תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    דיון זה הולך להיות הדיון הראשי של הרמה הגבוהה של משחקי ה-Guitar Hero (אנשים שמשחקים
    ב-Expert עד אנשים כמוני וכמו Opeleg שעושים 5 כוכבים בשירי ה-Expert).
    אני חושב שדיון זה חשוב מפני שאנשים כמוני שמטורפים על המשחקים לא מפסיקים אל משתפרים וממשיכים, מציגים סרטונים ותמיד יש מקום להשתפר.
    הארה: הדיון גם כולל את המשחק Rock Band

אוקיי אני אפתח את הדיון בסיפור שלי: אני רכשתי לפני 4-5 חודשים את המשחק Guitar Hero
    התמכרתי במהירות אני ואחי התחלנו לשחק, במהרה תוך שבוע כבר שיחקנו במדיום לאחר שסיימנו את הקמה הקלה הכל בחמש כוכבים בקלות.
    התקדמנו במדיום והשתפרנו מפעם לפעם, כל הזמן הוא הוביל עליי ביכולת, עד שלאחר שבועיים כבר הכרנו את המשחק טוב אז התחלנו את הרמה הקשה, ותוך כדי גם את הרמה המתקדמת (Expert)
    עד שלאחר חודש היינו מנוסים מאוד במשחק, אחי סיים את Bark at The Moon, שאני זחלתי
    אחריו כשהגעתי ל- Cochise.
    כמובן שבמהרה קנינו את משחק ההמשך, אני מצאתי פחות ופחות התעניינות, בסוף עשיתי לאחי טובה
    וסיימתי בשבילו את הרמה הקלה והבינונית הכל בחמש כוכבים (כדי שנקבל עוד כסף, ונוכל לקנות גיטרות מיוחדות) עד שאחי גמר את Free Bird ואז אני התחלתי לחרוש על המשחק, לאט לאט שיפרנו
    שירים לארבע כוכבים, הפערים ביני ובינו הצטמצמו, עד שהגענו למצב שנשארו לנו 6 שירים אחרונים שלא עשינו בהם חמש כוכבים.
    היום יצר איתי קשר שחקן מסטר במשחק שהוא משתמש פה בשם Opeleg ועכשיו הוא עוזר לי
    להגיע לרמה הכי גבוה של נגני הגיטר הירו, ועכשיו אני משחק על מצב מהירות גבוהה וחורש
    על השירים בשביל להשיג את הגיטרה הכי קשה להשגה שמשיגים שגומרים את כל שירי ה-Expert בחמש כוכבים- The Log.
    הוא כבר תותח על במשחק ועושה כל שיר בתוצאות מטורפות.

אני גם אתן לכם סרטון נחמד שלי מנגן את Free Bird:
    בקרוב אני אצלם

זהו, אני אשמח שתשתפו אותנו, נגנים, בסיפורים, שאלות טיפים למשחק, סרטונים שלכם מנגנים תוצאות מטורפות, ואולי בעתיד יהיה תחרויות Guitar Hero ואיזה להקה ב-Rock Band שתייצג את ישראל אבל זה עוד רחוק...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Zakk
    דיון זה הולך להיות הדיון הראשי של הרמה הגבוהה של משחקי ה-Guitar Hero (אנשים שמשחקים
    ב-Expert עד אנשים כמוני וכמו Opeleg שעושים 5 כוכבים בשירי ה-Expert).
    אני חושב שדיון זה חשוב מפני שאנשים כמוני שמטורפים על המשחקים לא מפסיקים אל משתפרים וממשיכים, מציגים סרטונים ותמיד יש מקום להשתפר.
    הארה: הדיון גם כולל את המשחק Rock Band

אוקיי אני אפתח את הדיון בסיפור שלי: אני רכשתי לפני 4-5 את המשחק Guitar Hero
    התמכרתי במהירות אני ואחי התחלנו לשחק, במהרה תוך שבוע כבר שיחקנו במדיום לאחר שסיימנו את הקמה הקלה הכל בחמש כוכבים בקלות.
    התקדמנו במדיום והשתפרנו מפעם לפעם, כל הזמן הוא הוביל עליי ביכולת, עד שלאחר שבועיים כבר הכרנו את המשחק טוב אז התחלנו את הרמה הקשה, ותוך כדי גם את הרמה המתקדמת (Expert)
    עד שלאחר חודש היינו מנוסים מאוד במשחק, אחי סיים את Bark at The Moon, שאני זחלתי
    אחריו כשהגעתי ל- Cochise.
    כמובן שבמהרה קנינו את משחק ההמשך, אני מצאתי פחות ופחות התעניינות, בסוף עשיתי לאחי טובה
    וסיימתי בשבילו את הרמה הקלה והבינונית הכל בחמש כוכבים (כדי שנקבל עוד כסף, ונוכל לקנות גיטרות מיוחדות) עד שאחי גמר את Free Bird ואז אני התחלתי לחרוש על המשחק, לאט לאט שיפרנו
    שירים לארבע כוכבים, הפערים ביני ובינו הצטמצמו, עד שהגענו למצב שנשארו לנו 6 שירים אחרונים שלא עשינו בהם חמש כוכבים.
    היום יצר איתי קשר שחקן מסטר במשחק שהוא משתמש פה בשם Opeleg ועכשיו הוא עוזר לי
    להגיע לרמה הכי גבוה של נגני הגיטר הירו, ועכשיו אני משחק על מצב מהירות גבוהה וחורש
    על השירים בשביל להשיג את הגיטרה הכי קשה להשגה שמשיגים שגומרים את כל שירי ה-Expert בחמש כוכבים- The Log.
    הוא כבר תותח על במשחק ועושה כל שיר בתוצאות מטורפות.

אני גם אתן לכם סרטון נחמד שלי מנגן את Free Bird:
    בקרוב אני אצלם

זהו, אני אשמח שתשתפו אותנו, נגנים, בסיפורים, שאלות טיפים למשחק, סרטונים שלכם מנגנים תוצאות מטורפות, ואולי בעתיד יהיה תחרויות Guitar Hero ואיזה להקה ב-Rock Band שתייצג את ישראל אבל זה עוד רחוק...
    בגיל 13 רצוי שתתמקד בלימודים בבית הספר יותר ובמשחקי טלויזיה קצת פחות...

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    זה באמת כול כך טוב?
    ולמה המפתחים של רוק באנד מפגרים?
    אני לא רוצה את כול החרא כלים האלו רק גיטרה ואני חייב לקנות את כולם לא?
    כי אין לי כול כך הרבה כסף למשחק אחד.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי BuGs
    זה באמת כול כך טוב?
    ולמה המפתחים של רוק באנד מפגרים?
    אני לא רוצה את כול החרא כלים האלו רק גיטרה ואני חייב לקנות את כולם לא?
    כי אין לי כול כך הרבה כסף למשחק אחד.
    אמממ... אז תקנה רק את הגיטרה או התופים?

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    בגיל 13 רצוי שתתמקד בלימודים בבית הספר יותר ובמשחקי טלויזיה קצת פחות...
    נראה לך אני משחק בזה 24 שעות ביממה? יש לי חיים אני אולי משחק חצי שעה- שעה ביום.
    בקשר ללימודים, אל תדאג הוצאתי ממוצע 95.

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    1. הערה כותבים ב-ע'.
    2. המשחק יצא לפני פחות משנתיים אז איך קנית אותו לפני 4\5 שנים ?!

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    1. הערה כותבים ב-ע'.
    2. המשחק יצא לפני פחות משנתיים אז איך קנית אותו לפני 4\5 שנים ?!
    איזה הודעה מיותרת עשית...
    הערה ב-ע' זה לתקן משהו לא טוב כמו בעבודות בי"ס... הארה זה מה שאתה ואני מתכוונים לתקן משהו שלא בהכרח דורש תיקון או לא טוב, תלמד את השפה העברית
    דבר שני לא כתבתי 4/5 שנים אלא 4/5 חודשים, תלמד לקרוא.

עריכה: כן שכחתי לכתוב קודם- תפסיקו לסטות מנושא הדיון, זה רק מדרדר אותו, ואם כבר משהו בסגנון של מה שכתבתם זה אולי הערות או הארות לגבי הדיון זהו לא סתם ספאם ושטויות.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי Zakk
    איזה הודעה מיותרת עשית...
    הערה ב-ע' זה לתקן משהו לא טוב כמו בעבודות בי"ס... הארה זה מה שאתה ואני מתכוונים לתקן משהו שלא בהכרח דורש תיקון או לא טוב, תלמד את השפה העברית
    דבר שני לא כתבתי 4/5 שנים אלא 4/5 חודשים, תלמד לקרוא.
    ועל זה נאמר: PWNED!

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי pok madui
    ועל זה נאמר: PWNED!
    lol... בהחלט... מתערב איתך שהוא לא הבין את מה שכתבת

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    הבעיה פה היא שכל המטרה שלך בדיון הזה היא להשוויץ... זה לא כל כך יפה ועדיין לא ראיתי אף אחד אחר פה בפורום מפאר את עצמו על הישגיו במשחק זה או אחר...
    יהללך זר ולא פיך.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    הבעיה פה היא שכל המטרה שלך בדיון הזה היא להשוויץ... זה לא כל כך יפה ועדיין לא ראיתי אף אחד אחר פה בפורום מפאר את עצמו על הישגיו במשחק זה או אחר...
    יהללך זר ולא פיך.
    אתה צודק השווצתי קצת יותר מדי... בזה אין לי להכחיש ואני אשפר את דרכי <_<
    בקשר למטרת הפורום אני לא מסכים, GH ומשחקי הגיטרה וכלי הנגינה הם כבר ממש סגה ולי ולשחקנים רבים (ואני יודע שיש כמה כאלה) חשוב שיהיה כאן מקום בשבילנו, כמו שיש שחקני CS שיש להם פורום שלם, אז לנו שחקני משחקי כלי הנגינה- זה כאן.
    אבל אולי באמת כדאי לשנות את הדיון לדיון "משחקי כלי הנגינה" הרשמי, זה כבר יהיה הרבה יותר מתאים... טוב אם אפשר לשנות את שם הדיון

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    באמת דיון של SHOWOFF , אבל אני מקווה שיצא ממנו משהו
    בארץ אין למשחק קהילה :/ בגלל זה גם אין תחרוית (מה שיכול להיות דבר כיפי ביותר)
    אני בעד פורום משחקי RHYTHM , הז'אנר מתחיל להתפתח + אין כל כך איפה לשים את הדיונים של המשחקים של הז'אנר הזה.

מקווה שהדיון יצליח
    דרך אגב תגובה ראשונה שלי בפורום (למרות שאני קורא את הדיונים בו כבר די הרבה זמן )
    נ.ב. המסטר קצת מוגזם אשמח אם תשנה את זה

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי opeleg
    באמת דיון של SHOWOFF , אבל אני מקווה שיצא ממנו משהו
    בארץ אין למשחק קהילה :/ בגלל זה גם אין תחרוית (מה שיכול להיות דבר כיפי ביותר)
    אני בעד פורום משחקי RHYTHM , הז'אנר מתחיל להתפתח + אין כל כך איפה לשים את הדיונים של המשחקים של הז'אנר הזה.

מקווה שהדיון יצליח
    דרך אגב תגובה ראשונה שלי בפורום (למרות שאני קורא את הדיונים בו כבר די הרבה זמן )
    נ.ב. המסטר קצת מוגזם אשמח אם תשנה את זה
    תכירו כולם, אחד התותחים בארץ במשחק, ומזל שהתחלת להגיב .

הרשמה