תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    הנושא -
    לקרוזרווטים (משקל קל) מגיע לזכות באליפות מרכזית.

מתן ייצג את הבעד - למה מגיע לקרוזווטים (משקל קל) לזכות באליפות מרכזית.
    אוהד ייצג את הנגד - למה לא מגיע לקרוזרווטים (משקל קל) לזכות באליפות מרכזית.

עליכם לכתוב ב-3 שורות לפחות.

לאחר ששניהם יגישו את הטיעונים שלהם, שאר הרשומים למשחק יצביעו למי שהם חושבים ששיכנע יותר.

- אין להצביע למישהו בגלל שהוא חבר טוב שלך !

בהצלחה
    מתן ואוהד
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    דווקא אני מייצג את הבעד

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    אוייש איזה ספאם.
    פה מותר להגיב רק טיעונים (שלך ושל אוהד) והצבעות (של שאר הרשומים)!

תערוך את ההודעה ותכתוב טיעון.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    רמת - גן איפה הבלאגן ?!
    לקרוזוויטים לא מגיע אליפות מרכזית מכיוון שהם צריכים עוד להתאמן והם עוד לא מוכשרים
    מספיק . למשל ניקח ג'ימי נובל - טוען לכתר אליפות קרוזויט - ג'ימי נובל הוא מתאבק עם כישורים גדולים אבל ... לא מספיק תחשבו על זה לרגע ! ג'ימי נובל אלוף העולם ? אולי עוד 7 שנים .
    צ'אבו גאררו - אוקיי ,צ'אבו הוא משהו ממש מיוחד , מתאבק בעל כוח אדיר !- עם יזכה עוד פעמיים באליפות הקרוזוויט וילמד תרגיל חדשי גיע לו שטיח אדום לאליפות העולם ואפשרות לזכות בה .
    ג'ימי וואנג יאנג - מתאבק הקרוזוויט האהוב עליי . מתאבק הקרוזוויט לדעתי הטוב ביותר ! איך הוא עושה סלטות באוויר , דרופקיק מהחבלים .. אני לא כל כך יכול לראות את זה בעיניים שלי - ג'ימי וואנג יאנג עם חגורת אליפות העולם במשקל כבד . הורנסוונגל - מי הכתב שנתן לו את אליפות משקל קל ?! הוא בכלל לא קרוב אפילו לאליפות הנשים !! הוא יפסיד את האליפות לג'ימי נובל ויחזור לגור מתחת לזירת SmackDown.
    שאנון מור - גם מתאבק טוב , שהגיע מECW לSmackDown , מתאבק חצי אוורירי שרוצה את אליפות הקרוזוויט ונלחם עליה כמה שצריך , הכותבים של SmackDown דיי ...... מזניחים
    אותו . אבל חבל ! חבל סתם לוותר על מתאבק שהצליח לעלות דרגה מECW לSD ? צריך קודם כל ככה - לשים אותו ב FCW ל6 שנים , להחזיר אותו לSmackDown , לתת לו את אליפות משקל קל לבערך 4 חודשים וכמה קרבות על אליפות העולם עם הסטורליין .
    האחד והיחיד - ריי מיסטריו בויאקה בויאקה 619 ! אוקי ! אנחנו מדברים על אלוף קרוזוויט לשעבר , אלוף זוגות לשעבר , ואלוף העולם במשקל כבד לשעבר ! המתאבק האוורירי הטוב ביותר בWWE לזמננו . אוקיי , ריי מיסטריו עם היסטוריה ממש ארוכה בWWE והפינישר המגניב 619 - אין מילים עליו , יכול לעשות כל תרגיל אוורירי גם אם תמציאו אחד על המקום הוא יעשה אותו ! ניצח מתאבקים רבים כגון : קינג בוקר , רנדי אורטון , פינלי , מר קנדי , MVP ,קורט אנגל , אנדרטייקר , צ'אבו גאררו , אדי גאררו ז"ל ועוד מלא מתאבקים עם יכולות מדהימות , אין מה לדבר עליו הוא כבר זכה באליפות העולם במשקל כבד בעבר .

אוהד .
    CM Punk
    Ecw World HeavyWeight Champion

קרדיט לי על החתימה + יוזר באר .
    מעצב גראפי בינוני .
    בברכה , אוהד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    יפה אוהד.

מתן , תכתוב טיעון.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    אני פורש מהתחרות. קשה מאוד לכתוב טיעון שמייצג למה כדי לתת לקרוזרווטים אליפות מרכזית כי לא מגיע להם אליפות מרכזית וגם אוהד רשם טיעון טוב שגם אם אני ירצה וישתדל לרשום טיעון יותר טוב משלו אני לא יצליח

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    חבל אחי...

אוהד מנצח טכנית ועולה לחצי הגמר !

לנעול, בקרוב רבע גמר 2
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך