תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    שבוע טוב קהילה יקרה שלי
    החלטתי שיהיה נחמד לעשות פרוייקט קהילתי של הכנת מילון מושגים לכל משחקי התפקידים הממוחשבים שיש ושיהיו
    אני חשבתי שזה יילך בצורה הבאה:
    • כל אחד מביא מושג או מילה עם התרגום שלה גם בעיברית וגם באנגלית יחד עם הסבר קצר עליה בעיברית
    • המושג או מילה יכולים להיות לקוחים מכל משחק תפקידים ממוחשב שאתם יכולים לחשוב עליו (גם למחשב וגם לקונסולה)
    • לכל משחק אנחנו נכין ערך משלו שכל המילים והמושגים הקשורים אליו יהיו מסודרים לפי הא'-ב'
    מה דעתכם ? יש אור ירוק ? הצעות ? שיפורים ?
    He comes to smite the crule, the wicked and the stupid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אחלה רעיון

NPC - None Player Character
    דמות ללא שחקן
    NPC זה כל הדמויות במשחקים שמשוחקות ע"י AI - אינטליגנציה מלאכותית

כמו מוכרים, אויבים, מפלצות וכו'.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    SQ- Side Quest ברוב משחקי התפקידים יש משימות צדדיות (\רשות) שנועדו להאריך את המשחק.

MI- Master Items בכל משחק תפקידים יש חפצים שהם הכי חזקים במשחק (או במשחק כמו Oblivion הכי טובים לדמות).

TLB- The Last Boss כמעט בכל משחק תפקידים יש בוס חזק ורשע שמסיים וסוגר את המשחק (או כמו במשחק כמו Oblivion מסיים את העלילה הראשית).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    אתם לא חייבים מילה או מושג אחד להודעה
    תרשמו את כל מה שעולה לכם באותו רגע, גם אם זה מגילת העצמאות 1.1V
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    אוקי בגלל שכולכם כנראה או עצלנים מידי או חסר לכם שזאת לא עוד תחרות עם פרסים אז אני אתחיל..

The Elder Scrolls - Oblivion

א - A

• Aylieds, איילידס - גזע אלפים עתיק שכנראה בנה את העיר האמפיראלית. אפשר לראות את הריסות וחורבות שלו ברחבי המשחק, ובדרך כלל גם יש בהם אוצרות יקרים ומפלצות בהתאם.
    • Argonian - גזע של אנשי לטאה הבא מפרובינציית הBlack Marsh. גזע דמויי אנוש זה הם כמעט חסרי הבעות פנים כלשהן, אשר גורם לבני האדם ושאר הגזעים בעלי הדם החם לחשוב עליהם כמרחוקים ומוזרים.
    • Akavir - ממלכה עתיקה אשר פלשה ליבשת Tamriel מלפני שנים רבות. כיום אפשר למצוא מספר מוצבים אשר האקווירים הקימו בתקופה העתיקה. מסדר הBlades של משפחת המלוכה האימפריאלית מחזיק בנשקים ושריונות אשר מבוססים על העיצוב האקווירי.
    Baldur's Gate 1&2

ב - B

• Bhaalspawn, באאלספון (ראה גם 'באאל') - כינויים של ילדיו של באאל, אל הרצח. בתקופת ההרס והאבדון (The Time of Troubles) אשר אליי פיירון הוכרחו ללכת כבני תמותה על פני האדמה ע"י הישות Ao, אחד מהם חזה את תבוסתו והחליט לזרוע את זרעו ברחבי הגזעים בני התמותה על מנת לשמר את כוחו בהם וכך יום אחד לחזור.
    • Bhaal, באאל - (ראה גם 'באאלספון') באאל, אל רצח. בן תמותה אשר הצליח יחד עם חבריו האלים גם הם ביין (Bane) ומירקול (Myrkul) אשר גם היו בני תמותה, להביס את אל המוות, העריצות והרצח. באאל קיבל את פרוטפוליו הרצח וכך הפך להיות אל הרצח של פיירון.

הבנתם את העיקרון ?
    יאללה חבר'ס, תתרמו קצת לקהילה, הרי היא זה אתם, אני וכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    יאי, אני אל! =]

HP- נקודות פגיעה, נקודות אשר מסמלות את בריאות את הדמות. כאשר הן מגיעות לאפס, הדמות מתה.
    XP/EXP- נקודות נסיון, ברוב המשחקים, כאשר נקודות הנסיון מגיעות למספר מסוים, עולים רמה.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב, עקב חוסר עניין ציבורי אני מוריד את הפרוייקט..
    הכדור היה במגרש שלכם ובערך פינצ'רתם אותו
    וחבל =\
    שתף ב-Google+

הרשמה