תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    שאני ניכנס למשחק זה כותב לי vinewood בגדול בירוק כאילו שם של עיר מראה לי כביש מתחת ואני נימצא באיזה שום מקום ולא יודע מה לעשות תעזרו לי בבקשה התקנתי תמשחק היום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אתה מתכוון שהמסך כניסה נעצר מול השלא HollyWood?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    לאיזה שרת ניסיתה להכנס ? מה זה כותב לך למעלה connectiong to xxxxxxxx ולא קורה כלום ? זה או שבגלל שיש לך פינג גבוהה, אייפי לא טוב אין כזה שרת , אם זה לויגימס ועדיין ישלך אז תנתק ותחבר את המודם..
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אולי זה כותב hollywood אבל לא נירא לי וניסיתי להיכנס לכול השרתים לFXP לVGAMES ולעוד מלא שנימצאים בחלון של האינטרנט.
    זה מראה לי שלט של עיר משהו עם WOOD בסוף ואת החיים כסף ואת ההגרוף בסוף אחרי שאני בוחר סרבר זה מראה לי ציור של מונסטרים ורכבי גולף ובאמצע זה כותב GTA SA MULTI PLAYER או משהו כזה איך שלא כותבים את זה ואחר כך זה ניכנס לי למסך שרשום start game אחד למטה options ואז עוד אחד למטה quit game אז אני לוחץ על start game ואז מופיעה לי new game מיתחתב lode game ואז למטה delete game אני לוחץ על new game ואז זה טוען תמשחק וניכנס למשחק ומראה לי תמונה של שם של עיר את ההגרוף למעלה בצד ימין את החיים ואת הכסף ואת השעון שזז אז אני יודע שזה לא ניתקע ואני לא יודע מה לעשות זה לא מראה לי אפילו את האיש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    נהריה.
    נכתב במקור על ידי omri15951
    אולי זה כותב hollywood אבל לא נירא לי וניסיתי להיכנס לכול השרתים ל*** לVGAMES ולעוד מלא שנימצאים בחלון של האינטרנט.
    זה מראה לי שלט של עיר משהו עם WOOD בסוף ואת החיים כסף ואת ההגרוף בסוף אחרי שאני בוחר סרבר זה מראה לי ציור של מונסטרים ורכבי גולף ובאמצע זה כותב GTA SA MULTI PLAYER או משהו כזה איך שלא כותבים את זה ואחר כך זה ניכנס לי למסך שרשום start game אחד למטה options ואז עוד אחד למטה quit game אז אני לוחץ על start game ואז מופיעה לי new game מיתחתב lode game ואז למטה delete game אני לוחץ על new game ואז זה טוען תמשחק וניכנס למשחק ומראה לי תמונה של שם של עיר את ההגרוף למעלה בצד ימין את החיים ואת הכסף ואת השעון שזז אז אני יודע שזה לא ניתקע ואני לא יודע מה לעשות זה לא מראה לי אפילו את האיש
    קודם כל גבר..אל תפרסם שרתים אחרים!
    וב. חחחחחחחחח מזה הבאג הזה..נראה לי גם לי היה אותו..יש לך את הסאמפ 0.2.1? אם כן תתקין אותו בתיקיה של SAN ANDREAS עצמה..חחח
    שתף ב-Google+

הרשמה