תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    הרבה מתלוננים שסינה לא מעבד את האליפות, הנה נתונים-

סינה נמצא במקום ה9 בהיסטוריה בהחזקות רצופות. 328, ימים. וזה עוד גודל כי הוא מכהן כאלוף. הוא צריך רק עוד 31 יום של החזקה כדי להגיע למקום הבא.
    גם האליפויות הקודמות שלו הוחזקו לא מאט... הוא לוכח עם אחת מקום 12-14 עם 280 יום.(טיקו).
    ועם האליפות השניה הוא לוכח 23-26 עם 133 ימים.

סינה נימצא במקום ה5 בהיסטוריה בהחזקה כוללת. עם 741 ימים (שלוש פעמים אלוף).
    זה יותר מהרוק שהיה 7 פעמים אלוף... המתאבק הכי קרוב עליו שמתאבק גם כיום הוא מייקלס ולו חסר 381 יום...

מה אתם אומרים על זה? (בקרוב אני יפתח דיון על סינה)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    אחלה השקעה תודה...

אם אני לא טועה סינה שבר לפני חודש בערך את שיא ההחזקה של ג'יי ביי אל שעמד על 10 חודשים(יום הדין 2004-רסלמניה 21)
    נמאס כבר לראות את סינה באליפות זה הורס שכל הזמן תואות הPPV ברורות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    מעניין אחי, תודה.

סינה מקבל פוש מוגזם!
    מנצח פעם אחת, סבבה.
    מנצח פעם שנייה, סבבה.
    מנצח פעם שלישית, חלאס!
    ככל שהוא מנצח בכל PPV אז כבר יודעים את התוצאות של ה-PPV's הבאים!

יודעים מה? שייתנו פוש מוגזם.
    אבל למתאבק כישרוני!
    סינה בכלל לא כישרוני...
    אם היו נותנים את זה לאורטון זה סבבה, ועדיין קצת מאוס 10 חודשים.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Rated RKO
    מעניין אחי, תודה.

סינה מקבל פוש מוגזם!
    מנצח פעם אחת, סבבה.
    מנצח פעם שנייה, סבבה.
    מנצח פעם שלישית, חלאס!

אבל למתאבק כישרוני!
    סינה בכלל לא כישרוני...
    סיה כישורני אבל לא מספיק לפוש כזה... אף אחד לא מספיק כישורני לפוש כזה... הייתי מתעצבן אפילו אם היה פוש כזה לואן דאם כי אז זה לא היה כיף לראות אותו...
    רק שתדע שאורטון היה אמור להיות סינה של היום... תכננו להפוך אותו למתאבק המרכזי בחברה אבל הוא לא קביל את התגובות מן הקהל שהאירגון רצה לכן התפקיד עבר לסינה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    זה לא משנה אם הוא לא היה מתאים לתפקיד עכשיו הוא כן מתאים במיוחד במצב הנוכחי
    וזה בטוח הפוש כבר עבר את הגבול וזה לא הגיוני שווינס לא שם לב לזה מישהו
    בטוח אמר לו משהו על הפוש של סינה
    זה כמעט לא משנה למי תעבור החגורה העיקר שהיא תחליף כבר ידיים העיקר שהיא תעביר ומהר
    זה הורס לגמריי.
    ובכלל לא נראה שמישהו יתנגד יותר מדיי אם אורטון יקבל את החגורה הריי כבר עבר זמן רב מאוד!
    מאז שהוא החזיק בה ובכלל גם לזמן יחסית קצר אבל בזמן הקצר הזה היה מעניין לראות אותו בתור
    אלוף יותר מאשר את סינה וזה בטוח!<_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    איזו השקעה תודה .
    סינה מחזיק יותר מהרוק והוא רק 3 פעמים אלוף והוא 7 (וואו )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    על מה אתם מדברים לסינה אין כישרון זה סתם קנאה סינה הכי כישרוני שם הוא תותח ואני מקווה שהוא יחזיק הכי הרבה זמן בתואר אלוף הwwe שם תודה על ההשקעה אחי תמשיך להביא סטיסטיקות אחי זה מאוד מעניין אותי ונראה שגם את האחרים אחי תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Rated RKO
    מעניין אחי, תודה.

סינה מקבל פוש מוגזם!
    מנצח פעם אחת, סבבה.
    מנצח פעם שנייה, סבבה.
    מנצח פעם שלישית, חלאס!

אבל למתאבק כישרוני!
    סינה בכלל לא כישרוני...
    סינה לא כישרוני!

סינה יותר כישרוני מכמה מתאבקים למשל:אדג',קנדי,אורטון

עובדה אם הוא לא היה כישרוני הוא לא היה מקבל הכי הרבה כסף במשכורת!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    סינה כישורני אבל לא מגיע לו פוש כזה.
    אחריו ברשימה נמצאים: סטון קולד סטיב אוסטין. ברט "היטמן" הארט, טריפל H, הקברן, שון מייקלס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    סינה לא מתקרב לכשרון של אדג'...

פעם ראיתם אם סינה עושה משהו דומה לספיר מסולם כמו שאדג' עשה להארדי?

סינה לא עושה כלום מסוכן בזירה ובטח בגלל זה הוא אף פעם לא נפצע ויש לו פינישר שממש לא נראה מכאיב

אבל לפי דעתי סינה יכול להיות אלוף... אבל לא אלוף כמו שהוא עכשיו שמנצח כל הזמן וזה אפילו לא מפתיע

הוא מנצח ב קרב נגד 3 (אדג' אורטון מייקלס)

אפילו נגד 4 (לאשלי אורטון בוקר טי ופולי)

פעם היה מעניין לראות אותו אלוף למשל בקרבות נגד אדג' ובקרב נגד אומאגה אז מתי שנגמר הקרב הייתי אומר וואי איזה קרב מצוין למרות שסינה עוד פעם ניצח אבל היום זה כבר נגמר כבר לא מעניין המיין אבנט
    I think i can can i think that i think i can?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Edge
    סינה לא מתקרב לכשרון של אדג'...

פעם ראיתם אם סינה עושה משהו דומה לספיר מסולם כמו שאדג' עשה להארדי?

סינה לא עושה כלום מסוכן בזירה ובטח בגלל זה הוא אף פעם לא נפצע ויש לו פינישר שממש לא נראה מכאיב

אבל לפי דעתי סינה יכול להיות אלוף... אבל לא אלוף כמו שהוא עכשיו שמנצח כל הזמן וזה אפילו לא מפתיע

הוא מנצח ב קרב נגד 3 (אדג' אורטון מייקלס)

אפילו נגד 4 (לאשלי אורטון בוקר טי ופולי)

פעם היה מעניין לראות אותו אלוף למשל בקרבות נגד אדג' ובקרב נגד אומאגה אז מתי שנגמר הקרב הייתי אומר וואי איזה קרב מצוין למרות שסינה עוד פעם ניצח אבל היום זה כבר נגמר כבר לא מעניין המיין אבנט
    סינה עושה לאדג' FU מסולם של שני שולחנות באנפורגיבן 2006.
    הקטע שהוא כל הזמן מנצח כנגד כל הסיכויים באמת כבר מעצבן כי אין שום עניין בקרבות שלו, אבל אני חושב שהוא מאוד מוכשר.

בקשר לקטע של הפינישר-לא הייתי רוצה לחטוף FU על רצפה ממישהו כמו סינה.
    ואני מתערב שעוד רבים כאן גם לא.
    כמובן שיש מהלכים שנראים ומוכחים ככואבים וקטלניים יותר אבל אני חושב שזה פינישר בסדר גמור.
    כל המהלכים נבלמים ע"י הזירה והספוגים וכל הדברים שבה...
    ואני חושב שזה פינישר בסדר גמור. אני מניח שהספיר של אדג' יותר טוב?
    הספיר שלו זה הספיר עם הכי מעט אימפקט שאני מכיר. אולי טיפה יותר מזה של בטיסטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    אז הוא עשה FU מסולם והוא עשה STFU עם החבלים לאומאגה זה יפה וכואב אבל אין פה שום סיכון לסינה עצמו זה כאילו הWWE ממש דואגים לו יותר מידי שלא יפצע ולא יקח שום סיכון

אפילו באטיסטה שהוא יותר מגושם ואיטי עשה ספיר לטייקר ושניהם נחתו למעטה בארמגדון

ולאדג' יש ספירים טובים (הספיר לקנדי לאורטון בקרב ביניהם ולמיסטריו פעם)

לא טובים כמו ריינו וגולדברג אבל נגיד שאני לא אוהד של אף אחד ואני יראה תספיר של אדג' מול הFU של סינה אני בטוח יגיד שהספיר יותר כואב ויותר יפה
    I think i can can i think that i think i can?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Edge
    אז הוא עשה FU מסולם והוא עשה STFU עם החבלים לאומאגה זה יפה וכואב אבל אין פה שום סיכון לסינה עצמו זה כאילו הWWE ממש דואגים לו יותר מידי שלא יפצע ולא יקח שום סיכון

אפילו באטיסטה שהוא יותר מגושם ואיטי עשה ספיר לטייקר ושניהם נחתו למעטה בארמגדון

ולאדג' יש ספירים טובים (הספיר לקנדי לאורטון בקרב ביניהם ולמיסטריו פעם)

לא טובים כמו ריינו וגולדברג אבל נגיד שאני לא אוהד של אף אחד ואני יראה תספיר של אדג' מול הFU של סינה אני בטוח יגיד שהספיר יותר כואב ויותר יפה
    הם דואגים לו כי מן הסתם הוא זה שסוחב את החברה בימים האלה על הגב שלו.
    מבחינתם הוא מביא ההכנסות העיקרי והמיינאיבנטר העיקרי של החברה, אז למה שהם יסכנו אותו?
    כמובן שאני הייתי רוצה לראות אותו מסתכן כמו שאתה רוצה אבל אני עכשיו מסתכל מנקודת המבט של ה-WWE.

הקטע של הספיר מול ה-FU זה כבר עניין של טעם. אבל אני חושב שספיר אמור לקחת אותך לפחות איזה מטר אחורה. אדג' פשוט מפיל אותך על הרצפה בלי שום דחיפה אחורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    הם דואגים לו כי מן הסתם הוא זה שסוחב את החברה בימים האלה על הגב שלו.
    מבחינתם הוא מביא ההכנסות העיקרי והמיינאיבנטר העיקרי של החברה, אז למה שהם יסכנו אותו?
    כמובן שאני הייתי רוצה לראות אותו מסתכן כמו שאתה רוצה אבל אני עכשיו מסתכל מנקודת המבט של ה-WWE.

הקטע של הספיר מול ה-FU זה כבר עניין של טעם. אבל אני חושב שספיר אמור לקחת אותך לפחות איזה מטר אחורה. אדג' פשוט מפיל אותך על הרצפה בלי שום דחיפה אחורה.

הספיר צריך להיות מדויק מאוד ושיתוף פעולה מלא .אם המתאבק ימעד הוא יוכול להיפצע. כמו שהיה אם רינו בקרב הTLC ברסלמניה כאשר רינו פגע בגור לריי דאדלי ריי פשוט הטיח עת עצמו לרצפה והוא נפגע בראש.

פינשרים ישתנו תלוי לאיזה מתאבק עושים אותו... כשקור ואן היה עושה את הפנץ' בTNA היתי אומר שזה אחד משלושת הפישנרים הכי יפים שם. ..בECW כשהוא עשה את הפינשר לסאבו זה פשוט היה מצחיק המרחק והגובה שסאבו עף וזה נראה כאילו הוא נורה מתותח.הכל תלוי לאיזה מתאבק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי HhHbK
    הספיר צריך להיות מדויק מאוד ושיתוף פעולה מלא .אם המתאבק ימעד הוא יוכול להיפצע. כמו שהיה אם רינו בקרב הTLC ברסלמניה כאשר רינו פגע בגור לריי דאדלי ריי פשוט הטיח עת עצמו לרצפה והוא נפגע בראש.

פינשרים ישתנו תלוי לאיזה מתאבק עושים אותו... כשקור ואן היה עושה את הפנץ' בTNA היתי אומר שזה אחד משלושת הפישנרים הכי יפים שם. ..בECW כשהוא עשה את הפינשר לסאבו זה פשוט היה מצחיק המרחק והגובה שסאבו עף וזה נראה כאילו הוא נורה מתותח.הכל תלוי לאיזה מתאבק.
    כל מהלך בהיאבקות דורש תיאום בין שני המתאבקים.
    וזו עובדה שלא משנה על מי אדג' עושה את הספיר הוא לא לוקח אותם אחורה אלא נשאר במקום והם נופלים כאילו הוא נתקע בקיר ולא מצליח להזיז אותו.

וקוראים למהלך של קור ואן פאונס-pounce.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    כל אחד והדעות שלו....הספיר שעשה לסינה בNYR 2006 היה יפה וגם זה שעשה לריי מיסטריו לקראת טאבו טיוסדי 2005.....
    בספיר שאדג' עושה מדובר בדרך כל בספיר שבא אליך משום מקום והמתאבק חוטף באותו רגע שהוא מסתובב....
    אבל זה לא הנושא..הנושא הוא ג'ון סינה....אני לא יכחיש את זה שסינה מתאבק לא רע,ומביא לזירה איהבקות מסוג חדש של מהירות,קפיצות,אטלטיות,וכוח, אבל לאפחד לא מגיע כזה פוש...כמו שבTNA בדרך כלל מחליפים אלוף מרכזי כל חודשים...לא כמובWWE שאתה מקבל אלוף עולם חדש 5 אלופי עולם חדשים מקסימום בשנה....

*אני רגיל שבTNA היה לפינשר שם אחר..

שתף ב-Google+

הרשמה