תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    השקעתי בה הרבה...אבל זה לא אומר שהיא טובה...

ארטסיאן

דמות "הנשגבים מהדורה שניה" מאת רונן אטיאס

קאסטה: הדמדומים
    רעיון הדמות: ארטסיאן הוא פילוסוף תפרן אך מכובד במיוחד.
    מניע: לגלות את משמעות העולם.
    יכולת אנימה: מגן מיסטי, יכולת האנימה של הדימדומים.
    תכונות
    כח-2
    זריזות-3
    סיבולת-2
    כריזמה-3
    עורמה-4
    מראה-2
    תפיסה-4
    תבונה-4
    פיקחות-4
    יכולות
    לילה:
    אבחנה (מועדף) 3
    זנית:
    הופעה (מועדף) 3
    חוסן נפשי (מועדף) 3
    נוכחות (מועדף) 3
    ליקוי חמה:
    חברה (מועדף) 2
    שפות 2
    דמדומים (קאסטה):
    חקירה 4
    ידע 4
    מלאכה 3
    רפואה 3
    יתרונות
    רקעים:
    בני ברית 3
    מדריך 2
    תמיכה 2
    תעצומות:
    טכניקת החצרן חד העין (3 מ')
    מבט להערכת הלקוח (2מ')
    שיטה להשאלת מהות (3 מ')
    טכניקת האבחון המדויק (1 מ')
    שיטה לשיכוך מכאובים (אין מחיר)
    הטוהורה המזככת את הגוף (אין מחיר)
    שיחזור השלמות הגופנית (אין מחיר)
    שיטת חסינות להפתעה (1 מ')
    גישה דורשת כבוד (5 מ')
    הגנת חזיר הבר העיקש (אין מחיר)
    כוח רצון: 7
    מעלות:
    גבורה 1
    חמלה 3
    נחישות 2
    קור רוח 3
    מגרעת: קור רוח
    מהות
    דרגת מהות:3
    אישית: 16
    היקפית: 37
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני מצטער אבל בלי פלאפ זה לא נראה כאילו השקעת בה הרבה. הכתב הזה מפריע לי בעיניים, אם תשנה אותו למשהו רגיל אני אוכל לתת ביקורת על המכניקה. דבר שבדרך כלל אני לא אוהב לעשות.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    צרי לפרט קצת יותר, זה לא הכי ברור ובאמת צריך פלאפ. לא הבנתי למה עורמה 4 אבל אולי הפלאפ יסביר זאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בעייתי בעיני שאין לו אף יכולת לחימה - הבריאה היא עולם מסוכן, וכל דמות צריכה להיות מסוגלת לפחות להגן על עצמה.
    חוצמזה הוא נראה כמו בחור מעניין, ואשמח לשמוע *מי* הוא. תן לנו רקע, תסביר מי הטיפוס הזה, לפני שאתה הופך אותו למכאניקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי, עוד מעט יבוא הפלאף (זה TDE אמר לי לעשות דמות לא לוחמנית )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    ראשון
    למה אתם כל-כך רעים? סך הכל דמות ראשונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    למה אתה לא תורם? זה סך הכל דיון.

טוב, עכשיו שאני יכול לקרוא אני יכול להסכים עם האחרים שחסר לה יכולת קרבית אבל לפי הדברים שבחרת יכולה לצאת מעניינת, תלוי בפלאפ.

אגב, למה כוח רצון 7?
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    שסיימתי את הדמות זה התחיל עם 6 כוח רצון, והוספתי אחד עם 15 נקודות המענק (שהתווספו בין היתר לדברים אחרים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    מראה הדמות:שיער ארוך שחור מסורק בקפידה וקשור בסרט שחור, ביציאה מהבית לבוש בחליפה המהודרת היחידה שלו עליה הוא שומר מכל משמר, אך בביתו שאף אחד לא נמצא לובש בגדי תפרן, מה שהוא.

איך היא מדברת:
    לאט, ברור, מנומס, שפה יפה, ומקפיד על כללי דיקדוק ועל מילים אלגנטיות במיוחד.

מה הוא עושה שהחבורה בקרב:
    מנסה לחושב בהיגיון, ומשתמש בכל דבר שהוא רואהכדי ליצור פיתרון (מרכיב כלי נשק מדברים שהוא מוצא, כלים שימושיים, וכל מני מלכודות מכל דבר שהוא מוצא בסביבתו)

כאשר מביכים אותו בפומבי, יגיב כך::
    יחשוב על דרך מקורית ל"קטילה" אשר תציל אותו מהנזק שנעשה.

כאשר החבורה יושבת לאכול ולפטפט ליד המדורה הוא...:
    הפילוסוף" אוקיי, הייתה ארוחה משובחת, אך מטעם מחקרי ועבודתי אני נאלץ לעזוב אותכם כדי לחקור את תעלומת חיי" והולך לאוהל שלו. לפתע הוא שומע צעקה מוכרת מפי אחד מחבריו "למה אתה לא יושב איתנו? נספר סיפורים! יהיה כיף!" "כן נכון! תצתרף אלינו" מצתרף עודד קול מוכר. "אם הנכם מעוניינין בכך, אשמח לפטפט איתכם, נשמע נהדר" ומפטפט איתם בנימוס.

בקיצור, טוב בלתת פיתרון מקורי לכל מצב, מנומס ומכובד ביותר, אבל תפרן.
    הפלאפ בהנחיית TDE...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    תראה, סיפרת לנו על האופי שלו. אבל חסרה לי מאוד ההסטוריה, מה שגרם לו להיות כזה. האופי נחמד, אין איתו בעיות לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    "(מרכיב כלי נשק מדברים שהוא מוצא, כלים שימושיים, וכל מני מלכודות מכל דבר שהוא מוצא בסביבתו)"

אתה יודע, הוא יכול פשוט להסתובב עם איזו חרב...
    פיקח יודע לצאת ממצבים שחכם לא היה נכנס אליהם בכלל. לפי הנתונים היבשים, הדמות שלך לא סתם פקחית, היא ממש חכמה: אין שום סיבה להתאמץ ולאלתר ולהיות מתוחכם במהלך קרב, רק כדי להשיג כלי נשק, שאפשר פשוט להביא איתך. מעדיף להסתובב בלי כלי נשק עליך? יש עץ תעצומות במיוחד בשבילך, תחת קפא"פ, שמאפשר לך להסתיר את הנשק באלמקום.

"דמות לא לוחמנית" ו-"דמות חסרת כל יכולת לחימה" זה לא אותו דבר. דמות לא לוחמנית, במונחים של הנשגבים, היא מישהי שיש לה שתי נקודות בקפא"פ (לוחמת מיומנת, אבל לא אגדית), עם תעצומה לוחמנית או שתיים. דמות לוחמנית היא דמות שהשקיעה כמעט הכל בשיפור היכולת הקרבית - אבל ההיפך הגמור הוא קיצוני ומוגזם באותה מידה ממש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    סביר להניח שבמהלך ההרפקתה היא תמצא לה נשק קבוע להסתובב איתו, תיארתי את הדמות בתור אחת שבנתיים חייה חיים רגילים לגמרי-שתתחיל ההרפתקה היא עשוייה כמו שכבר אמרתי, להשיג נשקים כבועים, או אפילו להכין אותם בעצמה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    גם זה בעייתי בעיני. "חיים רגילים לגמרי" ו-"נשגב שמש" לא אמורים להופיע אפילו באותו עמוד. זה מפספס את כל הקטע של נשגבי שמש - הם גדולים מהחיים, הם אדירים, הם נפלאים, הם הכל!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    בנאדם, תשיג לו חרב עצומתית, ותאלתר לו עם החוכמה שלו עוד כל מיני דברים תוך כדי ההרפתקאה
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    פ"ת
    לפי דעתי (וזאת דעתי האישית ואין לקחת אותה ברצינות חוץ מזה) אתה סתם מבזבז זמן... המשחק הרס את הרעיון המציאותי של משחקי התפקידים. להתחיל בתור כמעט אל... זה טיפשי, ואם כב רלשחק... למה בעיברית?? התרגום של המשחק הספציפי הזה גרוע... "אנימה" זה אנימציה יפנית לא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    כן, אבל הנושא של העץ הוא ממש לא האם בכלל שווה לשחק או לא, הנושא היא הדמות הצפציפית, אם אתה רוצה להגיד שהנשגבים זה גרוע, תפתח בשביל זה עץ, ותתכונן לקבל הרבה מחאות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי roeif
    התרגום של המשחק הספציפי הזה גרוע... "אנימה" זה אנימציה יפנית לא
    ךםך.
    אנימה זה תרגום מוצלח, בהתחשב שבמקור זה anima.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי roeif
    לפי דעתי (וזאת דעתי האישית ואין לקחת אותה ברצינות חוץ מזה) אתה סתם מבזבז זמן... המשחק הרס את הרעיון המציאותי של משחקי התפקידים. להתחיל בתור כמעט אל... זה טיפשי, ואם כב רלשחק... למה בעיברית?? התרגום של המשחק הספציפי הזה גרוע... "אנימה" זה אנימציה יפנית לא
    אה, ומה הרעיון המציאותי של משחקי תפקידים בעצם? להיכנס למערה ולקטול אורקים? כן, זה מאוד ~מאוד~ עמוק. תעשה לי טובה. אתה מתחיל כמעט בתור אל, אבל האוייבים שלך חזקים באותה מידה. ואתה רוצה להגיד לי שכשאתה משחק מו"ד אתה משחק אותו באנגלית? מילא הספרים, אבל תעשה לי טובה. anima ו-anime הם שני דברים שונים לחלוטין: מה לעשות, ככה זה ביפנית/סינית או מה שזה לא יהיה. זה שאתה מתחיל חזק לא הופך את המשחק לבולשיט של 'בואו נלך לקטול את כולם', בניגוד לרוב המשחקים הממוצעים שבהם אתה גם מתחיל חלש וגם הולך לקטול את כולם.
    שתף ב-Google+

הרשמה