תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    יש לי המון שאלות מכניות לגבי הלונארים, אז הנה:
    לכל קאסטת לונארים יש קבוצת תכונות מועדפת, ותכונה מועדפת אישית, במה זה מתבטא?
    ללונארים יש רקע שמתבטא בקעקוע המתפקד כעתק, כמה נקודות רקע זה עולה? כמו דירוג העתק? 1 יותר? איך? ואיך קוראים לרקע הזה בכלל? והאם הקדשת המהות היא אותו דבר? האם לשריונות מקועקעים יש מחסר תשישות/ניידות?
    האם לונארים משקיעים נק"נ לפי אותה טבלה של הסולארים?
    איזה עוד רקעים (אם יש) חדשים יש ללונארים מלבד דם הלב, כבוד, קשר לבת הזוג והזה שמאפשר לקעקע עתק?
    מהן השפעותיה של צורת הכלאיים מעבר לשיפור 2+ לכל התכונות הגופניות?
    האם אני צודק כשאני אומר שבתרגום מילולי התעצומה שמאפשרת להגיע לצורת הכלאיים נקראת 'טכניקת חית האדם הקטלנית' ?
    תודה מראש, נחל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    אין לי את הספר,אבל שמעתי עליו קצת.אז אל תסמוך על התשובות שלי.
    לכל קאסטת לונארים יש קבוצת תכונות מועדפת, ותכונה מועדפת אישית, במה זה מתבטא?
    אני לא בטוח שאני מבין את השאלה.אני יענה לפי מה שאני חושב:יותר זול לקנות נקודות לקבוצת תכונות+התכונה הנבחרת מאשר תכונות אחרות.בזה אני ממש לא בטוח.
    איזה עוד רקעים (אם יש) חדשים יש ללונארים מלבד דם הלב, כבוד, קשר לבת הזוג והזה שמאפשר לקעקע עתק?
    אני שמעתי שיש רק ארבע.אז אין עוד.

וואוו,בהתחלה הייתי בטוח שאני יכול לענות על יותר מ-2,אבל כנראה שלא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    בנאדם, לגבי התכונות המועדפות, זה ממש ברור, אני יודע את זה (אני גם יודע שלתכונה המועדפת יש 1+, נדמה לי).
    לגבי הרקעים, יש גם משהו שקוראים לו טאבו, נכון? והוא בעצם שאתה לוקח איסורים, ממש לא הבנתי מה זה נותן לך בעצם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    מכאן אני כבר לא יכול לעזור.אני רק רפרפתי בספר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    תכונות מועדפות עולות 3 נקודות מענק (במקום 4)
    צורת בן-הכלאיים הקרבית הבסיסית נקראת Deadly beastman transformation , והיא מוסיפה כול מני מוטנטים לבחירה. והיא Knack, לא תעצומה, כלומר נשגבי שמש מקאסטת ליקוי חמה לא יכולים לקחת אותם.
    הקדשת מהות היא אותו דבר, קעקוע עתק עולה כמו עתק, אפשר לקחת עם זה רק שריונות קלים כך ואין לזה מחסר ניידות ותשישות. יש גם את הרקע טאבו שעוזר לחסרי הקאסטה להתמודד עם השינויים לכימרה (עיוות פראא שנגרם ללונארים חסרי קאסטה ששינו צורה יותר מדי)
    נמאס לי מהכלב שהיה פה עכשיו יש בית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    לקעקוע עתק מקדישים את אותה כמות מאנות כמו לעתק?
    ובצורת כלאיים לא מוסיפים גם 2+ לתכונות הגופניות וריפוי או משהו כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נחל, יש הרבה חוקים שונים, במיוחד בצורת הביניים, אתה לא יכול לבקש שיסבירו לך ספר שלם ב10 משפטים, נכון?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הרשמה