תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    Heavenly Sword: הדיון הרשמי

תאריך יציאה: 12.9.07
    ז'אנר: פעולה
    מפתחת: Ninja Theory
    מפיצה: SCEA
    קונסולות: Playstation 3
    מולטיפלייר: לא
    Online: לא

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הקדמה:

Heavenly Sword הוא אחד מכותרי הPS3 המרשימים והמצופים ביותר, ולא סתם. מדובר במשחק שניחן בגרפיקה פנומנלית, אנימציות נהדרות ובמיוחד קטעי מעבר בזמן אמת מהטובים שנראו אי פעם על משחק כלשהו, וגם בעלילה משובחת שכל פעם מתגלה עמוקה יותר ויותר. אחת מהסיבות להתרגשות הגדולה סביב המשחק היא ששחקנים אמיתיים מגלמים את הדמויות במשחק באמצעות טכנולוגיית לכידת תנועה משוכללת, ואף השחקן אנדי סירקיס, שגילם בין היתר את "גולום" בטרילוגיית סרטי שר הטבעות ואת "קינג קונג" באמצעות טכנולוגיית לכידת תמונה, משתתף בתפקיד בכיר בהפקה ומגלם את דמות המלך במשחק.

קצת על העלילה:

אתם מגלמים במשחק את נאריקו, אישה אדמונית, סקסית למדי ובעלת חרב ענקית, The Heavenly Sword או בעברית החרב השמימית, חרב אלוהית שירדה לכדוה"א לפני זמן רב ושמוחזקת ע"י השבט של נאריקו. לרוע המזל, כוחה של החרב כה גדול עד שהמלך הרשע של הממלכה מחליט לקחת את החרב לעצמו ומשמיד כל דבר שעומד בדרך שלו. בלת ברירה מחליטה נאריקו להשתמש בחרב האלוהית בכדי לעצור את המלך. החרב נושאת עוצמה אדירה אך היא מגיעה עם מחיר, החרב שואבת את כוח החיים של נושאה עד שלבסוף הורגת את המשתמש בה. האם נאריקו תצליח לעצור את המלך? האם הממלכה תזכה לגאולה? את התשובות לשאלות אלה נגלה רק ביציאת המשחק המלא, ב12.9.07.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

סרטונים

סרטונים רשמיים
    טריילר רשמי
    סרטון רשמי 1
    סרטון רשמי 2
    סרטון רשמי 3

סרטוני משחקיות
    דמו במה E3 2007
    סרטון משחקיות 1
    סרטון משחקיות 2
    סרטון משחקיות 4
    סרטון משחקיות 5
    סרטון משחקיות 6
    סרטון משחקיות 7
    סרטון משחקיות 8
    סרטון משחקיות 9
    סרטון משחקיות 10
    סרטון משחקיות 11
    סרטון הדגמה E3 2005
    סרטון הדגמה 2 E3 2005

ראיונות

ראיון 1
    ראיון 2
    ראיון 3
    ראיון 4
    ראיון 5

תמונות:

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    כן משחק כייפי מאד שיחקתי בדמו איזה מאה פעם (אני זורק גופות על אנשים ושולט בהם בSIXAXIS אף פעם לא מתיישן...)
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    יפה מאוד.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    לא יודע אבל נראה בשביל משחק של 16 שעות לא כדי לשלם 380 שקל עדיך לקנות משחקים שמשחקים איתם הרבה במולטי

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    המשחק נראה מרשים מאוד, הוא גרם לי לחשוב שנית-
    הייתי בטוח שאני אלך לקנות בקרוב את ה-Xbox Elite אבל אחרי שאני רואה את המשחק הזה
    אני חושב שנית שאולי כדי ל לקנות PS3 בגלל שהמשחק הזה מראה לי שה-PS3 וה-XBOX360 שווים אחד לשני, אז אולי כדי לי PS3 שאפשר למצוא לו משחקים בכל חנות, החיסרון של ה-XBOX
    .

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    ניראה טוב. לא הייתי אומר שהוא משו חזק, אין לי מושג למה אבל הוא לא ממש מלהיב אותי, גם עד כמה שהגרפאיקה ואנימציה טובה המשחק די מאכזב אותי, בחלק מהמקומות הטקסטורה ניראת נמוכה (רוב הזמן היא טובה אבל יש מצבים) ומודלים של הפנים בדמות הראשית עד כמה שניסו לעשות מציאותי יצא משו מכוער יחסית ואל ריאליסטי (לדעתי). אישית, אני לא חשוב שלמשחק הזה יש יותר מידי מה להציע, לפחות לא משו חדש (לא שזה רע, סוליד גיים)...

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Zakk
    המשחק נראה מרשים מאוד, הוא גרם לי לחשוב שנית-
    הייתי בטוח שאני אלך לקנות בקרוב את ה-Xbox Elite אבל אחרי שאני רואה את המשחק הזה
    אני חושב שנית שאולי כדי ל לקנות PS3 בגלל שהמשחק הזה מראה לי שה-PS3 וה-XBOX360 שווים אחד לשני, אז אולי כדי לי PS3 שאפשר למצוא לו משחקים בכל חנות, החיסרון של ה-XBOX
    .
    אחי אל תהפוך את הדיון הזה גם הוא לדיון השוואה XBOX ו PS

וכן המשחק נראה מאוד יפה , מצפה לאיזה עלילה טובה עם טוויסט וכמה שפחות קלישאות! (המשחקים כבר נהיו כמו הסדרות המסכנות האלה בxtra hot)

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    נאסטי יאק, למי שלא מבין למה אני מתכוון להבעות הפנים:

כשזה בתזוזה זה ניראה עוד יותר גרוע, למרות שהפנים בתכלס והגראפיקה בסדר, אבל הנטומיה לא טובה באמת...

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נראה משחק ממש טוב!!!

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי Ns_Instincts
    נאסטי יאק, למי שלא מבין למה אני מתכוון להבעות הפנים:

כשזה בתזוזה זה ניראה עוד יותר גרוע, למרות שהפנים בתכלס והגראפיקה בסדר, אבל הנטומיה לא טובה באמת...
    למשחק הזה יש את אנימציות הפנים הטובות ביותר לקטעי מעבר בזמן אמת שנראו. אין לי מושג על מה אתה מדבר.

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    זה אחד המשחקים שאני הכי מחכה להם!!!!!!!!1

הרשמה