תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    הגעתם לפגישה כמו שנאמר לכם, כולכם בדיוק באותו הזמן. נכנסתם לחדר הקטן והטחוב שנראה שלא נכח בו אדם במשך שנים. התיישבתם על כיסאות השיש הגדולים וחיכיתם בדממה. רק לאחר זמן מה הבחנתם במישהו יושב על כיסא העץ הרעוע והנמוך שאף אחד מכם לא בחר לשבת עליו. הדבר המפתיע הוא שאדם הזה גבוה מכולכם לפחות בחצי מטר (למרות שהוא יושב על הכיסא הנמוך).

לאחר כמה דקות של שקט, בדיוק לפני שאחד מכם ניסה לדבר הוא שבר את מסך הדממה. קולו חזר והדהד בראשכם במשך זמן רב עד שלבסוף הצלחתם לתפוס את דבריו. "אני מאמין שכולנו באנו לכאן מאותה הסיבה, כולנו ראינו את אותו חיזיון". אתם בולעים כל מילה שלו בשקיקה, לא מסוגלים לזוז, רק מחכים לשמוע את ההברה הבאה שתצא מפיו.קולו כבש אתכם. "השמש תהפוך שחורה ותסחף איתה את הכוכבים השחורים שבשמיים לנפילה אדירה על גבי העיר נקסוס. משם גל ההדף יתפשט וישמיד את הבריאה, יחזיר אותה לפראא הגולמי שממנו באה."

הוא נאנח ומביט סביב, עכשיו כשעיניכם התרגלו לחושך אתם מבחינים בתווי פניו הגסים ובמבטו החודר ישר לתוך מוחכם, כאילו כל ישותכם נפרסת לפניו. פיו נפתח וקולו הולך ומתגבר. "כולנו מנסים לפרש את חלומותינו, אני יודע שאני ניסיתי. השמש מסמלת את הסולאר שיושחת ויחד עם צבאו ייפול על הבריאה וישמיד אותה. אני לא יכול לתת לזה לקרות,אף אחד מאיתנו לא יכול לתת לזה לקרות. לכן אתם פה בשביל לפתור את הבעיה, לתפוס את הסולארים, להרוג אותם, לא לתת להם להרוס את הבריאה."

הוא קם ובעודו עומד ראשו שהגיע לגובה עצום מתחכך בתקרה, פיו נפתח וצעקה נוראית נפלטת ממנו "אני לא אתן לבריאה להיחרב פעמיים." הוא מנגב את פניו המזיעים ומתיישב. קולו חוזר לעוצמתו הרגילה והוא שואל: "האם תעזרו לי?"

כולכם מסתכלים מבועתים בדמות הענקית שלפניכם, אבל בסופו של דבר כולכם עונים יחדיו, "אנחנו מסכימים".
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ooc: שבוע לפני הארוע הזה שליח פגש ודיבר עם כל אחד מכם. הראשון שפגש אותו היה באקיוס ואלו פרטי הפגישה (אם זה לא מובן, זה הולך להיות כל אחד בתורו פוגש את השליח ומשחק)

אתה רק הגעת לנקסוס, אתה מסתובב בעיר מחכה שמשהו יקרה. בלי ששמת לב מאחת הסמטאות יוצא בחור שנראה כמו האדם הכי רגיל שראית. הוא מתחיל ללכת לידך ולדבר "אני יודע מי אתה, אתה קיבלת את החיזיון. גם אני והצלחתי לפרש אותו, אתה צריך לשמוע. השמש מסמלת את הסולאר שיושחת ויחד עם צבאו ייפול על הבריאה וישמיד אותה. אנחנו חייבים לעצור את זה. חייבים להשמיד את הסולארים בקרבת נקסוס. אתה איתי?"
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ooc: סוף סוף מתחילים!

ic:
    "מי אתה ואיך אתה יודע על החזיון?" שואל באקיוס תוך כדי שהוא שם את ידו על ניצב חרבו
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    הזר מתחיל לדבר בצורה מהירה ומבולבלת שגורמת לך להניח שהוא התאמן על המשפט הקודם. "אני יודע שזה נשמע מבלבל, אבל כמו שהסברתי לך גם אני ראיתי את החיזיון. פירשתי אותו, אני יודע מה הוא אומר. אני מכיר אותך, אתה ממילא לא חש שום שייכות לנשגבי השמש האחרים. מותם יביא להצלת העולם, לא תעזור לי למנוע מהחזיון להתגשם?"

ooc: זה לא צ'אט, אני מבקש לשלוח יותר משורה אחת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ooc: זה מה שראיתי למתאים. לא היה עוד מה להגיד לפני שהוא יענה.

ic:
    "לא ענית לי על השאלה זר" עונה באקיוס "אבל נראה שאתה בהחלט לא מכיר אותי." הוא ממשיך
    בעוזבו את חרבו באקיוס אומר "אין לי שום רצון להציל את העולם. אבל חיסול הסולאריים זה בהחלט דבר שלא אתנגד לו."
    באקיוס מוריד את הכפפה וחושף את ידו הבוערת בעודו אומר "בהחלט אין לי שום אהדה לאל השמש ובניו. תוביל את הדרך." ובסיום דבריו כיסה באקיוס את ידו בכפפה חזרה.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    הוא מגיש לך מכתב חתום בשעווה. "נו, תפתח. תקרא מה כתוב." אתה פותח את המכתב ובו כתוב:
    באקיוס היקר,
    עוד שבוע בהצטלבות הנהרות הגדולה, רח' הרוח הכחולה 14
    בתודה ####.
    כשאתה מרים את מבטך מהמכתב אתה לא רואה את הזר בסביבה.

ooc: הפגישה השנייה היתתה עם ג'ימי ג'ונס

באחת ההופעות שלך בפונדק מקומי בנקסוס אתה שם לב לאדם שמסתכל עליך כל ההופעה במבט מוזר. אחרי שאתה מסיים את המופע ולוקח את הכסף הבחור מופיע שוב מול הפנים שלך. הוא אומר " גם אתה חלמת את החלום, הצלחתי לפרש אותו. השמש מסמלת את הסולאר שיושחת ויחד עם צבאו ייפול על הבריאה וישמיד אותה." הוא תופס אותך בכתפיך בשתי ידיו בהתרגשות וממשיך "אני יודע שאתה סולאר ואתה רוצה להכתיב את המוזיקה לבריאה. אתה לא יכול לתת לו להיהרס, אתה חייב לעזור לי. מה אתה אומר?"
    שתף ב-Google+

איך הוא נראה?, ואני לא בדיוק עושה הופעות אבל לא משנה, ומה נסגר בסוף עם המכאניקה? חופשית? צ'ארמים? אני הולך איתך...

"לעזור לך? אני אשמח לעזור לך לשמור על הבריאה! אני אשמח מאד אפילו! אני אוהב את הבריאה ואנסה מאד לשמור עליה! כמו בן אדם טוב!" ג'ימי מחייך בתמימות מזוייפת לאחר שאמר דברים אלו בסרקזם בולט. לאחר מכן הוא מסובב ראשו מהזר וצועק אל עבר אנשי הצוות של הלהקה שלו-
    "מלון, אטריו, גומל- תארזו את הציוד! סם תביא לי משהו לאכול!"

אולי נעשה את השלב הראשון במסנ'? [email protected] , אני יהיה מחובר היום עד אחר הצוהוריים

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ooc: מצטער שלקח לי זמן רב להגיב, האסטור ביקש שנעשה את החלק שלו במסנג'ר ותנסו אתם להפוך 16 עמודים לסיכום שלהם. ערכתי וערכתי, עדיין לא הגעתי לתוצאה שרציתי אבל אני לא אתקע את המשחק כי זה כבר סביר. אגב, מי שיציע לי לעשות את זה במסנג'ר מעכשיו ימות מוות כואב.

ic: הזר לא מוותר וממשיך בדבריו: "אז אתה בא?" ג'ימי שאפילו לא יודע מה הזר רוצה ממנו והתייחס לכל דבריו כבדיחה מתעניין ושואל "ולאן בדיוק אתה רוצה שאבוא". הזר ממשיך את דבריו במהירות שגורמת להם להישמע מבולבלים "לפגישה כמובן, אתה יודע חייבים לבוא. ככה אמרו, אני חייב להביא אתכם. לא חלמת את החלום? אתה לא מבין מה קורה?". ג'ימי שנראה שהתעצבן עליו אומר "על מה אתה מדבר לעזאזל? גם אתה חלמת? מי סיפר לך על החלום? סם-איפה האוכל שלי!". הזר ממשיך בשטף דבריו בלי לעצור לרגע "גם אני ראיתי את החלום? לא שמעת את ההסבר שלי? אני מוכן להסביר שוב, השמש מסמלת את הסולאר שיושחת ויחד עם צבאו ייפול על הבריאה וישמיד אותה. איך אתה יכול להתעלם מזה?". ג'ימי מותח את כתפיו ואחרי פליטת אנחה אומר " זה הפירוש שאתה נותן לחלום, אבל איך אני אדע שאתה לא משקר. כמו שאמרתי לך קודם זה לא מעניין אותי". הזר שרואה ששטף דבריו לא עוזר לשכנע את האדון מחליט לשנות את גישתו " בבקשה, מי ששלח אותי הוא אדם בעל השפעה רבה. אני בטוח שנוכל לעזור אחד לשני" . ג'ימי שסוג הדיבורים הזה תואם את האופי התועלתני שלו מחליט גם הוא לשנות את גישתו "או זה כבר יותר מעניין, אבל עדיין- איך אדע שאתה לא משקר?". סוף סוף סם מגיע עם הכריך שג'ימי ביקש ומושיט אותו אליו. הזר חוטף ביס גדול מהכריך וממשיך לדבר בפה מלא "איזו עוד הוכחה אתה רוצה. אני יודע מי אתה, אני יודע מה אתה ואני יודע על החלום. זה לא מספיק? איך תסביר את כל זה?" ג'ימי שנראה עכשיו משועשע יותר מכועס מחזיר לזר תשובה " איך אתה יודע מי אני? בוא נחשוב. אני לא ממש מסתיר את זה" הוא שולף את הגיטרה מרוקעת האוריכקולום שלו. "ובקשר לחלום אין לי זמן לזה כרגע! אני לא אלך אחרי כל חלום טיפשי שמישהו אחר יודע עליו! רגע אחד, אתה קורא את המחשבות שלי?" "לקרוא את המחשבות שלך? איזה דמיון פורה" צוחק הזר "אני בטוח שהמטרה הראשונה שלנו תעניין אותך, המכשף חסר השם. כן, זהו הנגן היחיד שמפורסם יותר ממך בחלק הזה של הבריאה. זה שאומרים שצלילי נגינתו משנים מהלכם של קרבות."
    הבעה רציני מחליפה את הבעתו המבודחת של ג'ימי " אתה מתכוון להרוג אותו? למה להשמיד כזה כישרון? הרי הוא הנגן מספר 2 בבריאה." הזר מסתכל על ג'ימי ואומר " הכשרון הזה יביא להרס הבריאה. אתה לא מתייחס לחלום באיזושהי רצינות?". הפרצוף המבודח חוזר לפניו של ג'ימי והוא אומר " לא אכפת לי מהפירוש הטיפשי שלך לחלום, השאלה היא מה יוצא לי מזה?".
    הזר עונה לו "מה אתה רוצה?". בתשובה ג'ימי עונה " מה אני רוצה? אני רוצה לדעת למה אני נכנס לפני שאני נכנס אליו, אני רוצה לדעת, מה תעשה למכשף חסר השם! אני רוצה לדעת מי אתה! מה אתה! ואת מי אתה משרת! ויותר מכול אני רוצה- אני רוצה, מקום לפנות אל... לפנות אל הבריאה, מקום שממנו כולם יוכלו לשמוע אותי- וכשאני אומר כולם אני מתכוון לזה! מעיר הבדולח ועד תרשיש! ממפלים אפורים עד לאיים המערביים! ". הזר בתגובה אומר " אני יודע על אפשרות כזאת, אבל אני מצטער, זמני נגמר" הוא מוציא פיסת נייר מכיסו ומתחיל לקרוא "ג'ימי ג'ונס היקר עוד שבוע בהצטלבות הנהרות הגדולה, רח' הרוח הכחולה 14, תהיה שם." והוא נעלם בחשכת הלילה.

ג'ימי יוצא מהפונדק, אל חשכת הלילה, מאחוריו חמשת הנגנים שלו, הולכים לעבר השכונות המסוכנות יותר של העיר, המקומות בהם גדל. הוא מסתובב ברחובות, מחפש את מקום המסתור של מלך הגנבים של נקסוס,ששום דבר לא קורה בעיר מבלי ידיעתו. ידידנו מגיע לאחד ממחסני האספקה הגדולים של העיר ומתפרץ פנימה לבדו במילים "תפסיקו את מעשיכם יש לי עניין חשוב לדבר עליו עם המלך". בפנים הוא מוצא את מלך הגנבים של נקסוס יושב על כסא גדול מיובא מארצות הסף הצפוניות ומסביבו המון רב של פקידים. אונהרה וויס, מלך הגנבים מסתכל לעברו. "מה כל כך חשוב שיכול להפריע לתקינות הפשע בעיר נקסוס? אני אקשיב לך הפעם רק בגלל העבר שלנו, אבל אל תצפה להרבה." הוא מסמן בידיו לכולם לצאת. ג'ימי פונה אל המלך " אני צריך מידע, אתה מכיר את המכשף חסר השם נכון? אני צריך לפגוש אותו, יש לך מושג איפה אני יכול למצוא אותו?" בתשובה המלך עונה "כולם מכירים אותו ואני יודע איפה הוא גר, אבל אתה תהיה חייב לי. ואתה יודע שאני אקבל את מה שאני רוצה בסוף." הוא מצביע על אזור במת הבריאה באמצע הדרך בן נקסוס לדרדרים. "שלושה ימי מסע על גב סוס".
    ג'ימי עושה את החישוב ומבין שהוא לא יספיק לחזור בזמן לפגישה עוד שבוע. הוא פונה אל המלך "זה לאט מדי, אני חייב להגיע לשם מהר. אתה יכול לגרום לזה לקרות?". המלך פותח מגירה באחד הארונות ומוציא משם תליון בצורת פרפר הוא מושיט אותו לג'ימי ואומר "הנה בתוך התליון הזה יש רוח פרפר שניסינו לחקות, תנסה אותה." ג'ימי מסתכל על התליון ומזרים מהות לתוכו, הבזקים נראים על מצחו ןידיו כמעט בלתי נראות בתוך בליל המהות המתערבל סביב התליון, מחמם אותו, מלטף אותו, ועוטף אותו בהבנה ואהדה, עיניו של ג'ימי בורקות בהיתלהבות, כשהוא מתחיל לראות בנסיון התיקשור מעין אתגר, הוא מחליט להתמיד עד שיצליח ומזרים את מהותו, את עצמיותו, אל תוך אותו תליון . גופו של ג'ימי כרגע מאחסן שתי נשמות, נשמתו ונשמת הפרפר. הוא מרגיש את חולצתו נקרעת וזוג כנפי פרפר ענקיות אשר עשויות מחוטים דקיקים של אור נפרשות על גבו. הוא מתרומם מעל הקרקע וטס קדימה לכיוון מבצרו של המכשף חסר השם. הוא עוצר על פסגת הר שומם במרחק של כמאתיים מ' מהמצודה, כשבמרחק של ק"מ סביבו אין מקום ישוב אחד, הוא מביט אל עבר השמיים וקורא בקול לחסדו של השמש בלתי מנוצח. מנסה לסקור בכוח רוחני את הסביבה ולמצוא את ישותו של המכשף חסר הפנים. הוא נכשל, משהו עוצר אותו והוא נהדף אחורה. פתאום הוא מרגיש משהו דבוק לגבו, זה פתק ועליו כתוב "סליחה". ג'ימי מרים את הגיטרה שלו ומשקיע מכוחו בשביל לשלוח צליל של יאוש וכאב לעבר המבצר של המכשף. הוא מרגיש את החומה הבלתי נראית נשברת למליון חתיכות קטנות, אך הוא לא חש בשום השפעה נוספת. ג'ימי מסתכל למטה ובתחתי ההר שעליו הוא עוד הוא רואה את המכשף חסר השם מחכה לו. המכשף פותח את פיו וצועק "תודה שהחזרת את התליון שלי, עכשיו תרד למטה כדי שנוכל לדבר כמו בני אדם."

ooc: אגב מישהו מבין מאיפה הסליחה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ooc:
    אני דיי בטוח שאני כן...
    מי הבא בתור?
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ooc: אני מצטער אם זה לא היה מובן, רציתי להמשיך את העלילה עם ג'ימי, מה שכן אם הוא לא יגיב עד מחר בצוהוריים אני אתחיל את הפגישה עם מישהו אחר שכמובן יהיה, יוקורה. אני אערוך את ההודעה הזאת כדי לא למלא את הת'רד בדברים לא קשורים. באותה נימה, אני מבקש שהודעות כמו שהיו מעלי ישלחו אלי בפרטי, עמכם התודה.
    שתף ב-Google+

"התליון שלך? מצטער זה יהיה בעיתי לא באתי כדי להחזיר אותו, אבל זה לא סופי, אם יצא לי משהו מזה... אני צריך לדבר איתך, והחרא הזה סביב הטירה שלך הפריע לי! מצטער אם זה נזק אני אולי אפילו יעזור לך לתקן אותו. אני רוצה לדבר איתך, תכניס אותי פנימה?" ובמעוף קליל על כנפי הפרפר אני נוחת לצידו בנחת, מקפל את טופרי הנמר וחוגר את הגיטרה על גבי, ושלוח יד ללחיצה.

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ooc: קודם כל יפה האסטור שהדגמת מה לדעתי לא עושים במשחק פורום. אם יש לך עוד משהו לכתוב בסצנה שלא מצריך תשובה, תכתוב אותו. מושם שאחרת כל סצנה עם אדם אחד תיקח פי כמה הודעות. אולי זה נראה פחות יפה ומאגניב אבל זה הרבה יותר נוח ואני מצפה מכולם להגיב ככה.

ic: עכשיו כשהתקרבת אל הדמות אתה מבחין באדם לבוש קימונו אדום בעל תווי פנים עדינים. שערו השחור והכהה נמצא בניגוד מוחלט לעורו הבהיר. הוא מסתכל עליך ואז פיו נפתח ושפתיו נעות, אך הוא מדבר בקול כה חלש שאתה אפילו לא בטוח שהוא מדבר. "מי אתה שתבוא לביתי ותדבר בחוצפה כזאת?" הוא מרים קמע קטן ומוזהב בצורת מעוין אשר במרכזו נקודה בולטת ולוחש "תראה לו, אובליון. תראה לו מה אנחנו חושבים על אורחים כאלו". עשרות שלשלאות עשויות מהות זהובה פורצות מהנקודה הבולטת במרכז הקמע, עוטפות את כל גופך. אתה שם לב שעכשיו המכשף חסר השם עומד בצמוד אליך פיו נפתח ובאותו שקט מפחיד כמקודם הוא אומר "עכשיו, יש לך משהו לומר?".
    שתף ב-Google+

לא הבנתי מה לא עשיתי בסדר...

"אתה עושה טעות חבר, טעות גדולה, אני בא לפה בעיניין חשוב, משהו שאתה צריך לדעת! ככה אתה מקדם את פני כול האורחים שלך?" אומר ג'ימי ונראה כאילו לא שם לב אפילו לשלאות שסביבו.
    "אני חושב שלהיות מנומס לבן אדם, במיוחד לאח, וגם אם תתכחש לזה, אנחנו אחים, שנינו בניו השמש, עכשיו תשחרר אותי שנוכל לדבר כמו בני אדם?!"

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    "אני עושה טעות?" הוא אומר, רעד קל עובר במורד גבך כשהוא מתחיל לגחך בשקט. "אתה מדבר הרבה, אבל לא נראה שתהיה בעיה." עיניו מתרחבות וקולו נשמע יותר בברור "אתה יכול לספר את סיפורך, אם אני אמצא אותו מעניין מספיק אני אפילו אשקול לתת לך לחיות" כל השלשלאות המוזהבות נמשכות חזרה אל תוך הקמע. "ועכשיו, דבר, לפני שאני אשנה את דעתי".
    שתף ב-Google+

קודם כול הרגע בבקשה, בן אדם בא אליך בכוונות טובות ואתה יכול להפגין קצת יותר ימפתיה, אתה יודע, זה יל עליך ביחסים עם אנשים אחרים, ואפילו אתה לא יכול לפעול לבד לנצח! אני רוצה לדבר איתך, וממש עדיף שזה יהיה במקום שלא יוכלו להאזין לנו בשום צורה שהיא, לראות אותנו או לחוש אותנו בצורה פיסית מטפיסית, טבעית או על טבעית. אז תיתן לי להיכנס?
    ואני חוזר, זה ישתלחם לך בוספו של דבר.

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

מה קורה? אני רק רוצה לדעת אם הוא מכניס אותי ואז ניכנס לעסקים.

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ooc: טוב, אני מניח שאתה לא קורא הודעות פרטיות.

ic: "השיחה הזאת מתחילה לשעמם אותי. אני אתן לך להיכנס, אבל אני מזהיר אותך. אם לא תעניין אותי בחמש הדקות הקרובות לא תהיה לי סיבה להמשיך לדבר איתך." הוא פונה ללכת לכיוון המצודה האדומה. כשאתם נכנסים דרך פתח בצורת ריבוע סימטרי לחלוטין הנסגר אחריכם מסיבה לא ברורה. אתם עוברים דרך מסדרונות אדומים, מוארים באור נרות כשלבסוף אתם מגיעים לחדר קטן המרוהט בטעם. המכשף מתיישב על אחד הכיסאות ואומר "נשארו לך שלוש דקות, כדאי שתמהר."
    שתף ב-Google+

היי, תן לי את הזמן שלי.
    יכולים להזין לנו פה? בכול צורה שהיא? (אם הוא אומר כן אז-) אתה יכול לאטום את המקום הזה להאזנה, זה ישתלם לך.
    (אם הוא אומחר לא, אז-) מישהו רוצה לחסל אותך, מישהו חזק, אותך ועוד כמה סולארים חזקים, אני חושב שזה היה כוכב קטן, אבל לפחות לפי מה שהוא אמר, הוא משרת משהו יותר חזק ממנו, הם אמרו לי לפגוש אותם במקום מסויים בעוד כמה ימים, אני יכול להגיע בזמן אבל חשבת שזה יהיה טיפשי מאד מצידי בעד שום הון שבעולם, להתחיל לחסל סולארים. אני לא יוע למה פנו אליי- אני חושב שהם חושבים שיוכלו לפתות אותי בצורה חומרית, להפחיד אותי בפירושם של חלום שהיה לי ואין לי מושג איך ידעו, או אפילו לאיים עליי, אני חושב שכדי שהסולארים יפסיקו להיות פרודים וחלשים, כי ביחד אנחנו יכולים לשלוט בעולם בלי שום בעיה!

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ooc: נסיון לתעל מהות יכשל, אתה לא מבין למה.

ic: "אני מאמין ששלושת הדקות שלך עברו, אבל הצלחת להצחיק אותי. כך שבמקום להרוג אותך אני אשמור אותך בצד. תוכל לשעשע אותי בעתיד. שמן, בוא לכאן. כך את העלוב הזה לכלוב ביחד עם השני". "קאבוטו מציית." אדם שמן, מאוד שמן לבוש בסינר וכובע שף ומחזיק סכין מטבח גדולה תופס וגורר אותך דרך אחד המסדרונות. לא נראה שהוא מקשיב למילה היוצאת מהפה שלך. הוא זורק אותך לתוך תא וחוזר בדרך ממנה באתם.
    שתף ב-Google+

אפש תיאור של התא? ואני לא יכול לתעל מהות? טוב...

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה