צהריים טובים קהילת המוניים!

אנחנו בVgames כל הזמן מחפשים דרכים ללכת לקראת השחקנים ולקדם את הגיימינג בישראל.
משחקים המוניים זה ז'אנר יחסית חדש שממשיך ומתפתח בגדול. כפי שאולי שמתם לב, אנחנו מחפשים משחקים המוניים מיוחדים שבאמת מושכים הרבה שחקנים ושוקלים לפתוח פורומים חדשים בערוץ.

אז אם אתם משחקים במשחק ספציפי כלשהו ואתם חושבים שהוא יכול להחזיק בעצמו פורום שלם, עקבו אחר הצעדים הבאים, ואולי תמצאו עצמכם מנהלים את הפורום החדש שרציתם!
  1. פתחו דיון בפורום המוניים, בשם "התפקדו שחקני XXXXX" כשהאיקסים זה שם המשחק. בדיון בקשו מכל מי שמשחק במשחק הזה להגיב, ולהביא חברים שלו שמשחקים איתו. הוסיפו שאם יהיו מספיק אנשים, יש סיכוי שייפתח פורום חדש למשחק.
  2. כעבור שבוע שהדיון פתוח, אם היתה היענות ואתם חושבים שבאמת יש צורך בפורום, פנו אליי במייל שיינתן עוד רגע, והגישו בקשה מפורטת לפתיחת פורום חדש. ציינו את שם המשחק, אם הוא חינמי או לא, אם יש שרתים ישראלים או אפשרות לפתוח שרת פרטי וחוקי, וכל מה שאתם רוצים. הוסיפו גם לינק לדיון שפתחתם בסעיף קודם.
  3. כל פניה תקבל התייחסות, אבל אין שום התחייבות שנפתח פורומים חדשים. במקרה שנמצא זאת לנכון, נבחן מספר כיוונים וקיים סיכוי לא רע שהפונה יהיה חלק מהנהלת הקהילה. אז שווה לכם לעשות זאת, אם אתם אוהבים להשקיע!
המייל שלי: [email protected]

בברכה,
רועי וולמן, מנהל ערוץ משחקי תפקידים והמוניים