תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    בWII שאני מנסה לרשום חבר בMESSAGE BOARD זה רושם אותו ואז הוא אפור כזה וגם הוא לא קיבל הודעה לעשות לה REPLAY כמו שרושמים אימייל אז איך רושמים אנשים בWII?
    בDS יש לי רק משחק אחד וזה POKEMON DIAMOND ואני רוצה לדעת איך רושמים אנשים וככה אפשר להילחם נגדם (או איפה בכלל המספר שלי בDS) וגם איך נלחמים נגד אנשים שלא מכירים ולא רושמים את המספר שלהם? וגם איך מתחברים לאינטרנט שם, ראיתי שלפני שנכנסים למשחק יש אפשרות לעשות חיבור ועשיתי אבל השאלה זה איך זה מתחבר שאתה כבר בתוך המשחק (אוטומתי? לא אותומטי?) שאלתי כבר הרבה פעמים בפורום נינטנדו את השאלות האלה ^^^^ ואף אחד לא עזר. מקווה שהצטרפו אנשים שמוכנים לעזור.
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    בקשר לווי אתה צריך שגם הצד השני יכתוב את המספר שלך בקונסולה שלו
    הוא נראה לך אפור מכיוון שאתה הוספת אותו בלי שהוא הוסיף אותך עדיין
    הוא לא מקבל הודעה לאישור או משהו, אתה צריך להגיד לי ידנית שיוסיף אותך

בקשר לפוקימון אני לא ממש יודע כי לא ניסיתי בעצמי
    אבל בעיקרון הבנתי שצריך לעבור כמה מכונים בשביל זה, או אולי אפילו את הליגה
    ואז נפתחת לך אפשרות למולטיפלייר, וזה כנראה נמצא במרכז פוקימונים בקומה התחתונה/עליונה [הולכים עם מדרגות נעות שיש בצדדים], לפחות שם זה היה במשחקים הקודמים
    שם כבר יסבירו לך הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    שאלתי כבר הרבה פעמים בפורום נינטנדו את השאלות האלה ^^^^ ואף אחד לא עזר. מקווה שהצטרפו אנשים שמוכנים לעזור.
    ratchetxys
    דבר ראשון אתה שואל את השאלות שלך במקום הלא נכון - אנחנו שואלים שאלות רק בת'רד ה FAQ.
    דבר שני אני בטוח שאם מישהו יודע את התשובות לשאלות שלך הוא לא מתעלם - 90% מהפורום הזה זה אנשים ששמחים לעזור(ה 10% הנותרים אלו הם אלו ששואלים את השאלות).

בקיצור, נשמח לעזור לך ולענות על שאלותיך בת'רד ה FAQ.
    שתף ב-Google+

הרשמה