תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    שלום ובוקר(?) טוב לכולם!
    היום בסביבות 1 בלילה עברתי על הפורום, כן אחרי שפרשתי אני לפעמים ככה עובר כדי לראות את שדה הפרחים שגידלתי שהוא בעצם הפורום.
    אז כמו שציינתי , עברתי בסביבות 1 ומאז ועד עכשיו (5 בבוקר) לא יכלתי להרדם, אתם יודעים למה?
    אני בטוח שיש כמה אנשים שיפסיקו לקרוא עכשיו את מה שאני כותב ובגלל זה אני אני מבהיר - חשוב לקרוא עד הסוף!
    חצי ממכם יודעים, הפורום והקהילה הזו הוקמה בחג סוכות בשנה שעברה (2006) , את הפורום לראשונה אני ניהלתי וארגנתי בשיתופו של INDIGO, החזון של הקהילה היה לתת לאנשים את הכיף שלא היה להם בשום קהילה אחרת. אני בתור מנהל לשעבר יכול להגיד לכם שיכלתי פשוט מאוד לשבת ימים ולילות מול המחשב כדי לשפר את הפורום והשרת.
    באותם ימים, כאשר היו 30% אנשים ממה שיש עכשיו (טל בראמי יוכל להעיד על כך) זה דווקא דיי הלך טוב ואנשים העריכו את העבודה שלי ושל שאר המנהלים.
    אבל עכשיו!? מה יש עכשיו שלא היה קודם!?
    אני עברתי היום על הפורום ופשוט נגעלתי לראות תגובות של אנשים,
    אנשים שקצת זמן בקהילה הזאת מעבירים ביקורת על השרת החדש,
    סליחה על ההתבטאות שלי אבל , תגידו פיצלוחים , יש לכם מושג כמה אנשים עומדים מאחורי שרת ופורום כזה!?
    אני יכול להגיד שלפחות 12-13 אנשים בספירה גסה.
    כנראה שהדיונים שטל בראמי פותח ומשקיע לא עוזרים לכם להבין את העובדה ש...
    אנשים נותנים פה את הנשמה כדי שאתם תהנו
    ובמקום לתת יד ולעזור אני קולט תגובות כאלו:
    "גרוע ביותר ועוד לחשוב שרציתם שנגיב עד 2500 ! מעניין עכשיו מי לא בסדר."
    כאילו, מה ביקשו ממכם? לעזור להתפתחות הפורום ולהגיע ל2500 הודעות בדיון אחד?
    אפשר לחשוב, זה לא עולה כסף , זה לא מבזבז אנרגיה,
    זה פשוט מאוד, יש פעילות בפורום >> יש פרסים מטעם ויגימס >> יש לכם יותר תחרויות ויותר כיף.
    אני מדגיש שוב ושוב ושוב ושוב :
    אנשים נותנים פה את הנשמה כדי שאתם תהנו...
    אנשים נותנים פה את הנשמה כדי שאתם תהנו...
    אנשים נותנים פה את הנשמה כדי שאתם תהנו ...

אתם בטח חושבים לעצמכם: "מה אכפת לטמבל הזה, הוא פרש בכלל"
    אז לא, אכפת לי מאוד כי זה הקהילה הזו זה פרויקט שבתור מנהל עבדתי עליו יותר מחצי שנה וממש חשוב לי שהקהילה תמשיך להתפתח ולא תיפול ארצה בגלל שחקנים שלא ידעו להעריך.

אני בטוח ש90% מהאנשים שקראו את מה שכתבתי הבינו את מה שבאתי למסור ,
    לפחות שאני אראה תוצאות , מי שהבין מה הלך פה שירשום:
    שם:
    מה הבנתי ועוד הערות(רצוי חיוביות):

תודה רבה והמשך יום נעים,
    אורי סלע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    וואלק צודק מילה במילה אנשים לא יודעים להעריך!
    עם רוצים כפית מזהב@@@

פשוט אין הילדים כאן עוברים את הגבול!
    מביאים לכם הכול ואתם רוצים מעבר לזה!

במקום שתפרנגו למנהלים אתם רק מקשים עליהם!
    בטח שייצא ב -RP אתם תתחילו להעריך את ההנהלה אה?
    אני בטוח שזה יקרא!
    אבל בינתיים חברה עבדו על המוד הזה הרבה!
    לא באלכם עליו הוא לא טוב?? פשוט אל תשחקו אבל מה זה ההודעות האלה?
    מה זה התגובות האלה? ----פשוט גועל נפש----

בקיצור תתחילו לשנות גישה ותחשבו על זה ככה:

המנהלים לא חייבים לי כלום! הם עושים לי טובה

זה טוב לכם תשחקו ! לא טוב ? אל תשחקו ואל תעשו לנו טובה!

* עם יש לכם בעיה או משהו במקום להתלונן תבואו ללאחד המנהלים
    תגידו מה מציק לכם והוא בטוח יפתור לכם

תודה רבה , לירון רוסו .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    כן... צודק

לאנשים אין טיפת כבוד.

ואני הייתי בימים שהיה בשרת 30% ממה שעכשיו..
    [הייתי PsychoKiller] (ואני לא צ'יטר!!!! )

והיה באותו זמן כיף רצח!

והכ ל התחיל להיות מסריח מאז שבחרו עוד 30 אדמינים במכה!
    ואז כל הערך של הקהילה ירד!
    צריך ליקרוא לקהילה הזאת שרת אדמינים אני לא צוחק .. יש יותר מידיי..

זה מה שהיה לי להגיד!

יום טוב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    אתה לא מצפה שאנשים שהשארת אותם במתח,
    שלא ישנו ימים ולילות, ופתאום זה מגיע.

הם ציפו למשהו יותר טוב, ומה הם רואים? מוד סוג ג' ...

איך אתה יכול לצפות מאנשים להיות אסירי תודה?
    אתה לא מצפה שכשתקנה חלב במכולת, אתה תקבל אותו מקולקל, נכון?
    Same thing here !

*
    נ.ב. : לא ראיתי את המוד עדיין, לא יצא לי, את כל התיאורים של המוד אמרתי מתוך צפייה בתגובות של אחרים.

איגור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    עיר
    חיפה
    תודה שאתה מראה להם מה שאתה חושב אורי ואנחנו באמת משקעיים את הנשמע במוד שיהיה לכם כיף תקשיבו כול התגובות האלה היו ממש לא במקום ! המוד החדש עוד בגרסאת בטא ! אנחנו קודם רוצים לתקן באגים ודברים שמפרעים ואז רק נעבור לגרסא המקורית שם יהיו עוד הרבה דברים !
    צרו קשר:
    [email protected]

בברכה,
    אילון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    צודק ב 100%!!!
    כמה דיונים טל כבר פתח על זה ואנשים מתעלמים מזה וממשיכים!!

אני הבנתי את מה שכתוב ואני מסכים על זה ב 100%!~
    $€$€
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    נהריה.
    אתה צודק ביותר מ 1,000,000%
    יש פשוט אנשים שלא מעריכים...ואם תשימו לב בדיון הערות ובאגים גם אני רשמתי משהו הצטערתי על זה ואז רשמתי שאני מצטער!
    וגם פה אני אומר שאני מצטער!
    ואתה צודק במיליון אחוזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2007
    אורי יש ויש אני אומר פשוט ביקורת

אורי תחזור אלינו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    עיר
    אשדוד
    אורי צודק.
    להיום אין לאף אחד כבוד לאדמינים ולחברי הקהילה.
    אני לא נגד זה שאפשר לעשות שטות פה ושם קטנה, אבל לא תמיד.
    אני עכשו לא נכנס לשרת, לא מפני שאין לי חשק, אלה מפני שאין לי כוח לריב עם אנשים רק בגלל שאני אדמין.
    עד עכשו אנשים לא קלטו מזה אדמין ואיזה אחריות הוא דורש! ואתם יודעים למה? כי מס' האדמינים פה יותר גדול ממס' אנשי הקהילה!!!
    אז מה שווה לכבד את כל הקהילה מה?
    אז יש הבדל, כי אם היה פחות אדמינים, לאנשים אוטומטית היה פחד, כי זה אדמין! והוא רק אחד! ואם מה הוא יתן באן!
    ומה פה? איזה 23 אדמינים מחוברים ו10% מהם זה אנשי הקהילה הרגילים.
    מה לעשות, למצב הזה הגיעו לא אנשי הקהילה הרגילים (ללא אדמינים), אתם רגמתם לזה האדמינים.
    אני לא אומר שאתם לא משקיעים, כי ההשקעה שלכם זה זהב ואני רואה את זה, אבל אתם גרמתם לבאלאגן הזה.
    ודרף אגב, למה כל פעם כשאני נכנס נותנים לאנשים באנים וקיקים, ומתי שאני שואל אותם למה הם נותנים, הם עונים לי:"כי הוא נכנס לי באוטו".
    זה כבר יותר מדי מוגזם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2007
    עיר
    פרדס כץ
    נכתב במקור על ידי HamuZ
    אתה לא מצפה שאנשים שהשארת אותם במתח,
    שלא ישנו ימים ולילות, ופתאום זה מגיע.

הם ציפו למשהו יותר טוב, ומה הם רואים? מוד סוג ג' ...

איך אתה יכול לצפות מאנשים להיות אסירי תודה?
    אתה לא מצפה שכשתקנה חלב במכולת, אתה תקבל אותו מקולקל, נכון?
    Same thing here !

* נ.ב. : לא ראיתי את המוד עדיין, לא יצא לי, את כל התיאורים של המוד אמרתי מתוך צפייה בתגובות של אחרים.

איגור
    תזכור שבשביל חלב אתה משלם כסף בוא נתחיל מזה
    למודרים לא שילמת שקל כמו שאומרים ברוסית "לסוס שקיבלת במתנה אתה לא בודק את השיניים"
    אתה פשוט ילד חרא סליחה על הביטוי אבל עובדה שאנחנו קהילת GTA הכי טובה בארץ ואם לא טוב לך אז לך לשרתים אחרים (אני לא יגיד שמות כדי לא ליפגוע בהם) ואולי שם יהיה לך טוב עם מודים "סוג א" כי שלנו לא מתאים לך

ואפילו לא ראית את המוד ואתה אומר סוג ג מה אתה לא מתבייש זה כמו שבכל העולם אומרים שישראלים חארות אז זה אומר שזה נכון? לא..

קיצר מה שאני מנסה להגיד זה שתכבד את מה שאתה מקבל ואל תתלונן וזה אני אומר לכולם למרות שאני לא אדמין ואני לא מודראבל אני עדיין נגעל מאנשים שרק יודעים להתלונן אם לא נראה לכם משהו תפתחו דין מסודר ותגידו מה לא טוב לכם ואיך אתם חושבים שאפשר לשפר ולא להגיד חרא מוד ולמה השקענו כדי לנסות להגיע ל 2500 הודעות
    תכלס גם לא עשינו כלום בשביל המוד הזה אפילו הודעות בפורום לא יכולנו לתת כמו שצריך

אני עוד פעם אומר לכם מנהלים תודה על ההשקעה שלכם כנראה שיש כאן ילדים שלא מגיע להם כלום כי הם פשוט ילדים מגעילים וכפויי טובה

בתודה איגור Mad_Mann
    "Out of Zion shall come forth the law
    And the Word of the Lord from Jerusalem
    Nation shall not raise sword against nation
    And they shall not learn war anymore
    "For the mouth of the Lord has spoken

David Draiman - 2002
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אורי ברור שאת ה צודק ואנשים עשו דבר מגעיל בשביל המוד הזה שלסבסוף גם הופתעו לאחר יציאתו... אתה יודע למה אני מתכוון והעניינים התחילו להיות גרועים מאוד! אבל מאוד מאוד ברגע עזיבת מתן ואתה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אורי אתה צודק בכל מילה!!!
    אבל המוד פשוט מלאה באגים לא מה שרצינו לקבל לא מה שהבטיחו לנו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אתה צודק בהחלט !
    לפי התגובות של האנשים אני מפחד להכנס לשם...
    --
    אנשים שגם באמת הגיבוי דברים כמו "מודרים סוג ג'" , "שרת כמו ביתי" מגיבים פה "צודק" וכו'...שזה לא יאמן !!

תלמדו להעריך חברים ! הם לא עושים את זה בשבילם שהם אח"כ יכנסו וישחקו להם בכיף ! הם פעילים 24 שעות 7 ימים בשבוע !
    לכל המנהלים והמודרים לא יוצא בתדירות ממש גבוהה וחרושה לשחק בשרת, הם עושים את זה למענכם..!
    ---
    כאן אין לך יענו כמו "חבר מועדון" ששילמת כסף להצטרף, אז לא נאה לך אתה מבקש החזר או מתלונן למנהלים..
    -כאן אתה אהבת GTA >>חיפשת קהילה חינמית..(או כל דרך שהגעת לפה..)>>ראית את ויגיימס..נדלקת >> והתחלת לשחק...לא שילמת כלום או משהו..

-=- למשל כמו ש Mad_Mann אמר: "לסוס שקבלת במתנה אתה לא בודק את השיניים" !

תלמדו טיפה להעריך, לפרגן, לדבר יפה..בנחת אולי ככה הקהילה תחזור למה שהיא הייתה ויהיה באמת מהנה וכיף להיות כאן, ולמודרים תהיה הרגשה יותר טובה שהם לא עושים ומשקיעים לחינם, כדי שיזלזלו בהם..אלה שירגישו שהם עושים את זה לקהילה כיפית וטובה ומעריכה..

חבר'ה..תחשבו על זה..

יום טוב.
    מנהל פורום GTA. אדמין בשרת ה-DM.אדמין בשרת ה-Ventrilo.
    לפניות\בקשות ועזרה - [email protected]

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    שם: טל
    מה הבנתי?
    הבנתי שפעם כולם העריכו את העבודה של כל המנהלים, בחיים לא היו מריבות בין שחקנים, שלא לדבר על מנהלים, כשהעלו מוד חדש (מה שמזכיר לי את שנות ה-80) אנשים התלהבו ופתחו על זה נושאים והצעות לשפר ואמרו תודה!

אבל היום?
    היום לא מעריכים אותנו למרות שיותר מחצי הזמן שלי הוא פה, בשביל לעזור לכם
    כל יום יש 50 מריבות בין שחקנים ו2-3 מריבות בין אדמינים (וזה במקרה הטוב) וכל פעם שאני פותח נושא ומנסה להחזיר אותנו למצב של פעם, שכולם היו חברים של כולם ואם היו מעלים מוד חדש אז כולם היו מאושרים ולא היה אפילו אחד שמתלונן!
    לא מאמין על הקהילה...

עריכה:
    שלא לדבר על זה שלאנשים בקהילה אין דעה!
    מישהו רושם משהו אז כולם אומרים "צודק!" "נכון לגמרי" ורק היום הנבתי את זה!
    כי כשפתחתי את הנושא הקודם וכולם אמרו לי "צודק" וכו' חשבתי שהם מתכוונים לזה אבל היום, הגיע נושא חדש שאומר דברים רעים על המוד וכולם חיזקו את אותו אחד שפתח את הנושא!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי TalBarami
    שם: טל
    מה הבנתי?
    הבנתי שפעם כולם העריכו את העבודה של כל המנהלים, בחיים לא היו מריבות בין שחקנים, שלא לדבר על מנהלים, כשהעלו מוד חדש (מה שמזכיר לי את שנות ה-80) אנשים התלהבו ופתחו על זה נושאים והצעות לשפר ואמרו תודה!

אבל היום?
    היום לא מעריכים אותנו למרות שיותר מחצי הזמן שלי הוא פה, בשביל לעזור לכם
    כל יום יש 50 מריבות בין שחקנים ו2-3 מריבות בין אדמינים (וזה במקרה הטוב) וכל פעם שאני פותח נושא ומנסה להחזיר אותנו למצב של פעם, שכולם היו חברים של כולם ואם היו מעלים מוד חדש אז כולם היו מאושרים ולא היה אפילו אחד שמתלונן!
    לא מאמין על הקהילה...

עריכה:
    שלא לדבר על זה שלאנשים בקהילה אין דעה!
    מישהו רושם משהו אז כולם אומרים "צודק!" "נכון לגמרי" ורק היום הנבתי את זה!
    כי כשפתחתי את הנושא הקודם וכולם אמרו לי "צודק" וכו' חשבתי שהם מתכוונים לזה אבל היום, הגיע נושא חדש שאומר דברים רעים על המוד וכולם חיזקו את אותו אחד שפתח את הנושא!
    מה אתה רוצה אתה אומרים לנו כל כך הרבה דברים טובים על המוד ואז שכבר אתה מוציאים את השרת אז יש בוא מלאה באגים.מכוניות לא מסודרת ברייסינג.אין מכונוית במוטו,לא סידתרם שרואים מכונויות באינטריורים.בקיצור תלמדו שלא מעלים מודים בגירסאת בטא!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אורי אתה צודק..
    אנשים פשוט לא מעריכים את מה שעושים כאן..
    אבל גם גבי צודק..
    הכול התחיל מהוספת ה30 אדמינים..
    אנשים הפסיקו להעריך א המילה אדמין..
    ככה זה בכול דבר..
    אם לכולם היה זהב.. אז אנשים לא היו מעריכים אותו יותר..
    פעם אנשים היו נותנים את הנשמה בשביל לקבל לבל2!
    היום אנשים מבקשים לקבל לבל 3!
    זה מוריד את ה"ערך" של האדמין..
    ואנשים מפסיקים להעריך את העבודה של האדמינים..אחרי שהם רואים שיש כ"כ הרבה.. ו60% מהם סתם קיבלו..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    אורי אתה צודק ב100% !!!
    אתם משקיעים מאמץ 24 שעות 7 ימים !!!
    אני עדין לא ראיתי את המוד החדש אבל אני בטוח שהוא בסדר גמור... כי יש לנו צוות מודרים סוס.... !
    והיהנ ביקשתה:
    שם:יהב
    מה הבנתי ועוד הערות(רצוי חיוביות): הבנתי כול מילה ממה שכתבתה.. ! שצריך לעזור לאדמינים ולמנהלים ולא להגיד להם שמה שהם עושים זה לא טוב... [email protected]

תודה רבה והמשך יום נעים,
    אורי סלע.
    Yahav
    -----------------------------------------------
    World of Warcraft : Warth Of The Lich King
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    וואלהה אחי אתה צודקקקקק!!
    חחחח רציתי לפתוח דיון גם על זה...
    אבל בקושי מכירים אותי (לא כמוך XD)
    היו מקללים אותי חחחחח אבל טוב שפתחתה אחי אתה צודק מאה אחוז!

שם: שובל
    במשחק: CaHoS] MrEviL
    בוונטרילו: CaHoS] MrEviL
    רוצים לפנות אלי: תכנסו אלי לאיי סי קיו הזה 405073536
    ואם רוצים עזרה בצורה משוכללת מאוד לחצו כאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי _- SliDeR-_
    מה אתה רוצה אתה אומרים לנו כל כך הרבה דברים טובים על המוד ואז שכבר אתה מוציאים את השרת אז יש בוא מלאה באגים.מכוניות לא מסודרת ברייסינג.אין מכונוית במוטו,לא סידתרם שרואים מכונויות באינטריורים.בקיצור תלמדו שלא מעלים מודים בגירסאת בטא!!!!
    לדעה שלך אני לא מתכוון להקשיב
    בגלל שלא השקעת מספיק וירדת מתפקיד המודר אתה בא ויוצא נגד כל שאר המודרים...
    זה לא לעניין, אתה רק מתלונן...

נכתב במקור על ידי yoge
    אורי אתה צודק..
    אנשים פשוט לא מעריכים את מה שעושים כאן..
    אבל גם גבי צודק..
    הכול התחיל מהוספת ה30 אדמינים..
    אנשים הפסיקו להעריך א המילה אדמין..
    ככה זה בכול דבר..
    אם לכולם היה זהב.. אז אנשים לא היו מעריכים אותו יותר..
    פעם אנשים היו נותנים את הנשמה בשביל לקבל לבל2!
    היום אנשים מבקשים לקבל לבל 3!
    זה מוריד את ה"ערך" של האדמין..
    ואנשים מפסיקים להעריך את העבודה של האדמינים..אחרי שהם רואים שיש כ"כ הרבה.. ו60% מהם סתם קיבלו..
    אין מה להגיד אתה אחד האנשים הכי טובים שנשארו לנו יוגב!

נכתב במקור על ידי yahav55
    אורי אתה צודק ב100% !!!
    אתם משקיעים מאמץ 24 שעות 7 ימים !!!
    אני עדין לא ראיתי את המוד החדש אבל אני בטוח שהוא בסדר גמור... כי יש לנו צוות מודרים סוס.... !
    והיהנ ביקשתה:
    שם:יהב
    מה הבנתי ועוד הערות(רצוי חיוביות): הבנתי כול מילה ממה שכתבתה.. ! שצריך לעזור לאדמינים ולמנהלים ולא להגיד להם שמה שהם עושים זה לא טוב... [email protected]

תודה רבה והמשך יום נעים,
    אורי סלע.
    או! הנה אחד שמבין אותנו!
    יהב אחי שמח לראות שאתה עוד מגיב פה
    הלוואי והיו עוד אנשים כמוך!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    התגובה שלי היא הינה תגובה למה שטל ואורי רשמו פה.

אני לא הולך לכתוב פה מה הבנתי ומה לא, כי ידעתי שזה מה שיהיה וחבל שזה קרה כך ועכשיו.
    על מה שאני כן הולך לכתוב פה זה איך אפשר לתקן את כל זה. כמה פעמים דיברתי על איך אפשר לשנות זאת, לשנות את הקהילה כולם הקישבו אמרו שאתה צודק, אבל מה לעשות שכל מי שהקשיב לא יהיה מישהו שיכול היה לעזור לי לממש את זה. אמרתי את זה לפני 4 3 חודשים כשמינו אדמינים, יוגב, טום זוכרים את זה. דיברתי גם על זה במשך השבוע, ושוב טום היה פה והפעם גם טל שמע את זה, אבל זה היו רק עצות.

מה שאני הולך לכתוב פה קצת שונה ממה שאמרתי לפני חודשים שלוש, כי המצב יותר קשה ואם רוצים לחזור למצב שהיה פעם שהיו מכבדים אנשים, אז צריך להפעיל כוח, להפעיל משטר דקטתורי, כי אין מה לעשות לא מבינים פה בטוב. אבל כוח מכבדים.

אתם לא רוצים קללות ?
    זה פשוט אם זה חבר או אם זה סתם מישהו צריך לפעול באותה צורה, מקלל בשרת ישר קיק אם סיבה "פעם הבאה שתקלל זה באן". כן אולי בהתחלה אנשים יתחילו לפרוש כי הם לא אוהבים זאת אבל לאומת זאת יבאו אנשים אחרים כי הם יראו שיש פה רמה, פה אתה לא יכול סתם ככה לקלל וזה יעבור בשתיקה.

קללות בוונט ?
    תמנו איזה שנים שלושה אדמינים שילכו ויחפשו קללות וגזענות בוונט, וברגע שישמעו מישהו מקלל ישר קיק עם סיבה "פעם הבא שאתה מקלל זה באן". אנשים יתחילו לכבד ולא ירצו לקלל.

כן אני יודע שבהתחלה אנשים יחיו בפחד של לא לקלל, אבל עדיף כך, כי רק ככה אפשר למנוע את זה.

ואל תתחילו למנות אנשים בגלל שהם וותיקים, חברים שלכם, או שהוא בא התחיל להגיד שהוא יסתדר שהוא הכי טוב (כי זה לקקנות).
    תמנו אנשים בגלל שהם אנשים בגלל שהם יודעים לעשות את התפקיד שהלם טוב. ובגלל שאכפת להם.

אדמין זה שופט, הוא צריך להיות עם קור רוח ולא לסולח על כל דבר או בגלל שהוא חבר שלך או חבר של חבר שלך.
    כי מי משחק בשרת, אדמינים וחברים שלהם, אז מי נשאר לו לקלל ? נכון, לחברים של האדמינים, ובגלל שהם חברים שלך אתה לא יכול לתת לו קיק או מיוט, כי אז הוא ישר יבוא לוונט ויתחיל לצעוק, "מה אתה נותן לי קיק ? אני חבר שלך, אני אתך בקלאן" "חברים לא מתנהגים כך".
    כן הוא צודק, אבל אין מה לעשות אתם רוצים למנוע תמנו אנשים שיכולים לבצע זאת.

אחד הדברים שדיברתי לפני יומים טל וטום שמעו זה היה לחלק את האדמינים לקבוצות שכל קבוצה תדעג למשהו אחד בשרת וכך אפשר למנוע מריבות.

אתם רוצים שיכבדו אותכם ? אין מה לעשות כולם אנשים ואנשים מכבדים כוח.
    אצלי יש מנהל מגמה שמפעיל כוח ולא רואה אף אחד ממטר וכולם מכבדים אותו, איחרת בשתי דקות קיבלת התיצבות של שבוע ב 7.30, כן אסור לעשות לו את זה, אבל הוא, לא אכפת לו, ופעם הבא כבר לא תרצה לאחר, ואם תאחר או לא תתיצב יום אחד הוא מכפיל לך פי שתיים, ואם לא תאוהב את השיטה הוא יגיד לך , לך תרשום טופס עזיבה, תביא הורים.
    וההורים שלך יגידו לך שהוא צודק ואף יבקשו ממנו לעשות עונשים יותר קשיים, כי הוא צודק.

כך גם פה תפעילו כוח, תתנו קיקים על קללות אנשים ילמדו וידעו לכבד אותכם ואת כל האנשים האחרים, ולא יהיה את הסיפור שהיה אתמול עם ליעד אלה אותו בן אדם יבין שהוא לא צדק.

יש לי עוד מה לכתוב אבל זה בעיקרון הרוב, ואני לא רוצה עוד פעם להסתכסך עם שום מנהל פורם, אז אם אתם חושבים שזה לא צריך להיות פה תמחקו, תערכו. תרחיקו אותי.
    אבל אני אדע שאני צודק, וניסיתי לעזור.
    שתף ב-Google+

הרשמה