תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    היי כולם, יש לי את כל סדרת guild wars (חוץ מ eye of the north כמובן.) ואני מעוניין למכור אותם אם מישו מעוניין, את הראשון אני מוכר ב70 וכנ"ל לגבי factions ואת nightfall ב150

ביחד זה יוצא 290ש"ח, אני מעדיף למכור את כולם ביחד אבל אם אין ברירה אני אמכור בנפרד למי שרוצה

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    תגיד זה עם Key משומש? יעני אני יכול להוסיף את אחד מהמשחקים לFactions שיש לי??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש לי חבר שלא צירף את פקשנז לפרופסיז שהיה לו כבר, בטעות. הוא שלח מייל לתמיכה הטכנית שלהם והם חיברו את החשבונות.
    לעומת זאת, כאן מדובר במשחקים משומשים, אז צריך לבדוק אם יש מצב לרסט את המצב שלהם ושתוכל לחבר רק חלק לחשבון הקיים שלך.

אם לא, כנראה שצריך למצוא מישהו שיקנה את כולם ביחד, מחוברים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    תגיד זה עם Key משומש? יעני אני יכול להוסיף את אחד מהמשחקים לFactions שיש לי?? היום
    זה key שלי, אבל אני אמכור לך אתה מימלא תיטרך לדבר עם התמיכה של NCsoft בשביל key חדש ואחרי זה תעשה מה שבא לך

יש לי חבר שלא צירף את פקשנז לפרופסיז שהיה לו כבר, בטעות. הוא שלח מייל לתמיכה הטכנית שלהם והם חיברו את החשבונות.
    לעומת זאת, כאן מדובר במשחקים משומשים, אז צריך לבדוק אם יש מצב לרסט את המצב שלהם ושתוכל לחבר רק חלק לחשבון הקיים שלך.

אם לא, כנראה שצריך למצוא מישהו שיקנה את כולם ביחד, מחוברים.
    אפשר לרסט אותם בלי שום קשר לעובדה שהם משומשים, אתה יכול למשל לקנות את פאקשנז למחוק את הkey הישן ולהתקין עם key החדש לתוך החשבון הקיים

זה המסנג'ר שלי אם מישו מעוניין: [email protected]

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אחי אם אני יקנה ממך משהו אז זה כנראה יהיה prophecies וnightfall אם אפשר, אבל לא בזמן הממש קרוב למה כי אין עליי כסף כרגע ובנוסף אני לכוד בין 2 משחקים ואין לי ממש דחף לגילד וורס אבל זה נשמע כמו וואחד דיל אז אני יוסיף אותך למסנג'ר ונדבר שם אחי
    שתף ב-Google+

הרשמה