תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    לי יש Ps2 המישחק היחיד שאני משחק וישחק בו זה pes
    עכשיו קיבלתי משכורת ולא יודע מה לעשות
    יש לי הפשרות להביא xbox ב 1800 pal חדש
    או Ps3 60 ג'יגה 2 מישחקים 2 שלטים
    או להישאר עם ה ps2 שלי

מה לעשות????
    דרך אגב אני עולה לכיתה יא תקופה של בגרויות אז זה גם שאלה של זמן כמה זמן יהיה לי לשחק
    מה אומרים?
    תיעצו לי...

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי bird
    לי יש Ps2 המישחק היחיד שאני משחק וישחק בו זה pes
    עכשיו קיבלתי משכורת ולא יודע מה לעשות
    יש לי הפשרות להביא xbox ב 1800 pal חדש
    או Ps3 60 ג'יגה 2 מישחקים 2 שלטים
    או להישאר עם ה ps2 שלי

מה לעשות????
    דרך אגב אני עולה לכיתה יא תקופה של בגרויות אז זה גם שאלה של זמן כמה זמן יהיה לי לשחק
    מה אומרים?
    תיעצו לי...
    לא שאלתה את זה כבר?
    תראה אני יגיד לך תכלס, שיחקתי ב XBOX360 ולא התלהבתי והייתי די מרוצה שבחרתי ב PS3 , יש שיגידו לך ההפך ויש כאלה שיקפצו ויגידו WII
    ד"א גם אני עכשיו עולה ליא', לא נראה לי שאני יזניח לגמרי את ה PS3 בגלל הבגרויות , תמיד אפשר למצוא זמן לשחק

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    שאלתי דבר שונה
    אז זהו עם בגלל הבגרויות והלימודים שסתם קניתי וזה ישכב לי בחדר יתפוס אבק אז כבר עדיף להישאר עם ה ps2 כי בכל מיקרה רק פרו אני משחק
    אבל אז שאני לא יתקע עם ה ps2 שלי כמו שהיה עם ה ps1 שעדין נימצא למעלה בארון שלי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה שואל שאלה של סגנון חיים.
    באופן כללי, כגיימר אתה יודע שתשרוף עליה זמן, זמן שתצרך ללמוד בו... ואם אתה לא כ"כ משחק אז באמת למה לקנות?
    הדבר הכי חשוב הוא שתוציא ציונים טובים. (אם אתה רוצה להשיג משהו בחיים שלך אח"כ...) עכשיו תעשה את השיקול... (ותמיד תוכל לקנות ולשחק אחרי שתסיים את כל המבחנים...)

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    רוצה עצה תלקק לי את הביצה סתם אבל באמת כמו BOZEMAN עדיף לך ללמוד ואתה תמיד יכול להעביר שחקנים בין הקבוצות ואז זה יהיה כמו הרכבים של השנה הזאת

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם אתה שחקן PES תישאר עם הPS2. חבל להוציא כסף על קונסולה רק בשביל עוד משחק כזה.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אם אתה אוהב יריות וספורט יותר כדי לדעתי על הX360, הוא גם זול יותר כך שהוא יצדיק את המחיר. תכלס ניראה לי עדיף לך X360 אבל לך לפי איזה משחקים שאתה אוהב....

הרשמה