תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    אני בטוח שכל אחד מכם שיחק או לפחות שמע על Heroes Of Might & Magic אבל אני בטוח שמעטים שיחקו עם הHeroes ממש בסידרה הנפלאה Might & Magic.

כמו בכל סידרה גם לסידרה הזו היו נפילות בדרך, אך כמה משחקים בסידרה בהחלט שווים נסיון גם היום. אחד מהם הוא Might & Magic 7 : For Blood And Honor

כמו בכל במשחק בסידרה, גם במשחק הזה יש המון קווסטים לעשות, המון מפלצות להרוג ולא מעט משחקי צד נפלאים. המשחק הזה נערך בעולם "חדש" בשם אראת'יה באמצע מלחמה בין האלפים לבני-האדם. בתחילת המשחק בזכות סוג של משחק ציד, כמו ב NWN2 אתם זוכים לאדמה משלכם וטירה כמובן (שאותה אפשר לשפץ ולשפר במשחק). אבל מכיוון שאתם נמצאים בדיוק באמצע אזור הקרב צריך להחליט האם אתם לוקחים את הצד של האלפים או של בני האדם (הבחירה הזו נעשה ע"י מספר משימות שע"פ התוצאה אתם מחלטים לאיזה צד אתם שייכים). אבל פה לא נגמרות התלאות, בנקודה מסויימת המלחמה מסתיימת או יותר נכון מגיע למצב של "שיחות שלום". בנקודה זו עליכם לבחור סוג של מתווך שהוא באמת קובע את עתידכם במשחק. המתווך יכול להיות רע או טוב לבחירתכם וכל המשימות שלכם,הקסמים ואפילו איך אתם נראים משתנה בעקבות זה. אבל אין טעם להרוס יותר מידי את המשחק - ואתן לכם לגלות לבד מה קורה בעולם העצום הזה. (מומלץ מאוד ללמוד לשחק באקרו-מייג' במשחק, אחד המשחקים הצדדים היותר כייפים שיצא לי לשחק איי פעם).

בגדול, כמו שניתן לראות בתמונות - המשחק נעשה מ"עיני" הדמויות שלכם, קצת קשה להתרגל בהתחלה אבל הופך להיות אינטואטיבי דיי מהר, ואפילו נח יותר מהמשחקים שיש להם ראייה מלמעלה (כמו דיאבלו לדוגמה). הקרב עצמו מצויין וניתן לבחור לעשות את הקרבות בReal Time או ב Turn Base ע"פ העדפתכם (ניתן לשנות גם באמצע קרב), בכלל האפקטים של הקרב ממש לא רעים לשנה הזו (1999). צורת ההתקדמות במשחק לדעתי הרבה יותר הגיונית וטובה מאשר ברוב משחקי הRPG, כאשר אתם יכולים לעלות דרגה אתם לא עולים אוטו' אלא צריכים למצא מורה שידריך אותכם איך להשתפר (ולמצא אותם לפעמים זו משימה בפני עצמה).

כמות הSide Quests העצומה תזכיר לכם קצת את Oblivion לפעמים - ופה כמו בOblivion ההתמצאות קלה מאוד והמפה מצויינת. כמו כן, כל משימה שאתם מקבלים ניתן לברר עליה המון פרטים אצל האנשים במסתובבים בעולם מה שחשוב מאוד כאשר לא יודעים למה לצפות.

דבר נחמד נוסף (לדעתי) המשימה המרכזית כן מסיימת את המשחק (שלא כמו בOblivion) ופיצ'ר קטן נחמד נוסף למשחק שהוא סיכום המשחק שלכם ונתינת ניקוד עם "תעודת גמר" למשחק

סרטוני הקישור מ-ע-ו-ל-י-ם ונותנים המון אווירה במשחק, והופכים את המשחק הזה לאחד מהטובים בז'אנר.

מומלץ מאוד.

(אני אנסה מידי פעם לתת עוד סקירות על משחקים ישנים ונחמדים שיתכן ורובכם לא מכירים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אחלה סקירה, באמת שכבר הרבה זמן שאני חושב לנסות את השביעי, המליצו לי עליו הרבה.
    דבר אחד לא ברור לי - איך הקרבות מתבצעים במשחק? הבנתי שאפשר לבחור בין תורות לזמן אמת... נשמע מוזר ביותר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    בזמן אמת אתה צריך לבחור בכל רגע מי תוקף (או כמה ביחד) ע"י לחיצה על כפתור מתאים.
    כמובן שבזמן זה המפלצות שמסביבך תוקפות ולא ממתינות להחלטה שלך...

ע"פ תורות זה ממש כמו לשחק עם עפרון ונייר, כל אחת מהדמויות מקבלת הוראה מה לעשות ורק לאחר שכולם מקבלים את ההוראה כולם (כולל המפלצות) מבצעים אותה.

בהתחלה כשלא כ"כ מכירים את המשחק לפעמים נח יותר לפי תורות, בהמשך כבר יודעים טוב מאוד איך לטפל במפלצות וכבר אפשר לרוץ עם הReal Time.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אה, כמו שחשבתי. בהחלט נשמע נחמד, שאפשר לבחור בין האפשרויות. יש משחקים שמגבילים אותך

תודה רבה. אגב, יש לך מושג אולי אם זה כבר מותר להורדה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    החוק אומר שאם תוכנה בת 10 שנים או יותר היא נחשבת ל"נטושה" ואפשר להוריד אותה.

(וזה אלא אם כן החברה שעשתה אותה ביקשה במפורש לא לאפשר ע"י הוכחה שניתן עדיין לקנות בחנויות את המוצר) מכיוון שפה מדובר בחברה שכבר לא קיימת, אין לי מושג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    יש לי את המשחק המקורי
    אבל לא הצלחתי לגרום לו לפעול ב-XP
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    רק משהו אחד בלבל אותי. הבנתי שזה המשחק השביעי והכל, אבל בתמונה של התעודה שנתת בסוף כתוב IX, ואם אני לא טועה IX זה 9 בזמן ש-VII זה שבע.

מלבד זה, אחלה סיקור. אני אזכור את השם ואשחק בזה אם תהיה לי הזדמנות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נראה אולי אני אנסה בהזדמנות, אני מת על קלאסיקות, אני מקווה שהוא לא מסובך מדי
    כמו כמה משחקים נוסטלגים אחרים (כמו LS Larry, משחק כל כך מסובך... אין גאון שיצליח לסיים כזה משחק בלי פתרון).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    אני עכשיו מתקין את המשחק
    נראה אם הוא יעבוד במחשב הזה
    עריכה: יש זה עובד!!!!!!!
    אבל עכשיו אני בחלק הכי מעצבן במשחק... לבחור מיומנויות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    רק משהו אחד בלבל אותי. הבנתי שזה המשחק השביעי והכל, אבל בתמונה של התעודה שנתת בסוף כתוב IX, ואם אני לא טועה IX זה 9 בזמן ש-VII זה שבע.

מלבד זה, אחלה סיקור. אני אזכור את השם ואשחק בזה אם תהיה לי הזדמנות.
    לא מצאתי "תעודת גמר" של 7 - אבל זה קיים, סיימתי את המשחק
    כל הכבוד על ההבחנה הדקה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    איזה חברה פיתחה את זה?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    3DO שכבר לא קיימת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אז אפשר להוריד את זה?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    כמו שאמרו בעמוד הקודם.
    אני לא חושב שאפשר להוריד את זה אבל מצאתי את Might & Magic 3 להורדה
    שתף ב-Google+

הרשמה