תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006

תחרות הסיפורים הקצרים של קהילת NWN בשיתוף קהילת תפקידים הסתיימה לה לפני מספר ימים, והרי התוצאות.

היו לנו 7 סיפורים משובחים מסוגים שונים, ולא היה פשוט לבחור. הקמנו צוות שופטים קטן ונחמד, שאמר את דברו.

ובמקום הראשון:
    Seter, עם הסיפור The battle amidst the dunes. כל הסיפורים טובים, כולם מושקעים, אבל זהו בהחלט סיפור שכתוב בצורה כמעט מושלמת.
    סיפור זה מזכה את שולחו ב
    ספר מקורי של וורקראפט: יומו של הדרקון.

במקום השני:
    לאחר לבטים רבים, הוחלט שאל המקום השני הגיע הסיפור Shadows of a Good Child, של Artigo. כתוב היטב, ובעל קצב שמושך את הקורא. חבל שנגמר.
    הסיפור מזכה את שולחו בפרס הניחומים: חולצת קהילת NWN, דרגה לבחירה בפורומים + גלריית תמונות אישית באתר.

חביב הקהל:

נכון, היו אמורים להיות שני זוכים בלבד. אך לא יכולנו להתעלם מאחד הסיפורים הקלילים והמהנים ששבה את לב הקהל, וגרף את רוב קולות המצביעים. בקיצור, חביב הקהל הוא
    rpgeek עם הסיפור "מעבר לאוצר ונקודות הניסיון".
    חביב הקהל יזכה בתהילה כחביב הקהל כמובן, ובדרגה לבחירה בפורומים.

ולסיום, כפי שהובטח, הוגרל חשבון Vgames Extreme בין המצביעים לסיפור האהוב עליהם.
    הזוכה בחשבון אקסטרים הוא Idanish.

ברצוני להודות לשאר המשתתפים שהשקיעו וכתבו בצורה מדהימה. אני לא חושב שאי פעם הרגשתי כל כך מבואס מתחרות כלשהי, רק בגלל שחייבים לבחור מספר זוכים מצומצם. כל הסיפורים מדהימים. אל תפסיקו לכתוב! הזכיה בתחרות זה רק בונוס.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    טוב, בתור השופט הראשי נתבקשתי לכתוב הערות קצרות לכל סיפור כקצת ביקורת בונה. הכוונה פה היא לא לפגוע באף אחד, רק לתת לכם קצת עצות לגבי סיפורים לעתיד. אני יודע שאני נשמע קצת מתנשא עכשיו, אבל זה סתם כי במקרה הג'וב נפל עלי, גם אתם הייתם נשמעים מתנשאי במקומי.
    So here we go, then.

Alpha, אחלה סיפור, תמיד טוב לראות זווית חדשה של סיפורים מפורסמים והרעיון מקורי. קלעת גם יפה לטעם שלי, בתור מטורף וורקראפט מושבע. אבל שני דברים הציקו לי בזמן שקראתי: לדעתי יכולת להשקיע יותר ביצירת אווירה, הסיפור נראה קצת יבש כשכולו רק שיחות ושום עולם. בנוסף, אני ממליץ לך לקרוא כל סיפור שאתה כותב אחרי שאתה מסיים כדי לאתר שגיאות הקלדה או כתיב (מניסיון, זה מאוד עוזר, לי יש בעיה נוראית של שגיאות הקלדה וכתיב).

בר, סיפור מעולה. קבעת קצב מעולה וזה משהו שלדעתי מאוד חשוב בסיפור. אבל הייתי ממליץ גם לך לקרוא אחריך, יש לא מעט טעויות הקלדה ושטויות שנוצרות מכתיבה מהירה כמו here במקום hear וכו'. אני חייב לציין שמאוד נהנתי מהסגנון שלך.

RPGeek, אני מבקש להימנע מלהגיב על הסיפור שלך, פשוט בגלל חוש ההומור שלי. יש לי חוש הומור מאוד מאוד בריטי וזה לרוב אומר שאני נהנה מסוגים די שונים של בדיחות מרוב האנשים (לפחות רוב האנשים שאני מכיר) ולכן אני לא ממש יכול להגיד כלום על סיפורים הומוריסטיים.

Chaosman, יש לך קוים כלליים טובים לסיפור, אבל אני חושב שחסרים מעט פרטים. לדוגמה, בקטע בהתחלה שבו הגיבור ראה בחורה ננשכת וחשב שזה אנשים מתנשקים כתבת רק שאחרי כמה זמן הוא הבין שזה ערפד שנושך אותה. היה נחמד לראות קצת יותר רגש ופרטים ברגע כזה, כמו מה הגיבור חשב והרגיש באותו זמן ומה גרם לו להבין שזה ערפד.

אייל, באמת סיפור מצוין. אני חושש שהוא לא קלע בדיוק לטעם שלי, אבל ח"ח בלי ספק. יש לך סגנון ייחודי והדבר היחידי שאני יכול באמת להעיר עליו הוא השפה. זה לא עניין מאוד רציני, אבל זה תורם לאווירה כשהמספר כותב בשפה גבוהה ככל האפשר (למשל במקום "מאז אותו יום קודר החליטו..." לכתוב "היה זה באותו יום קודר כאשר החליטו...").

Seter, וואו. זה מסכם בערך כל מה שיש לי להגיד. סיפור מעולה ובהחלט נהנתי לקרוא אותו. האמת שפשוט אין לי מה להעיר. צריך מישהו טוב ממני כדי להגיד לך איך להשתפר.

שי, ואני מקווה שלא תעלב, אבל הופתעתי למדי מכך שנהנתי מהסיפור שלך הרבה יותר ממה שציפיתי על סמך ההכרות הקצרה שלי איתך. אבל, ואני יודע שאתה הולך להתווכח איתי על זה (שוב), השליטה שלך בשפה האנגלית זקוקה לשיפור דחוף. דברים שבאמת מפריעים לקריאה, כמו him self וכו'.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    מזל טוב למנצחים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    את האמת ,ציפיתי למקום יותר גבוה .
    בכל מקרה-אני מתכוון לכתוב פרקי המשך אחת לכמה זמן(אחת לחודש,אני מקווה) , בפורום משחקי תפקידים. ובתור חביב הקהל,אני אעלה לרשת עוד כמה ימים את הפרק הרביעי,במיוחד ליציאת הספר השביעי של הארי פוטר .
    Seter,Artigo-כל הכבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    מזל טוב לseter ולrpgeek. בהצלחה לכל היתר תחרויות הבאת
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    עיר
    חולון
    למה שני הראשונים באנגלית?!
    אני לא חלש באנגלית אבל אני גם לא ברמה שאני אקרה סיפור כזה ועוד אבין אותו...
    למה הם לא רשמו את זה פשוט בעיברית?!
    מה הבעיה?!?!

----------
    rpgeek גאוני!!!
    פשוט סיפו גאוני שמתייחס לD&D ביותר ממנצ'ניות...
    מגיע לך לפחות מקום ראשון על ההומר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי yourfatmama
    למה שני הראשונים באנגלית?!
    אני לא חלש באנגלית אבל אני גם לא ברמה שאני אקרה סיפור כזה ועוד אבין אותו...
    למה הם לא רשמו את זה פשוט בעיברית?!
    מה הבעיה?!?!
    יש אנשים שיותר נוח להם באנגלית
    יש גם דברים שנשמעים יותר טוב באנגלית. בחירה שלהם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    חוץ מזה, אם אתה לא יכול לקרוא ולהבין את הסיפורים האלה, אז אני חושש להגיד שאתה כן חלש באנגלית... הייתי ממליץ לך לעבוד על זה כדי להנות מNWN.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    אני חייב קודם כל להגיד שהיה לי ממש כיף להתחרות פה ולא בגלל התחרות.חבל שלא עושים יותר דברים כאלה.
    אני שמח על התגובה הקצרה אבל המעודדת שכרגע קראתי כאן למעלה.
    אני צריך להגיד רק שהטקסט שפירסמתי(מתוך הספר) הוא ממש רק ההתחלה של משהו גדול יותר,שאמור יום אחד להקרא ספר.לפחות בעיניי.

טוב לדעת שיש עוד יוצרים וכותבים פה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    יאללה, לתחרות הבאה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    מזל טוב למנצחים! לא הספקתי לקרוא הכל כדי להצביע, אבל בכל מקרה ההצבעה שלי לא הייתה משנה הרבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תחרות סיפורים לא נקיים בזמן הקרוב, אני חושב. אבל אתם תמיד מוזמנים לפרסם סיפור סתם ככה!
    ואם זה סיפור שקשור ישירות לנוור, נקדם אותו :ם

שתף ב-Google+

הרשמה