תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    היי כולם, תקשיבו, הנסיעה שלי לאמריקה בעיצומה, ואני טס עוד שבוע וחצי בערך.

יש נושא שנורא מעצבן אותי. אמא שלי נלחצת מזה שה-360 שאני הולך לקנות שם, לא יכנס למזוודה בגלל שהוא גדול מדי, והיא נלחצת שיגנבו לה את זה מהמזוודה... לכו תבינו...

אז הנה הכותרת של הת'רד: איך אני מכניס את ה-360 למזוודה בלי לקחת יותר מדי מקום?

אז ההצעות יפתחו מעכשיו! הציעו בהמוניכם!

ותודה מראש לכל העוזרים!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה ממש לא כזה גדול

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי bozeman
    זה ממש לא כזה גדול
    זה הכול?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הוא באמת לא כזה גדול, הוא הרבה יותר קטן מהבוקס המקורי או הPS3.
    ההצעה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה להוציא אותו מהקופסה, לרפד בהמון בגדים או ניילון פצפצים ולדחוף למזוודה
    יצא לך ממש טוב ידידי, גם המחיר ירד ב-50$, גם תקבל משחק חינם TOP SPINE 2, גם יציאת HDMI וגם 65NM שפוטר אותך מדאגות טבעת מוות. חיים טובים

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    הוא באמת לא כזה גדול, הוא הרבה יותר קטן מהבוקס המקורי או הPS3.
    ההצעה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה להוציא אותו מהקופסה, לרפד בהמון בגדים או ניילון פצפצים ולדחוף למזוודה
    יצא לך ממש טוב ידידי, גם המחיר ירד ב-50$, גם תקבל משחק חינם TOP SPINE 2, גם יציאת HDMI וגם 65NM שפוטר אותך מדאגות טבעת מוות. חיים טובים
    WTF?!

ממתי אני מקבל TOP SPIN 2 בחינם, ממתי יציאת HDMI, וממתי 65NM ?

וכל זה ב-350 דולר?

אם כן, אז אני יהיה 90% שלם עם עצמי.(כל מה שצריך עכשיו זה עותק חדש של MGS2 ,וש-4 יגיע ל-360, בעזרת השם)

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כשהבאתי אותו מהארצות הברית העליתי אותו ביחד איתי במטוס בתיק נפרד שקניתי לו (כן, הייתי מושפע... טוב, אני עדיין מושפע.). אם אמא שלך גבר, כמוני, היא תעשה את אותו הדבר. וככה אין בעיה של מקום במזוודה, אין סכנה שמישהו יגנוב, ולא צריך לפחד שמשהו יקרה לו מעצם עובדה שעובדי הנמל, בארצות הברית ובארץ, זורקים את המזוודה שלך בזמן ההובלה מהטרמינל למטוס ומהמטוס לטרמינל.

בתכלס הוא לא כזה גדול. אבל הוא די גדול. אם המזוודה מלאה גם ככה בבגדים, יהיה בעיה לדחוף אותו בפנים ביחד עם שאר הציוד.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    כשהבאתי אותו מהארצות הברית העליתי אותו ביחד איתי במטוס בתיק נפרד שקניתי לו (כן, הייתי מושפע... טוב, אני עדיין מושפע.). אם אמא שלך גבר, כמוני, היא תעשה את אותו הדבר. וככה אין בעיה של מקום במזוודה, אין סכנה שמישהו יגנוב, ולא צריך לפחד שמשהו יקרה לו מעצם עובדה שעובדי הנמל, בארצות הברית ובארץ, זורקים את המזוודה שלך בזמן ההובלה מהטרמינל למטוס ומהמטוס לטרמינל.

בתכלס הוא לא כזה גדול. אבל הוא די גדול. אם המזוודה מלאה גם ככה בבגדים, יהיה בעיה לדחוף אותו בפנים ביחד עם שאר הציוד.
    מה היה בערך הגודל של התיק שלך? מישהו פה יכול לתת לי קנה מידה?

ולמזלי הטוב, אמא שלי לא גבר...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי pok madui
    WTF?!
    ממתי אני מקבל TOP SPIN 2 בחינם, ממתי יציאת HDMI, וממתי 65NM ?
    וכל זה ב-350 דולר?
    אם כן, אז אני יהיה 90% שלם עם עצמי.(כל מה שצריך עכשיו זה עותק חדש של MGS2 ,וש-4 יגיע ל-360, בעזרת השם)
    הכל התחיל השבוע.
    החבילה עם TOP SPINE 2 לא נמצאת בכל החנויות (והאמת שזה לא משחק מלהיב במיוחד אז אל תתאמץ למצא ).
    הפרימיום ירד ביום רביעי ל350$, בנוסף יצאה הגרסה 65NM (או בשמה בפורומים הפלקון) שיש לה גם יציאת HDMI (כלומר עכשיו לכל הגרסאות של ה360 יש HDMI).
    תוכל לזהות את הפאלקון לפי הכיתוב "HDMI" על האריזה של הפרימיום.

ולפי הערכה גסה בעין אי יכול להגיד שה360 הוא בערך 30 ס"מ על 25 ס"מ על 6 ס"מ.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי pok madui
    מה היה בערך הגודל של התיק שלך? מישהו פה יכול לתת לי קנה מידה?

ולמזלי הטוב, אמא שלי לא גבר...

הוא היה בדיוק בגודל של ה-360 וכל הציוד שלו... לא שזה עוזר לך להבין את הגודל, אני מניח...

זה זה.

יש לך איורים של כל הציוד, תנסה להבין לפי הגודל של השלטים, שגודלם קצת יותר מנופח מה-Dual-Shock, את הגודל של שאר הציוד, והתיק.

יש לציין במקרה של אמא שלך, שאינה גבר לצערנו, שמשקל לא יהיה חסר לתיק הזה. לי לא עשו בעיות להעלות אותו למטוס, אבל שים לב שלקחתי איתי רק את המכשיר עצמו. שאר הציוד שמתי במזוודה.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    הכל התחיל השבוע.
    החבילה עם TOP SPINE 2 לא נמצאת בכל החנויות (והאמת שזה לא משחק מלהיב במיוחד אז אל תתאמץ למצא ).
    הפרימיום ירד ביום רביעי ל350$, בנוסף יצאה הגרסה 65NM (או בשמה בפורומים הפלקון) שיש לה גם יציאת HDMI (כלומר עכשיו לכל הגרסאות של ה360 יש HDMI).
    תוכל לזהות את הפאלקון לפי הכיתוב "HDMI" על האריזה של הפרימיום.

ולפי הערכה גסה בעין אי יכול להגיד שה360 הוא בערך 30 ס"מ על 25 ס"מ על 6 ס"מ.
    בקשר להורדת מחיר אני יודע, אבל שמעתי שרק במהדורה המיוחדת של היילו 3 יש יציאת HDMI, וגם לא שמעתי בשום מקום שהפאלקון כבר יצא, שמועות אמרו שהוא יוצא בנובמבר, מוזר...

וג'יימס, אני חושב שאני אלך על השיטה שלך, אבל יש לי שאלה, מישהו פה יודע אם אל על מרשים לעלות למטוסים שלהם דברים כאלה? ואיזה גודל של תיק (או איזה סוג) צריך לקחת בשיל לשים בו את הבוקס?

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    הוא היה בדיוק בגודל של ה-360 וכל הציוד שלו... לא שזה עוזר לך להבין את הגודל, אני מניח...

זה זה.

יש לך איורים של כל הציוד, תנסה להבין לפי הגודל של השלטים, שגודלם קצת יותר מנופח מה-Dual-Shock, את הגודל של שאר הציוד, והתיק.

יש לציין במקרה של אמא שלך, שאינה גבר לצערנו, שמשקל לא יהיה חסר לתיק הזה. לי לא עשו בעיות להעלות אותו למטוס, אבל שים לב שלקחתי איתי רק את המכשיר עצמו. שאר הציוד שמתי במזוודה.
    או, זאת בעיה. אני לא חושב שאמא שלי תרשה לי לשלם אקסטרה על תיק נשיאה בשביל זה... אני אנסה להביא תמונות של תיקים כדי להביא לכם קנה מידה אם אפשר להכניס את הבוקס בתוכם.

תודה לכל מי שעזר לי פה!

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    יש את המזוודות הקטנות, שנקראות "טרולי".
    זה מה שאתה צריך.
    אלו מזוודות קטנות שניתנות לגרירה על גלגלים, והכי חשוב ניתנות להעלאה למטוס כתיק אישי.
    יש שם מספיק מקום לבוקס, לאיבזור, ולבגדים לריפוד.
    אף חברת תעופה לא ישנה לה מה שמת במזוודה, למרות שיתכן כי יבדקו לך (כמו לכולם) את התוכן
    של המזוודה מטעמי בטחון, זה הכל.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אוקיי, יש לי תיקים מספיק גדולים בשביל להכיל את הבוקס ואת כל האביזרים שלו, אבל לבד, בלי הקופסה, ואני די רוצה אותה. טוב, העיקר שיש לי איפה לשים את הדברים, אני אתפשר.

שוב תודה על העזרה!

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    הנה תמונות בשבילכם שתוכלו להגיד לי אם ה360 ייכנס לתוך התיק שאני אקח, שמתי שלט של PS2 בשביל קנה מידה: (כדאי שתלחצו על לשמור תמונה בשם כי התמונות ברזולוציה ענקית)
    http://www.2send.us/picture.php?file=3965c71078.JPG

http://www.2send.us/picture.php?file=20688a7377.JPG

אני אודה מאוד למי שיעזור לי.

וד"א לפי מה שזכור לי מהטיסה הקודמת שלי לחו"ל שהייתה בערך בסוכות שעבר, לא הרשו לי לעלות שום דבר למטוס, אפילו MP3.[זה לא שהתכוונתי לשמוע בו במטוס אבל רציתי שהוא יהיה איתי(ד"א אגב זה היה טיסת צ'רטר אצל חברה איטלקית בשם NEOS, טסתי לאיטליה דרכם)]
    אז אתם בטוחים שאני יכול לעלות את ה-360 למטוס של אל על?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שה360 די שווה ערך בגודל לPS2 בגרסה הרגילה (לא הדקה).

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    לא ניתן לדעת מהתמונה על הגודל של התיק.
    לתשומת ליבך:
    לא סתם רשמתי לך על הטרולי, כי יש להם מין מתקן כזה שהוא בגודל של טרולי, ואם אחד מהתיקים
    שלך חורג במילימטר אחד (לא משנה לאיזה כיוון, גובה, אורך או עומק) הרי שהם יטיסו את התיק
    הזה תרתי משמע לתא המטען של המטוס ולא יאפשרו לך לעלות איתו.
    אל על בכלל מפגרים בשטויות האלו.
    הטרולי הזה עולה גרושים, בין אם זה כאן או בחו"ל - ממליץ בחום.
    מה גם שהבוקס ייכנס עם הקופסא שלו ואין צורך להוציאו ממנה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אגב, למרות ההצעות שעלו פה אולי עדיף שתכניס את הקופסה בשלמותה ולא לפתוח אותה.
    וזה למה? החבר שהביא לי את הבוקס שלי אמר שאם פותחים הם עושים בדיקה קפדנית בתוך הקופסה וכל מה שיש בתוכה... (אני לא בטוח שלא יותר מדי לעומק.) מצד שני כשהוא הביא את הקופסא ואמר הנה תראו זה סגור לגמרי לא פתחתי מהחנות - הם לא בדקו אותה .

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אגב, למרות ההצעות שעלו פה אולי עדיף שתכניס את הקופסה בשלמותה ולא לפתוח אותה.
    וזה למה? החבר שהביא לי את הבוקס שלי אמר שאם פותחים הם עושים בדיקה קפדנית בתוך הקופסה וכל מה שיש בתוכה... (אני לא בטוח שלא יותר מדי לעומק.) מצד שני כשהוא הביא את הקופסא ואמר הנה תראו זה סגור לגמרי לא פתחתי מהחנות - הם לא בדקו אותה .
    בוזמן, אני רוצה לשאול אותך משהו, אתה קיבלת את ה-360 שלך אחרי סוכות נכון?

מי שהביא לך את ה-360 טס באל על לארצות הברית נכון?

ד"א מישהו יכול להזכיר לי כמה מכס לוקחים על קונסולות? תודה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מכס זה 30%.

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    כמה אנשים אתם הולכים לטוס???? זה חשוב כדי לדעת את המקסמיום פריטים שאפשר להביא לארץ בלי לשלם קנס במכס (מה שקרה לי שילמתי 1000 שקל על קנס)

הרשמה