תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    משחקי ה-Virtual Console המוצלחים ביותר ל-Wii.

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    Actraiser
    Beyond Oasis / The Story of
    Blazing Lazers
    Bonk 2: Bonk's Revenge
    Contra III: The Alien Wars
    Devil's Crush
    Donkey Kong Country
    Donkey Kong Country 2
    F-Zero
    F-Zero X
    Gunstar Heroes
    Kirby's Adventure
    Paper Mario
    Punch-Out!!
    R-Type
    Shining Force
    Shinobi III
    Soldier Blade
    Sonic the Hedgehog
    Sonic the Hedgehog 2
    Star Fox 64 / Lylat Wars
    Street Fighter II Turbo
    Streets of Rage 2
    Super Castlevania IV
    Super Ghouls 'N Ghosts
    Super Mario 64
    Super Mario Bros
    Super Mario World
    The Legend of the Mystical
    The Legend of Zelda - Ocarina
    The Legend of Zelda: A Link
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    מה עם נינג'ה גיידן?????????????????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    איפה סוניק ברשימה? ואיפה פיינל פייט וסטריט פייטר? ומה עם סטאר-פוקס 64, ווייב רייס, מריו קארט ועוד? קשה להסכים עם הרשימה, במיוחד כשהשיקול המרכזי היה משחקים שעומדים במבחן הזמן (אקו הוא כזה?!).

זו דעתי, אבל, זה רק אני?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    את נינג'ה גיידן רציתי לשים, אבל כבר שמתי משחק NES אחד קשה רצח, אז זה נראה לי מספיק.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    בסוניק ובסטריט פייטר 2 כולם שיחקו, אז החלטתי לוותר עליהם. סטריטס אוף רייג' 2 אוכל את פיינל פייט בלי מלח, ולא צריך יותר ממשחק אחד כזה ברשימה. לגבי כל השאר, פשוט לא היה מקום. ואקו בהחלט עומד במבחן הזמן.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    יש לי wii ואני רוצה להוריד משחקים משם ואני לא יודע איך משיגים נקודות וכמה הם עולות מישהו יכול להגיד לי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מצטערים, כנראה ששיחקתם כבר בRE4, זלדה ופייפר מריו, וחוץ מזה לWII אין משחקים חדשים מוצלחים. אולי בנתיים תקנו קצת משחקים ישנים...
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    אתה אומר שאם היו לווי הרבה משחקים חדשים ומוצלחים אז לא היינו מפרסמים את הכתבה הזאת?
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    אתה אומר שאם היו לווי הרבה משחקים חדשים ומוצלחים אז לא היינו מפרסמים את הכתבה הזאת?
    הוא בן אדם "מאוד" חכם ובוגר. הוא בקושי כותב פה, אבל עד שהוא מופיע, זה המקסימום שהוא מצליח לפלוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני אתעלם מהתגובה השניה והלא עניינית של ה"מנהל" עם הפליטות, אבל אתה שאלת שאלה הגיונית. הנה התשובה:
    זה שאתם מפרסמים את הכתבה הזו זה דבר מבורך. אבל אם אתם מפרסמים כתבות לWII, מה לגבי כתבות על המשחקים עצמם? יש עוד משחקים לWII לכתוב עליהם או לא? אם יש, אולי כדאי לתעדף כתבות עליהם לפני שפונים לכתוב על משחקים ישנים מעידן הNES. עם כל הכבוד, הvirtual console זה לא העיקר בקונסולה, וזה שזה נעשה *על חשבון* כתבות על משחקים לWII גורם לזה להיראות "כאילו" לWII אין משחקים לכתוב עליהם.
    עד עכשיו יש שתי כתבות על משחקים לWII באתר, כשאחת מהן היא בכלל כתבת מעריצים של "כתב אורח". וזו היתה כתבה כל כך נוראית שהעורכים באתר החליטו לא לחזור על הטעות הזו.
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    לא אמרתי שאתה לא צודק. באמת אין כרגע יותר מדי משחקים חדשים לווי ששווה לכתוב עליהם. רק אמרתי שזה לא קשור. הכתבה על ה-VC לא באה לפצות על שום דבר. היא הייתה נכתבת גם אם היו הרבה משחקים חדשים מעניינים, פשוט מפני שיש הרבה משחקים טובים ל-VC, והרגשנו שכדאי להתייחס אליהם.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני אתעלם מהתגובה השניה והלא עניינית של ה"מנהל" עם הפליטות, אבל אתה שאלת שאלה הגיונית. הנה התשובה:
    זה שאתם מפרסמים את הכתבה הזו זה דבר מבורך. אבל אם אתם מפרסמים כתבות לWII, מה לגבי כתבות על המשחקים עצמם? "כאילו" לWII אין משחקים לכתוב עליהם.
    בדיוק בגלל החשיבה הזו אני הערתי את מה שהערתי, גולמר. הכתבה הזו אפילו לא רומזת שאין מספיק משחקים טובים בווי, ואפילו אם זה היה נכון, מבין? היא פשוט לוקחת תכונה פופולארית אחת בווי, סוקרת אותה, וזה הכול.

ואגב, התכונה הזו תישאר פופולארית גם לאחר צאת מטרויד, מריו וסמאש. אין התנגשות בין אלה לאלה, וגם כיום, לדעתי, ניתן בקלות לכתוב כתבה על משחקי הווי הטובים ביותר, והכתבה הנ"ל כלל לא סותרת זאת (אם אתה רוצה להתווכח על איכות, ניתן להתווכח בהקשר לטיעוני הכתבה הזו דווקא, ובקלות, ודעתו של no kidding כבודה במקומה מונח).

אז מה אתה רוצה שאגיד, שזו הייתה הערה אינטליגנטית? במקום להתייחס באופן רלוונטי לכתבה, יצרת פרשנות מעוותת שלא קשורה לתוכן שלה. פשוט יש תחושה של מיאוס מהתופעה הזו בפורום של חבר'ה שאין להם ווי, היא לא בשבילם, אבל הם כאן ומרבים לשלוח הערות קנטרניות ולא חכמות כלפיה. זה לא שזה "מרגיז" אותי, אלא זו תופעה ילדותית שדי פוגעת ברמה של הפורום, וחבל.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כבר ציינתי שאני לא נכנס לפורום WII יותר בגלל מה שיצא ממנו. הכתבה הזו מופיעה בעמוד הראשי של VGAMES ומשם אני נכנס.
    זו בסך הכל הערה שמשמעותה "תכתבו קצת על משחקים לקונסולות החדשות ולא אוספי משחקים ישנים". המצב בPS3 לא שונה, וגם שם יש בVGAMES רק שתי כתבות עד היום על משחקים. בX360 יש רק 5-6 כתבות, ובהתחשב שעובדה שהיא שנה יותר בשוק אז זה גם לא משהו.
    יש יבוא של קונסולות (גם אם פרטי במקרה של ה360 ושל הWII), יש משחקים בארץ בחנויות. עכשיו רק צריך שיסקרו אותם.
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כבר ציינתי שאני לא נכנס לפורום WII יותר בגלל מה שיצא ממנו. הכתבה הזו מופיעה בעמוד הראשי של VGAMES ומשם אני נכנס.
    זו בסך הכל הערה שמשמעותה "תכתבו קצת על משחקים לקונסולות החדשות ולא אוספי משחקים ישנים". המצב בPS3 לא שונה, וגם שם יש בVGAMES רק שתי כתבות עד היום על משחקים. בX360 יש רק 5-6 כתבות, ובהתחשב שעובדה שהיא שנה יותר בשוק אז זה גם לא משהו.
    יש יבוא של קונסולות (גם אם פרטי במקרה של ה360 ושל הWII), יש משחקים בארץ בחנויות. עכשיו רק צריך שיסקרו אותם.
    לשם שינוי, אני מסכים איתך. הקונסולות לא זוכות לסיקור כמעט באתר. וכולן מה-DS ועד ה-Wii קיימות ומוצעות למכירה בארץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    יש אנשים מעצבנים שכל פעם שמפרסמים כתבה על הwii ישר מתלוננים. אם זה לא מעניין אותם שלא יכנסו. יש כאלה שרוצים כתבות על wii
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    בהורדות של המשחקים לwii בוירטואל קונסול יש גם משחקים שצריך להזיז בהם את השלט כמו משחקי wii רגילים ולא רק בעזרת החיצים והלחצנים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי dk@
    בהורדות של המשחקים לwii בוירטואל קונסול יש גם משחקים שצריך להזיז בהם את השלט כמו משחקי wii רגילים ולא רק בעזרת החיצים והלחצנים?
    ברוכים הבאים לפורום נינטנדו !!!

המחשקים ב virtual console הם משחקים של קונסולות ישנות, ולכן אין בהם שימוש בחיישני תנועה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    אבל בעתיד מתוכננים משחקים חדשים להורדה שיעשו שימוש בחיישני התנועה.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב על ידי עדי: "לשם שינוי, אני מסכים איתך. הקונסולות לא זוכות לסיקור כמעט באתר. וכולן מה-DS ועד ה-Wii קיימות ומוצעות למכירה בארץ".

יחסית לעבר, חל שיפור עצום במובן הזה באתר הזה. בעבר לא רק שלא הייתה התייחסות, אלא כאשר הייתה כזו, היא הייתה מזלזלת. מערכת ויגיימס התחילה לקחת ברצינות את הקונסולות של נינטנדו, ובצדק.

נכתב על ידי dk: "יש אנשים מעצבנים שכל פעם שמפרסמים כתבה על הwii ישר מתלוננים. אם זה לא מעניין אותם שלא יכנסו. יש כאלה שרוצים כתבות על wii"

נכון מאוד יקירי. זו הייתה כתבה מעניינת בהחלט. בעתיד תהיה גם כתבה על משחקי הווי, וטבעי שתיכתב רק לאחר שנה, כמסכמת את השנה (טיפשי יהיה לסכם את החצי שנה הראשונה).

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה