תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם האיגרוף יהיה הצגה כמו ההאבקות

מדרגים
9. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • יהיה זיוף!

6 66.67%
  • יהיה אמיתי!

1 11.11%
  • יהיה חצי זיוף וחצי אמיתי

1 11.11%
  • אחר... נא לפרט בתגובה

1 11.11%
תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    זה יתכן, זה אפשרי, כל עוד אנחנו כאן... מאמינים?!
    האם זה עוד ניסיון לקדם את ה WWE? הרי הוא מוביל בתחום! טוב שיהיה העיקר שיהיה מעניין זה מה שחשוב!

בפינה האדומה שוקל 225 pounds מאט הארדי.
    בפינה הכחולה שוקל 252 pounds אמ.וי.פי.

ROUND 1, בטח תעבור בחורה מאוד, אבל מאוד יפה עם השלט הזה... טוב מה אני אגיד לכם רבותיי, אין סוף להפתעות! כל עוד שיעשו את זה מעניין אין לי התנגדות.
    טוב הסיפור התחיל כך : MVP פנה לאתר של WWE וביקש ממאט הארדי קרב איגרוף נגדו. כפי שאנו מכירים את מאט הארדי, הוא לא יגיד לא! "אם MVP רוצה להתאגרף, אני אתאגרף!" ככה אמר בפלאפון לאחד מהעורכים של האתר. הוא בתגובה גם אמר : "אני לא מתאגרף, אני מתאבק, אבל, כמו שאני נותן מאה אחוז בהתאבקות, אני אתן גם פה! ובגדול!"
    MVP בתגובה : "אני אוציא לו את שתי העיניים" חחח... משפט ישראלי נפוץ, לכו תדעו אולי הוא ביקר פה. חחח...

טוב אוהדים הסקר הוא למעלה, אז אחרי שקראתם, אנא השפיעו על תוצאות הסקר וזאת רק עם לחיצה אחת קטנה... שלכם הכתב ( המיואש מחוסר התגובות פה ועדיין בלי פינה) תומר שוורץ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חושב שהקטע של האיגרוף כבר אידיוטי.
    זה ספורט אחר לגמרי. זה כמו הורדת הידיים שהם עשו...
    אני מקווה ש-MVP יזכה כי לדעתי מאט הוא לא משהו מיוחד. אין בו כישרון יוצא דופן או משהו.

ולא הבנתי מה זאת אומרת זיוף או לא. כאילו ילכו מכות על אמת? אני אומר שזה לא יהיה על אמת כי מן הסתם אין להם במציאות שום דבר אחד נגד השני...

ועכשיו לפינה-תגדיר לי מה זה מבחינתך פינה ואני אגיד לך אם אני יכול לתת לך או לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    דברתי כבר עם y2pach על זה.. פינה בחדשות היום... בריבוע הקטן למעלה, אבל, מאז שהוא אמר לי את זה שום דבר לא זז...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי Terminator

ולא הבנתי מה זאת אומרת זיוף או לא. כאילו ילכו מכות על אמת? אני אומר שזה לא יהיה על אמת כי מן הסתם אין להם במציאות שום דבר אחד נגד השני...
    חברה תיהיו אופטימים, הכתבות פה הם בשבילכם, אני יכול לרשום סתם חרטה על הכל!
    תהיו אופטימים, והדוגמא היא למעלה "אין להם במציאות שום דבר אחד נגד השני" אל תרשמו לי את זה...
    אל תיקח את זה אישית!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם דיברת עם יהב אז אני לא אתערב בנושא. תסגרו אותו ביניכם עם הקטע של חדשות הפורום.
    בקשר לאופטימיות-אני אופטימי ;) אבל אני פשוט לא אוהב שה-WWE גולשים לדברים אחרים.
    הם בעסק של היאבקות בידורית אז שישארו בו ולא יעבור לאגרוף בידורי.

ואהבתי לקרוא את הכתבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    אחלה כתבה אחי יהיה זיוף גדול כמו הכל.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    חח דיון מבדר הייתי אומר..

תראה ידידי לא הבנתי את הקטע של המזויף בסקר..

מה שבטוח אני לא מאמין שתראה דם ושיניים שבורות אבל הם יכולים לבנות את זה מעניין.

ואני חושב שזה לא רע להביא קרבות כאלה או אחרים לפעמים. הכול תלוי איך יבנו אותם.

וזאות לא הפעם הראשונה..ראית את הקרב של סינה נגד פדרליין? זה באמת היה גועל נפש.

לא רק שזה היה בנוי חרא זאות הייתה השפלה 100% של סינה. זה נראה כמו שההנהלה שם הענישו את סינה כי הוא היה ילד רע. חחח מצחיק עד כמה שזה נראה נכון.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    קרב איגרוף זה הבולשיט הכי גדול שיש.
    אם הם היו עושים קרב אמיתי זה היה מרתק כרגע זה לא מענין בכלל.
    אני אפילו ירחיק לכת, MVP נפסל אחרי מכה לא חוקית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תומר האמת שאני לא מצליח להעלות את הכתבות שלך לחדשות ניסיתי כמה פעמים.

למקרה העכשיוי ממש לא מעניין קרב האיגרוף הזה עוד אחד מקרבות הגימיקים המשעממים והמזויפים.

שתף ב-Google+

הרשמה