תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 192
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    רוצו לא להוריד בהמוניכם (אל תגעו ב-Bandwidth עד שאני מסיים להוריד!).

רשמים בקרוב.

טוב, נו... נביא את הרשמים כבר עכשיו ונשנה בהתאם לצורך בקרוב -

רשמים: מדהים, מהמם, ענק.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נבלה, מי נמצא בבית בשעות כאלו...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    נבלה, מי נמצא בבית בשעות כאלו...
    אני מבטיח לשחק בדמו עוד פעם גם בשבילך.

בעעע... הורדתי משחק XBLA עכשיו, 50 מגה, לקח 10 שניות. עכשיו חזרתי לנסות להוריד את הדמו וזה לא זז!!! כל העולם ואחותו מנסים להוריד. בטח כמה שחקני PC הלכו לקנות 360 בשביל הדמו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אז יש סיכוי שעד שאני אחזור הביתה היום בערב ואוריד את המשחק אני אשחק ביחד איתך...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אז יש סיכוי שעד שאני אחזור הביתה היום בערב ואוריד את המשחק אני אשחק ביחד איתך...
    אל תהמר, פתאום המהירות השתפרה פלאים, אני כבר ב-20% אחרי 5 דקות. אלוהים אני אוהב את בזק בינלאומי... כל כך שמח שעברתי אליהם מ-Netvision.

עכשיו רק צריך דמואים של Mass Effect ו-Fallout 3 ואני בגן-עדן.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    ספרו לי איך זה, אני מבונבאן אז אני לא יכול להוריד (אשחק כבר במלא) רק תביאו קצת פרטים ואם זה שווה את זה...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Ns_Instincts
    ספרו לי איך זה, אני מבונבאן אז אני לא יכול להוריד (אשחק כבר במלא) רק תביאו קצת פרטים ואם זה שווה את זה...
    פשוט אין מילים. בחיים לא עברתי כזאת חוויה. הפה שלי נשאר פעור דקה אחרי שמתחיל הדמו, וקורה מה שקורה, עד הסוף שלו. הסביבה של Rapture כזאת מדהימה ומפורטת, האווירה שואבת אותך פנימה, והפעם הראשונה שרואים Big Daddy... וואי, אני עוד בשוק (ביו-שוק).

חובה לשחק בדמו הזה לפי הגדרות בהירות המסך שהם מבקשים, ומומלץ עם סראונד. בחיים לא נתקלתי בדבר כזה. System Shock על סטרואידים.

והבעיה היא שהמשחק רץ חלק ונראה מדהים... אז עכשיו אני לא סגור אם אני רוצה את גרסת ה-360 או ה-PC. גם ה-PC שלי יריץ את המשחק יחסית בקלות (אני מניח, נראה לפי הדמו שיגיע החודש), אבל הטלוויזיה ומערכת הרמקולים שמחוברים ל-360 משנים את החוויה לחלוטין.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אפשר לחבר גם לPC סארונד אתה יודע. ואיך הגיימפלי, יש משו מיוחד או שזה סוליד שוטר רגיל?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Ns_Instincts
    אפשר לחבר גם לPC סארונד אתה יודע. ואיך הגיימפלי, יש משו מיוחד או שזה סוליד שוטר רגיל?
    אפשר גם להוציא את המחשב לטלוויזיה. דיברתי באופן ספציפי אצלי, ה-360 כרגע יותר מאובזר, למרות שהמחשב יותר חזק. אני יכול לשנות את הדברים רק בשביל המשחק הזה, אבל רוב המשחקים שאני משחק בהם על המחשב לא זקוקים לסראונד או תצוגה מיוחדת. בעיקר RTSים ו-TBSים.

זה לא בדיוק shooter. אם שיחקת ב-System Shock אז תבין על מה מדובר. לכל אוייב יש את החולשות שלו ואם תנסה פשוט לצאת ולירות בכל מה שזז אז התחמושת תיגמר לך תוך 10 שניות. בדמו אין יותר מידי דברים מסובכים, אבל אפשר לחשמל אוייבים שעומדים בתוך מים ולתכנת מחדש רובוטים בשביל שיילחמו בשבילך במקום נגדך, אחרי שניטרלת אותם עם מכת חשמל.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה רשע!
    עכשיו אני לא יכול לחכות...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אתה רשע!
    עכשיו אני לא יכול לחכות...
    ועכשיו אני לא יכול לחכות למשחק המלא. מזל שצריך לחכות רק עד יום שלישי הבא... ואז לחכות שבועיים עד שהמשלוח יגיע לארץ...

מישהו יודע מאיפה אפשר להשיג את גרסת האספנים (NTSC)?

גם זה, גם MP3 וגם Blue Dragon באותו החודש? למי יש זמן לכל זה? לא שמישהו ייגע ב-MP3 או Blue Dragon כשזה נמצא בשטח.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    Must..resist..hype .

הבעיה שלי שמהסרטונים לא התלהבתי כל כך מהגיימפליי ובמיוחד מחלק ה S של המשחק. הקומבאט נראה די פושר. איזה אור אתה יכול לשפוך על זה , ג'יימז?

והחברה ב 1UP אמרו שזו הפעם הראשונה שחווית משחק מתעלה על זו של HL. אני מקווה שלא אתאכזב אחרי כל הסופרלטיבים האלו.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kazz
    Must..resist..hype .

הבעיה שלי שמהסרטונים לא התלהבתי כל כך מהגיימפליי ובמיוחד מחלק ה S של המשחק. הקומבאט נראה די פושר. איזה אור אתה יכול לשפוך על זה , ג'יימז?
    פה זה לא Gears of War, ואפילו לא Half Life. תחשוב יותר לכיוון של System Shock ו-Deus Ex. יש יותר משמעות לציוד שאתה סוחב, לשימוש בתנאי השטח ולטקטיקה מאשר ליכולת שלך לדפוק Head Shots מחצי מסך.

ושככה האדרנלין לא זורם במהלך קרבות כמו ב-Gears of War או Half Life. אבל האווירה מפצה על כך. לפי הדמו, Rapture > City 13 בכמה וכמה רמות.

עשיתי עוד סיבוב על הדמו וגיליתי דבר נחמד, אחרי שאתה שורף אוייב הוא רץ בפאניקה וקופץ לתוך גוף המים הראשון שהוא רואה. ואז ניתן לחשמל אותו...

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    פה זה לא Gears of War, ואפילו לא Half Life. תחשוב יותר לכיוון של System Shock ו-Deus Ex. יש יותר משמעות לציוד שאתה סוחב, לשימוש בתנאי השטח ולטקטיקה מאשר ליכולת שלך לדפוק Head Shots מחצי מסך.

ושככה האדרנלין לא זורם במהלך קרבות כמו ב-Gears of War או Half Life. אבל האווירה מפצה על כך. לפי הדמו, Rapture > City 13 בכמה וכמה רמות.

עשיתי עוד סיבוב על הדמו וגיליתי דבר נחמד, אחרי שאתה שורף אוייב הוא רץ בפאניקה וקופץ לתוך גוף המים הראשון שהוא רואה. ואז ניתן לחשמל אותו...
    המשחק הזה נראה ונשמע אדיר!

אם יש משחק שהייתי מוכן לוותר על גירס בשבילו אני חושב שזה זה.
    מה אתם אומרים, יהיה שווה להביא מאמריקה עותק במקום גירס?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם יש עמדות שמרפאות ואוייבים פצועים ילכו וירפאו את עצמם שם.
    אפשר לפרוץ לעמדות רפואה ולהרעיל אותן, נחש מה קורה אז לאוייב שהולך לרפות את עצמו שם...
    וזה CITY 17 צעיר!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אני מסכים איתך ג'יימז. הבעיה היא שהמפתחים מוכרים אותו כשלב הבא של משחקי FPS ולא עוד משחק RPG עם אלמנטים של FPS , או ההפך. וקשה להגיד כזה דבר לפי איך שכל מערכת הקרב והירי עשתה רושם.

ואין לי מה להגיד על האווירה. זו גולת הכותרת של המשחק וזה נראה ללא רבב.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי pok madui
    אם יש משחק שהייתי מוכן לוותר על גירס בשבילו אני חושב שזה זה.
    מה אתם אומרים, יהיה שווה להביא מאמריקה עותק במקום גירס?
    זה משתנה מאדם לאדם. מבחינתי אין פה שאלה בכלל. הייתי מביא Bioshock במקום 10 גירסים, כמה שאני אוהב את גירס. זה תלוי מה אתה מחפש, אלו משחקים שונים.

נכתב במקור על ידי DrKeo
    וזה CITY 17 צעיר!
    וואלה, התבלבתי עם Vault 13... העיר המקורית עם מספר בתור שם.

נכתב במקור על ידי Kazz
    אני מסכים איתך ג'יימז. הבעיה היא שהמפתחים מוכרים אותו כשלב הבא של משחקי FPS ולא עוד משחק RPG עם אלמנטים של FPS , או ההפך. וקשה להגיד כזה דבר לפי איך שכל מערכת הקרב והירי עשתה רושם.
    הרבה מפתחים מגדירים את המשחק שלהם בתור "הדבר הבא בתחום X". אני אף פעם לא התרשמתי מההצהרות האלה. אני לא חושב שמישהו שם באמת מצפה שה-Unreal Tournamet הבא ינסה להעתיק משהו מ-Bioshock על מנת "לא להישאר מאחור". בתכלס, בכל הקטע של לרוץ ולירות ב-FPSים, אני לא חושב שראינו משהו חדש מאז שנכנסה השליטה באמצעות עכבר. הם משפרים דברים אחרים בכל שזה נוגע ל-First Person... ה-Shooter הוא באמת לא הקטע החזק של המשחק. וטוב שכך. להיות רמבו, או גורדון פרימן (הרמבו העכשווי), היה הורס את החוויה של המשחק.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    המשחק מתחיל בצורה נהדרת, סצנת פתיחה טובה מאוד. גם המשחקיות עד כה טובה. הירי די בסדר, בלי שום קיצוניות לאף צד. בנתיים התרשמתי לטובה. מקווה שיהיה מגוון גדול יותר של אויבים.

רק לא אהבתי את המד הבריאות שמופיע, ובגדול, על המסך כשאתה נלחם. זה ממש לא מתאים למשחקים מהסוג הזה. גם לא בטוח מה עמדתי בנוגע לזה שמצב החיים של האויבים נשאר כפי לפני שמתים, למרות שזה הגיוני מבחינת מערכת ה"שמירה" של המשחק.

מצפה לנו חווית משחק מצויינת, ללא קשר. אני מעדיף לשחק בו על המחשב.

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    עומגגג איזה גראפיקה אחרי שהמטוס מתרסק והשחקן שוחה מעל פני המים חשבתי שזה עוד סרטון..
    ד"א לדעתי הם לא נתנו מספיק חומר בשביל 1.35 גיגה..
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הדמו של PES 7 הוא איזה 1.2 ג'יגה, תאמין לי שביו שוק נותן מספיק

הרשמה