי לפרסם את הדמויות שהם רוצים לשחק, וכדי שהם יתאמו ביניהםץ בן יכול לתת רק כללי לכל הדמויות (לדוגמה - הגיבורים הם כולם מכפר מסויים שנקלע למלחמה), או אם הוא מעדיף לתת לכם יד חופשית, אתם צריכים לתאם ביניכם ולהתפשר.

או שפשוט כל אחד יכול לבוא מרקע שונה, בלי עבר משותף, ולהקלע לקבוצה הזו במקריות. לא יודע. לא חלק מהצוות. אני סתם מקשקש, כי אין לי כוח לארוז תיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אפשר, אבל אני מציע לחכות קצת שהכל יהיה מוכן וסגור..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אז אני אחכה להודעה מבן בקשר לזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    אני מסכים עם רועי
    כדאי לחכות שהכל יהיה מוכן
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אגב יואב, אתה מוזמן ללא קשר למשחקים לפרסם ביוגרפיה של הדמות שלך או משהו כזה. ואפילו לקבל הערות ודעות אם תרצה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    יד חופשייה לכולם, פרסמו כל מה שבא לכם. אם יש עם זה בעיות אני אדבר איתכם באופן פרטי.

וזה גם לא דומה לוורלוק של וורקראפט. לא יודע לגבי WOW, אבל בוורקראפט וורלוק זה מכשף שמתמחה בזימון של שדים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    גם בwow. זימון שדים וקסמי shadow.

אה וגם קללות לרוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    ידוע באיזו רמה נתחיל? למקרה שארצה לקחת פריסטג' קלאס.
    שתף ב-Google+

הרשמה