תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אני קונה באיטליה ווי השבוע אני טס אז רציתי לדעת אם אני צריך לדעת מה לבדוק שם שאני פותח אותו.....יעני אם יש משהו שלפעמים מגיע דפוק או משהשו אז שאני יבדוק שם כדי שאני לא יתקע אם זה פה......דרך אגב אני כהראה יקנה מהחנות FNAC שאמרו פה שהיא טובה.....

תודה מראש לכל העוזרים....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי naveav
    אני קונה באיטליה ווי השבוע אני טס אז רציתי לדעת אם אני צריך לדעת מה לבדוק שם שאני פותח אותו.....יעני אם יש משהו שלפעמים מגיע דפוק או משהשו אז שאני יבדוק שם כדי שאני לא יתקע אם זה פה......דרך אגב אני כהראה יקנה מהחנות FNAC שאמרו פה שהיא טובה.....

תודה מראש לכל העוזרים....
    מזל טוב. אני לא יכול לחשוב על משהו שיכול להגיע לא בסדר.
    אבל וואי, אני מבין שאיטליה היתה היעד החם של הקיץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אם אתה מתכוון לקנות משחקים או שלטים כדאי שתעשה את זה ביחד עם הWII . בארץ המחירים מפוצצים עם תזמין באינטרנט המשלוח ייקר לך את הכל.

לי יש 4 סטים של שלט+נונצ'ק אבל לפי דעתי לא צריך יותר מ2 (רק ב raving rabbids 2 הם אמרו שיהיה תמיכה יותר רחבה בריבוי שחקנים סימולטני ב 1 יש כמה משחקים אבל לא כולם תומכים בזה). אני בסופי שבוע משחק עם האחינים אז אנחנו עם 3. אם אתה מתכוון לשחק במשחקי GC כדאי לקנות שלט וכרטיס זיכרון (אני כבר קניתי שלט אבל שכחתי מהכרטיס אני אקנה בeBay או משהו) .

המחירים בישראל של המשחקים ואביזרים יקרים יחסית לאירופה ויקרים מאוד יחסית לארה"ב . רק שתדע המשחקים האירופים יותר יקרים בעד 40% וגם הנקודות. הקונסולה עובדת בארץ בלי צורך בשנאי (מה שכן צריך בשביל האמריקאי) וגם באותה שיטת שידור. החיבורים הם composite/scart-rgb/component .כדאי לך לקנות כבל שמתאים לטלויזיה עם עדיפות לcomponent עם יש לך את האפשרות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    גם אני קניתי ווי מאיטליה בחופש. קניתי מחנות FNAC בוורונה. קח כמה עצות :
    1. אין צורך לפתוח את הקופסא ולראות שהכל בסדר, כי אין סיכוי שיגיע לך משהו דפוק..
    2. זכור לבקש מהחנות שבה אתה קונה את הווי טופס של TAX FREE שנותן לך פטור ממס (ואז אתה מראה את הטופס בשדה התעופה. ה-TAX FREE נותן לך הנחה בגובה של 12 אחוז בערך-שווה).
    3. קח את הווי איתך למטוס.
    4. אל תפחד מהמיסים בארץ- הם ישנים בעמידה ובכלל לא מדברים איתך..
    5. תהנה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    תודה על כל התגובות חברה.........באמת תודה.....ואיטליה באמת הרבה קנו בזמן האחרון...חחח....בעיקרון יש לי כסף לווי ומשחק כי בזמן האחרון אמא שלי קנתה לי מלא דברים..(אל סי די 32 וקולנוע בייתי ושידרוג למחשב ועוד שטויות).....ולא נעים לי לבקש מימנה עוד....גם ת'כסף שיש לי עכשיו לווי היא הביאה לי.....ואני יקנה בארץ קומפוננט של נייקו שראיתי ב200 וניראה לי יותר טוב מהמקורי של נינטנדו......שמתי לב שפה בוי גיימס הקהילה של נינטנדו ממש גדולה יחסית לכל הפורומים האחרים שאני בהם ופ]ה אני חדש....ניראה לי אני מאמץ פה.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי naveav
    ואני יקנה בארץ קומפוננט של נייקו שראיתי ב200 וניראה לי יותר טוב מהמקורי של נינטנדו....
    חבל לקנות דברים לWII בארץ . באירופה כבל כזה עולה אולי 120 שקל ובeBay ב 40-70 שקל כולל משלוח. רק שתדע כל הכבלים הם בערך אותו דבר. יש כאילו שאותו יצרן מיצר ופשוט אורזים אותם באריזות שונות ושמים להם מחירים שונים למרות שזה בעצם אותו מוצר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי naveav
    תודה על כל התגובות חברה.........באמת תודה.....ואיטליה באמת הרבה קנו בזמן האחרון...חחח....בעיקרון יש לי כסף לווי ומשחק כי בזמן האחרון אמא שלי קנתה לי מלא דברים..(אל סי די 32 וקולנוע בייתי ושידרוג למחשב ועוד שטויות).....ולא נעים לי לבקש מימנה עוד....גם ת'כסף שיש לי עכשיו לווי היא הביאה לי.....ואני יקנה בארץ קומפוננט של נייקו שראיתי ב200 וניראה לי יותר טוב מהמקורי של נינטנדו......שמתי לב שפה בוי גיימס הקהילה של נינטנדו ממש גדולה יחסית לכל הפורומים האחרים שאני בהם ופ]ה אני חדש....ניראה לי אני מאמץ פה.....
    ברוכים הבאים לפורום שלנו, נשמח אם תצטרף ותצרף את חבריך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי Niseg
    חבל לקנות דברים לWII בארץ . באירופה כבל כזה עולה אולי 120 שקל ובeBay ב 40-70 שקל כולל משלוח. רק שתדע כל הכבלים הם בערך אותו דבר. יש כאילו שאותו יצרן מיצר ופשוט אורזים אותם באריזות שונות ושמים להם מחירים שונים למרות שזה בעצם אותו מוצר.

המקורי של נינטנדו עולה באיטליה 40 יורו. סתם שתדעו לידע כללי. לא הכי זול אבל יש זולים יותר של חברות אחרות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אני גם מצטרף למה שאמרו פה ביחס לכבל... בלוא הכי לWII אין יכולת להוציא רזולוציה גבוהה וכל כבל שתחבר לו יעשה את אותה עבודה.
    כבל קומפוננט בPlay-asia יעלה לך 50 שקל כולל משלוח הביתה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    אני גם מצטרף למה שאמרו פה ביחס לכבל... בלוא הכי לWII אין יכולת להוציא רזולוציה גבוהה וכל כבל שתחבר לו יעשה את אותה עבודה.
    כבל קומפוננט בPlay-asia יעלה לך 50 שקל כולל משלוח הביתה.

בכבלים יש הרבה הבדל...אולי לא יצא לך להשוות ובגלל זה אתה אומר את זה אבל יש הבדל גדולללל מאוד......וכן ברבזון אני מצתרף לקבילה שלכם........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    תגידו יש בעיות מלאי של הwii באיטליה או שאפשר לקנות את זה די בקלות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    יש את זה בכל מקום באיטליה אל תדאג
    שתף ב-Google+

הרשמה