תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    According to the GoGamer Unreal Tournament 3 Collector's Edition product page, (thanks princess_die) the following will be bundled in the box:
    • Collectible Mini Art Book
    • Behind The Scenes DVD
    • Making of the game featuring interviews with the team including Viral video content.
    • Limited Edition Collector’s Packaging
    • Collector's tin with embossing and special printing.
    This is the only site on which we've been able to spot this information, but like all the others showing a CE package, it retails for about $10 above the standard package. We've requested confirmation from Epic and will let you know what we find.

UPDATE: While we haven't received any information from Epic on this Collector's Edition yet, GoGamer.com's Marketing Director has apparently posted on our forums letting us know that this information came directly from Midway, the publisher of Unreal Tournament 3.

לפי הדברים של האתר הם קיבלו את המידע על זה ממידוויי, אבל אין לדעת אם זה אמיתי או לא. הם לא קיבלו שום קינפורם מאפיק על זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    כל עוד אפיק לא אמרו את זה, אני לא לוקח את זה ברצינות.
    למרות שזה ברור שיהיה CE...
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    מי הולך לקנות את זה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Discord
    מי הולך לקנות את זה ?
    אני :\...

פעם שעברה (UT2004) מי שהזמין את ה-Collectors Eddition (שאז נקרא Special Eddition) דרך אמאזון קיבל את זה אפילו ביותר זול מהמשחק הרגיל ממה שזכור לי.

קיצר יש לי UT2004 SE וזה שווה כל שקל אז אני יקנה גם UT3 CE או SE או מהשלא יהיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    קניתי.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    אני :\...

פעם שעברה (UT2004) מי שהזמין את ה-Collectors Eddition (שאז נקרא Special Eddition) דרך אמאזון קיבל את זה אפילו ביותר זול מהמשחק הרגיל ממה שזכור לי.

קיצר יש לי UT2004 SE וזה שווה כל שקל אז אני יקנה גם UT3 CE או SE או מהשלא יהיה
    תביא תסי די קי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי chaosUNbanned
    תביא תסי די קי
    סידיקי לא מביא לך כלום יא אהבל XD זה סידיקי רגיל אבל אתה מקבל עוד דיסק עם מלא מדריכים וגם אוזניות קיבלתי (שבזמנו עלו יותר מהמשחק )
    שתף ב-Google+

הרשמה