תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    היי, מהיום והלאה אני לוקח את הסקירה על הכתפיים ואני עושה זאות בכיף!

אז נתחיל..

הערב התחיל בקרב של באטיסטה נגד דומינו והסתיים בניצחון בעזרת הפינישר באטיסטה בומב!
    לקראת סיום הקרב דוס ניסה להתערב וחטף גם הוא את הפינישר הכואב.
    לאחר המהומה הופיע וידאו של קאלי על המסך ובו הוא אומר לבאטיסטה שגורלו יהייה דומה לזה של פלייר וגם הוא יחטוף את המהלך החדש של קאלי "הקלו". בעברית חופשית ציפורן

בהמשך הערב "ריי מיסטריו" הגיע לזירה לשמחת הקהל אבל השמחה התקצרה שהם גילו שמדובר בצ'אבו שבא מחופש לריי ולעג לו. בין היתר הוא דיבר על הקרב שלהם בסמאר סלאם וציין שלא יהייה לריי קל בלה בלה בלה יוג'ין הגיע לזירה ונערך ביניהם קרב. אחרי נסיון גרוע של צ'אבו לחכות את ריי עם ה-619 הוא הוציא את זעמו על יוג'ין וניצח בעזרת הפרוג ספלאש.

מארק הנרי שוב ניצח ג'ובר בעזרת החיבוק הטיפשי שלו. לאחר הקרב ציפתה לו הפתעה..
    האורות כבו נשמעה מוזיקה ברקע ודמות חשוכה הלכה באיטיות מאזור הזירה והשאירה אחריה שביל של חול ועקבות..

לאחר מכן התקיים קרב נשים בין טורי לויקטוריה לאחר מהלך הסיום הווידו פיק ניצחה ויקטוריה והמשיכה לפרוק את זעמה על היפייפיה הבלונדינית למזלה של טורי מישל מק'קול הגיעה לעזרה והצליחה לחפף את ויקטוריה משם. מיותר לציין שזה לא היה היום של טורי..

במעבר חד נעבור לקרב שנקבע למאט נגד פינלי בהמלך הקרב ידידו הקטן של פינלי התערב בקרב אך לא לזמן רב, ג'יימי נובל הופיע והתחיל לרדוף את הממזר עד הלוקר ככול הנראה פינלי העדיף לעזוב את הקרב ולדאוג לשלומו של חברו הקטן מה שהעניק את הניצחון למאט בספירת חוץ!
    אי שם מאוחרי הקלעים פינלי תפס את נובל והזהיר אותו שלא התקרב לחברו. בטעות נשפך קפה חם בדיוק על קיין שעבר בסביבה קיין תפס קריז וזרק את פינלי על השולחן. אאוץ'..

דקות אחרי המכונה האדומה ניצחה את סילבאן השגריר הצרפתי של קאוויבק בעזרת צ'וק סלאם אך להפתעתו של קיין פינלי הגיע כדי לנקום והפתיע את קיין מאחור בעזרת השליילי.

עכשיו למשהו קצת שונה..כריס מאסטארס ערך אתגר מאסטאר לוק פתוח לכול מי שירצה להתמודד מולו. לפתע קם מעריץ מהקהל אבל לא סתם מעריץ שחקן פוטבול, קפטן של נבחרת ההיאבקות שלו בתיכון, ואיש שישב בכלא על הריגה שביצע נראה מוכן ואפילו די רוצה להשתתף באתגר אך לצערו ולצער תומכיו בקהל הוא נפל קורבן לנעילה המוחצנית

בסוף הערב נערך קרב נקמה בין קאלי לפלייר במהלך הקרב נקמתו של פלייר לא פעלה כמתוכנן והוא נפל קורבן לקלו של קאלי והפסיד. אך לפתע באטיסטה הגיע בריצה לעזרת מורו וחברו הוותיק אך גם כוחה של החיה לא הספיק כדי לצאת מהקלו של קאלי וגם הוא מצא את עצמו שוכב בזירה לצד ידידו..

עד כאן הסקירה השבועית נשמח לתגובות!
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    תודה אל הסקירה סמאקדון מיתשפר קצת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    לפני 7 בבוקר ואתה עושה סקירה כזאת, פתיחה מרשימה, כול הכבוד. תודה עליה.

ולסקירה:
    - מה זה מעיד על אלופי הזוגות ששניהם לא מצליחים לנצח מתאבק? הם גרועים וצריך להחליף אותם דחוף.

- צ'אבו סתם מעצבן... מישהו ראה את יוג'ין לפני שניכנס לדמות שלו...הוא בן אדם מנופח... שיפסיק לעשות ג'ובים.

- אוו איזה גיוון, ג'ובר חדש... מעניין מי זה המתאבק הזה.

- מאט מקבל פוש קטן וזה מגיע לו... ממתי פינלי דואג לממזר שלו... הוא תמיד היה בועט בו.

- סוף סוף קיין מנצח אבל למה מישהו כזה חלש...

-הפיוד שלו נגד פינלי לא ניראה לי משהוו משהו אבל הוא השתפרות... שיערבו בזה איזה חגורה או משהו...

- עוד פעם מן הקהל... ניראה לי זה עוד מתאבק פיתוח של הWWE.

- הם מנסים להחזיר את אבולוציה? טוב לא משנה... מה זה הפינישר הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תודה על הסקירה.
    נשמע סמאקדאון משעמם. חוץ מהקטע עם הדמות האפלה שבאה אל הנרי והקטע עם שחקן הפוטבול שהרג מישהו.... לא הבנתי את הקטע הזה...

אתה יכול להביא לכאן סרטון או תמונה של הפינישר The Claw הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על הסקירה אסף, בהחלט עבודה מעולה.
    לפחות סמקדאון ניסו לגוון קצת התוכנית עם פינלי וקין.
    חייבים לקחת לדומנוס את תואר הזוגות הם פשוט אפסים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע

הנה התמונה של המהלך החדש.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ראיתי את הסרטון באתר הרשמי כבר. אבל עדיין תודה [:
    יואו, זה מזכיר בול את הואן אריק קלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    זה דומה גם לתרגיל הסיום של קראש רק שהוא היה מוחץ את הראש מאחור.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    מישהוא ראה את הסרטון שמארק הנרי מסבר אמרו שם שטייקר יחזור באונפורגיון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    תודה חברים שמח שנהנתם

סמאק נחמד לפי דעתי.

וטוב שאתם מודעים שהדומינוס אפסים ובאמת צריך להעביר את החגורות למתאבקים המתאימים
    החרא הוא שאין דיוויז'ית זוגות טובה בסמאקדאון כול הזוגות הטובים בראו..נראה לי שיעבירו את התארים למייג'ורים.. אבל אני ממש לא ישמח שזה יקרה.

ובאמת נמאס מיוג'ין והג'ובים האלה יאללה כמה בנאדם מוכן להיות מושפל בשביל כסף..

ופינלי תמיד היה "דואג" לממזר שלו מיקי למרות שהוא היה בועט בו חחח הקטע הזה באמת היה נחמד
    ולא הייתי מגדיר את סליבאן כחלש. אולי חלש בתור מתאבק אבל ראית איזה מנופח הוא? וזה עדיף על הפיוד שלו עם דייב טיילור
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    אסף תודה רבה על הסקירה אחי תמשיך כך !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום