תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    מישו פה מכיר\ יש לו? אני רוצה לשחק נגד מישו באינרטנט, אני יודע שיש נושא רישמי של WII CODE אבל לא יסתקלו\ יחפשו אותי, אז אני מבקש פה מישו שיש לו ורוצה לשחק ישר (או מאוחר יותר P בMSC אחד נגד השני, אם כן שידבר איתי בה.פ כדי שנוכל לארגן משחק (MSN או משו). יש מצב שאם יש כאן הרבה אולי נוכל לארגן סוג של טורניר בעתיד, מה אתם אומרים?

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    אני אוהב את הגישה שלך שאתה חושב כבר על טורנירים והכל, מצוין.

בוא נעשה את זה ככה, דבר ראשון תרשום בת'רד Wii Number+ Friend Code את ה friend code שלך, דבר שני תרשם בדף הקשר כדי שתוכל ליצור קשר עם האנשים שתרצה לשחק איתם(כולל אותי)
    בקשר לטורנירים, אני עובד על זה שיהיה משהו במפגש הקרוב וכמובן גם אח"כ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    טוב תודה, רשמתי בפרינד קוד אבל אני לא חושב שזה ילך, משום מה צריך ש2 יוסיפו אחד את השני, לאיש לא יהיה מושג אם האחר הוסיף אותו או משו כזה. זה קצת בעייתי... וגם לסטרייק צ'ארג' צריך קוד משלו, כך שזה גם תוסף... בכל אופן אוסיף אותי לדף קשר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    אני כבר משחק עם כמה חבר'ה מהפורום - הכל אפשרי !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    יש לי את המשחק, למרות שעוד לא ממש ניסיתי לשחק באינטרנט, ונראה לי שאני דווקא אשמח לשחק. אבל משום מה זה נראה לי שהמשחק הוא מסוג המשחקים שאחרי יומיים מישהו כבר מצא בו את השילוב הכי טוב של קפטן + חברי קבוצה וכל המשחקים נראים אותו הדבר אז אין לי ממש את הרצון להשקיע, או לשחק עם דמויות שאני לא אוהב רק בשביל שיהיה לי סיכוי לנצח... מה עוד שלא נראה שיהיו patchים למשחקי Wii, שזאת בעיה קשה בפני עצמה. אני רואה הרבה שמתלוננים בפורום של המשחק.

נראה לי שאני בכל זאת אחכה ל-Batallion Wars 2... אני מקווה ששם זה לא יהיה ככה. אני מעדיף שכל הצדדים יהיו mirror לגמרי מאשר שיתגלה חוסר איזון שכולם ישתמשו בו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    אני ממש אוהב את המשחק וחרשתי עליו דיי הרבה, המשחק באינטרנט מאוד כייף(אין לאגים) וכמובן שגם נגד חברים, כרגע אני פחות משחק בו כי אני קצת שקוע בזלדה ובטראומה סנטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    הקוד שלי רשום בדיון של הפריינד קודס אני חושב.. אם אתה מוסיף שלח ה.פ עם מסנג'ר.
    GT: ChaosBoy1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מביאים לי אותו מחו"ל עוד שבוע, ואז אוכל לשחק (למרות שאני עדיין צריך למצוא סידור בשביל האינטרנט).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ג'ימס, תוכל לתאר את הבעיה בהרחבה? זה כמו שהמשחק לא מאוזן כי קבוצה אחת תמיד תנצח קבוצה אחרת?

אני שוקל לקנות את המשחק, אבל פוחד שלא יהיה מאתגר או מהנה לאורך זמן במצב סינגל. אני חושב שכל עוד יהיה מאתגר ומאוזן, אז לא תהיה לי בעיה אתו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    מאתגר הוא כן, סינגל כמו שרשמתי בסיקור די חלש, אבל הוא עידין נחמד. ואתה לא צודק, זה שלא שחקתה ברשת כבר מראה למה, יש הרבה קומבינציות, יש כמה נפוצות יותר מהאחרות אבל בדרך כלל ברוב המשחקים שלי תמיד פגשתי בקומבינציה וקבוצה מסוג אחר, המשחק מאוזן ללא ספק מה-גם שחלק מהדמויות דומות אחת לשניה בתכונות של סטאטוס וכדו', תאמין לי זו לא סיבה לדאוג (חוסר איזון)...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אחלה, תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    התחלתי לשחק היום.. תנו לי קצת להתאמן וגם אני בפנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני גם חושב שאני לא אקנה את המשחק . אני אוהב יותר משחקי מסיבה (אני בקושי משחק בזמן האחרון ורק לזה יש לי זמן) . אני חושב שמה שנינטנדו עשו הוא גאוני כדי לשפר מכירות למשחק שנראה לי ממוצע + . הם נתנו לו את התמיכה הראשונה בWIFI .

המשחק pokemon battle revolution גם אותו דבר . אי אפשר לקרוא ל Pokemon משחק של ממש (אין בו סיפור - מצ'עמם) כי הוא רק ממשק גרפי למשחקים pokemon diamond /pearl . אין במשחק הזה שום חידוש. רק פוקוהוליקים מושבעים יקנו את ויש די הרבה כאילו. פשוט עוד מוצר שימכר אוטומטית רק בגלל שיש pokemon בשם שלו.

יש את FIFA בדרך וmadden 2008 שיצא אמור להיות משחק פצצה (בעלי pal נא להתעלם מהמשפט האחרון) . וBW2 נראה ממש טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    האמתי שמאריו סטרייק צ'ארג' מזכיר קונספט של מסיבה, עם כל הפאור-אפס והמולטיפלייר המעולה הוא במאת מזכיר מסיבה קצת יותר אפילו מסוקר אם חשוב על זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    הם עשו את המשחק הזה בשביל אנשים שיש להם DS המשחק הזה משעמם רצח (ואני ממש אוהב את פוקימון שיחקתי בכל המשחקים חוץ מפירל ודימונד בגייםבוי), אי אפשר לעשוןת כלום אתה צריך להילחםאיזה 30 קרבות עם אותם שישה פוקימונים ורק אחרי שלושים קרבות אתה מסיג פוקימון חדש, חח שיחקתי ברשת עם איזה יפני היו לו את כל האגדיים חח.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אתמול שיחקתי עם חברים שכל החיים שלהם זה משחקי כדורגל בקונסולות (כל שבת PES ארבע על ארבע בPS2) והם נורא נהנו. המשחקים דיי קצרים ועוברים מהר אז זה דיי משתף את כולם. אין שום סיבה שהוא לא יהיה משחק מסיבה.
    שתף ב-Google+

הרשמה