תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    טוב אז ככה..
    כמו רבים מאוד אני בהתלבטות קשה מאוד ולא יודע מה לבחור..

אז זה הסיפור
    וגם כמה שאלות..

לא מזמן החלטתי שאני רוצה PSP ואז חברים שלי המליצו לי על הWII..
    שהוא באמת מאוד נחמד אבל הגרפיקה לא הכי משהו..
    אז חשבתי להתקדם (PS3 / XBOX 360)
    וזאת הבעיה..
    מצד אחד אני מעדיף את הXBOX 360
    כי לרוב מי שאני מכיר כמעט בטוח יהיה PS3 ולא להרבה יהיה XBOX 360..
    וזה גם טוב כי הXBOX יותר זול..וגם יש לו כבר צ'יפ..
    אבל הבעיה היא שקראתי שמיקרוסופט התחילה לחסום את האינטרנט למי שמשחק בדיסקים צרובים..
    מה שאומר שאני לא יוכל לשחק מול אנשים ברשת וכל זה..

1. זה נכון שהם חוסמים את האינטרנט למי שמשחק בצרובים? או שסתם אמרו את זה?
    2. ואם זה נכון יש דרך לעקוף את החסימה שלהם?
    3. וגם מה עושים עם בעיית ההתחממות של הXBOX?
    4. ואיזה חבילה הכי כדאי לקנות? כי יש כמה חבילות (אני רוצה חבילה עם 2 שלטים)
    5. ובכלל כמה שלטים אפשר לחבר? והשלטים אלחוטיים נכון?
    6. ואיזה דיסקים צריך בישביל לצרוב משחקים? ואיזה גודל?
    7. אם אני יקנה XBOX 360 מארה"ב יהיה לי בעיות עם החשמל והאינטרנט?
    8. אם כן מאירופה זה היה בסדר לקנות? לא יהיה לי בעיות?
    9. מה ההבדל בין הXBOX 360 לXBOX 360 ELITE
    10. אתם חושבים שקניה בדיוטי פרי תהיה זולה יותר? (אבל כמובן להשאיר בארץ ולקחת כאשר אני יחזור מחו"ל)
    11. זה עולה כסף להשתמש באנטרנט? כאילו אני צריך לשלם גם למיקרוסופט כדי להשתמש באינטרנט??
    הזמנות ל-"Lockerz" אצלי!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=70_hU6oCRLk

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    לא מדברים פה על פריצות.
    באופן ככלי הם חוסמים את מי שפורץ וגם אם יש היום דרכים לעקוף את זה אין ערובה שמחר הם לא יחסמו.
    שימוש במשחקי רשת עולה כסף, סדר גודל של 200 שקל ל13 חודשים.
    מומלץ לקנות את גירסת הפרימיום (מגיע עם שלט אלחוטי, דיסק קשיח של 20 ג'יגה וכבל קומפוננט) אבל אין חבילה עם שני שלטים. שלט נוסף עולה כ230 שקל באופיס דיפו (מחיר זול בקנה מידה בינלאומי).
    אפשר לחבר עד ארבעה שלטים חוטיים או אלחוטיים (האלחוטי עולה 230, החוטי 200 שקל)
    אם אתה קונה בארה"ב אתה צריך לקנות בארץ שנאי שממיר 220 ל110 וולט ועומד ב500 ואט (עולה כ250-300 שקל).
    ההבדל בין העלית לפירמיום החדש (זה שהתחילו עכשיו למכור בארה"ב) הוא רק הצבע (העלית שחור, הפרימיום לבן) והדיסק הקשיח (עלית 120 ג'יגה אבל אין ממש מה לעשות איתו במכשיר)
    כלל אצבע שנכון לעשור האחרון... כל דבר שאתה קונה בדיוטי פרי אתה כנראה יכול למצוא בארץ ביותר זול.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי guyk1994
    לא מזמן החלטתי שאני רוצה PSP ואז חברים שלי המליצו לי על הWII..
    לפעמים כדאי להיות מושפע מלחץ חברתי.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    לפעמים כדאי להיות מושפע מלחץ חברתי.
    כן אבל אז הבנתי שהגרפיקה לא הכי משהו בWII אז החלטתי או XBOX 360 או PS3 (אם לי בעיה עם המחירים)
    הבעיה היא שאני ממש מתלבט כי מצד אחד הPS3 יותר יקר ועוד אין לו צ'יפ וגם אם יש אז צורב בלורי עולה הרבה מאוד!!
    והXBOX 360 מושלם בשבילי הבעיה שרוב הסיכויים שיחסמו לי את האינטרנט..:\
    דרך אגב..מה בערך מחיר של משחק ל XBOX 360?
    כי אם הוא לא איזה 500 שקל כמו בPS3 אז זה לא נורא..אני יכול לקנות פעם בחצי שנה נגיד כמה משחקים..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    המחירים של המשחקים ל360 לפעמים קצת יותר זולים, אבל זה רק בתמחור פה בארץ. (כלומר פה הם עולים 350 ש"ח לעומת נניח 400 של PS3. גם זה לא תמיד וסה"כ הם די זהים) בכל מקרה תמיד עדיף להזמין מחו"ל משחקים (בטח אם אתה קונה בארה"ב) זה באיזור 60$+משלוח, למשחק הכי יקר. שים לב שבהרבה מקומות ניתן להזמין משחקים קצת ישנים יותר בהרבה פחות (לפעמים רק 20$) כשבארץ הם עדיין יעלו 300-400.
    בקיצור בלי קשר רק להזמין מחו"ל כי פה כולם גנבים על משחקים.

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    המחירים של המשחקים ל360 לפעמים קצת יותר זולים, אבל זה רק בתמחור פה בארץ. (כלומר פה הם עולים 350 ש"ח לעומת נניח 400 של PS3. גם זה לא תמיד וסה"כ הם די זהים) בכל מקרה תמיד עדיף להזמין מחו"ל משחקים (בטח אם אתה קונה בארה"ב) זה באיזור 60$+משלוח, למשחק הכי יקר. שים לב שבהרבה מקומות ניתן להזמין משחקים קצת ישנים יותר בהרבה פחות (לפעמים רק 20$) כשבארץ הם עדיין יעלו 300-400.
    אם אני רוצה להזמין מחול אז אני צריך כרטיס אשראי בינלאומי?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Lair
    אם אני רוצה להזמין מחול אז אני צריך כרטיס אשראי בינלאומי?
    כעיקרון - כן. (אני אומר כעיקרון, כי יצא לי פעם בטעות שהזמנתי בכרטיס לא בין לאומי - ועדיין זה עבד.)

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני לא צריך משלוח..
    אבא שלי טס הרבה לחו"ל מהעבודה כך שהוא יכול לדחוף את זה בין כל הבגדים..
    טוב אני כמעט בטוח שאני יקנה 360 אבל בכל מקרה יש לי עוד זמן לחשוב.. כי אם אני יקנה אותו זה יהיה בסביבות אוקטובר או נובמבר

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אבל אז הבנתי שהגרפיקה לא הכי משהו בWII
    אכן. לפעמים כדאי לא להיות מושפע מהייפ ולהשתמש בהיגיון ובשכל הישר.

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    עיר
    גבעת אלה
    מצד אחד יכול להיות שמייקרוסופט באמת חסמה את הכניסה לרשת עם צרובים... אבל מה שכן אני יכול להמליץ לך בחום על האקס בוקס לא על WI ולא על PSP.
    האקס בוקס שווה כל שקל...
    ובנוגע לבעיית ההתחממות אתה יכול לקנות intercooler ב15$ וזה פותר את הבעייה!
    ($_$)-()-(*_*) Max

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי Lie Or Die
    מצד אחד יכול להיות שמייקרוסופט באמת חסמה את הכניסה לרשת עם צרובים... אבל מה שכן אני יכול להמליץ לך בחום על האקס בוקס לא על WI ולא על PSP.
    האקס בוקס שווה כל שקל...
    ובנוגע לבעיית ההתחממות אתה יכול לקנות intercooler ב15$ וזה פותר את הבעייה!
    1.החלטתי שאני רוצה XBOX 360
    2.מה הקשר PSP? לא שאלתי עליו בכלל..
    בהתחלה רציתי אבל אז החלטתי שאו PS3 או XBOX 360

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    1.החלטתי שאני רוצה XBOX 360
    2.מה הקשר PSP? לא שאלתי עליו בכלל..
    בהתחלה רציתי אבל אז החלטתי שאו PS3 או XBOX 360
    לא מציע לך צרובים בכלל זה סתם דופק לך את הקונסולה תקנה איזה משחק אחד בחודש הרבה יותר טוב.
    אם יהייה לך PS3 אתה תשחק בזה יותר שעות מאשר WII וXBOX אל תחליט מהר שאתה קונה XBOX תנסה קודם את כל הקונסולות (אפשר ללכת לחנות MEDIAGAME נתנו לי לשחק שם 3 שעות עד שנמאס לי והלכתי) תשאל גם אנשים יש להם את כל הקונסולות (בטוח יש אחד לפחות בפורום) מה עדיף ובמה הם משחקים הכי הרבה (תבדוק גם בYOUTUBE) גם הז חודש מאד חזק לPS3 ולך לצאת WARHAWK HOME LAIR HEAVENLY SWORD RATCHET AND CLANK
    ועוד מלא אז אל תיקח החלטה מהירה וחוץ מזה אמרת שרב החברים שלך גם קונים PS3 וזה טוב - אתה יודע כמה כיף להגיד לחבר שלך שהוא דפוק ובגללו הפסדנו בRESISTANCE? (זה כיף ).
    וגם המחיר של הPS3 הוא 500$ וה360 הוא 400 $ ואני שצריך אינטרנט אלחוטי לקונסולה צריך להוסיף עוד 100$וגם צריך מאווררים המחיר אותו הדבר אבל זה לר משנה תנסה קודם תשאל אנשים ואז תחליט(יש לי את כל הקונסולות חוץ מ360 כי אני מפחד שאני אקנה אותו ואז הוא יהרס...לא ציני)
    אז תיהייה חכם ותבדוק ותשאל לפני שאתה קונה .
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    לא מציע לך צרובים בכלל זה סתם דופק לך את הקונסולה תקנה איזה משחק אחד בחודש הרבה יותר טוב.
    אם יהייה לך PS3 אתה תשחק בזה יותר שעות מאשר WII וXBOX אל תחליט מהר שאתה קונה XBOX תנסה קודם את כל הקונסולות (אפשר ללכת לחנות MEDIAGAME נתנו לי לשחק שם 3 שעות עד שנמאס לי והלכתי) תשאל גם אנשים יש להם את כל הקונסולות (בטוח יש אחד לפחות בפורום) מה עדיף ובמה הם משחקים הכי הרבה (תבדוק גם בYOUTUBE) גם הז חודש מאד חזק לPS3 ולך לצאת WARHAWK HOME LAIR HEAVENLY SWORD RATCHET AND CLANK
    ועוד מלא אז אל תיקח החלטה מהירה וחוץ מזה אמרת שרב החברים שלך גם קונים PS3 וזה טוב - אתה יודע כמה כיף להגיד לחבר שלך שהוא דפוק ובגללו הפסדנו בRESISTANCE? (זה כיף ).
    וגם המחיר של הPS3 הוא 500$ וה360 הוא 400 $ ואני שצריך אינטרנט אלחוטי לקונסולה צריך להוסיף עוד 100$וגם צריך מאווררים המחיר אותו הדבר אבל זה לר משנה תנסה קודם תשאל אנשים ואז תחליט(יש לי את כל הקונסולות חוץ מ360 כי אני מפחד שאני אקנה אותו ואז הוא יהרס...לא ציני)
    אז תיהייה חכם ותבדוק ותשאל לפני שאתה קונה .
    דבר ראשון ה360 עולה 349$, דבר שני למה שהוא ירצה PS3 אם משחק השנה יוצא שבוע הבא ל360?

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    דבר ראשון ה360 עולה 349$, דבר שני למה שהוא ירצה ?PS3
    תיקנתי ^^

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    יש בוואינט (אם אני לא טועה) מישהו שסיקר סיקור ממש יפה על כולן.
    כדאי למי שמתלבט לקרא אותו.

כי בסה"כ כל הקונסולות טובות, אין "הכי טובה".
    כל אחת טובה לצרכים ולדרישות של המשתמש שלה.

הרשמה