תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    אני עושה את הדיון הזה כי מעניין אותי לדעת אם אתם מנוסים בחתימות מכינים אותם הרבה זמן וכדומה...

1.כמה זמן אתם מעצבי חתימות?
    2.מתי התחלתם לשים לב להישתפרות משמעותית?
    3.כמה זמן לקח לכם בהתחלה להכין חתימה? כמה זמן היום?
    4.אתם משתמשים במדריך להכנת החתימות?
    5.אתם שומרים על אותו סגנון כל הזמן?
    6.אתם מגוונים בדמויות של החתימה?
    7.כל כמה זמן בערך אתם מכינים חתימה חדשה?

זהו 7 שאלות מקווה שתענו עליהם

תגובות חבר'ה

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי *RATED - HHH*
    1.כמה זמן אתם מעצבי חתימות? 4 שבועות משהו כזה O.ם
    2.מתי התחלתם לשים לב להישתפרות משמעותית? לפני שבועיים וחצי
    3.כמה זמן לקח לכם בהתחלה להכין חתימה? כמה זמן היום? פעם 20~15 דקות.. היום יותר, משהו בכיוון החצי שעה+, פשוט למדתי יותר אפקטים ואני יותר משקיע בשילובים,בצבעים וכך הלאה
    4.אתם משתמשים במדריך להכנת החתימות?אני השתמשתי במדריך אחד כדי ללמוד מה כל כלי עושה,ניסיתי להוריד PSD וכאלה, לא עזר בשיט.
    5.אתם שומרים על אותו סגנון כל הזמן?אני משתדל לגוון
    6.אתם מגוונים בדמויות של החתימה?כן, אני תמיד עושה על דמויות שונות.
    7.כל כמה זמן בערך אתם מכינים חתימה חדשה?כל יומיים - שלוש, לפעמים אני מכין איזה שלוש חתימות ביום אחד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    1. מעולם לא עשיתי חתימות, אבל אני עושה פוטושופ כבר מעל שנתיים וחצי ככה (בדיוק היום מישהו שאל אותי, איזה מצחיק)
    2. אין לי מושג באמת. רוב ההשתפרות היא על ההתחלה, אבל באיזה מקום ההשתפרות היא שקופה לך.
    3. ראה 1. אבל עבודה ממוצעת לוקחת בין חצי שעה ל3 שעות, תלוי בעבודה. יוזרבארים הם בין 10 דקות ל30 דקות (10 דקות אם אני צריך להכין חבילה, 30 דקות בשביל כאלו ממש מושקעים מיוחדים). אין הבדל בין ההתחלה להיום, זה תמיד היה דבר של לעבוד עד שאני מרוצה. יש דברים שאני מתחיל להיות פרפקציוניסט ואז אני פשוט מבזבז חצי שעה בלבהות בתמונה כדי למצוא את הטעויות הכי קטנות שיש. לדוגמה בבוקס ארט של מטרויד השקעתי לפחות 3 וחצי שעות, לא כולל "בוא נסתכל על זה שוב רק בשביל להיות בטוחים"
    4. לא באופן קבוע. לפעמים אני רוצה לדעת משהו ספציפי כמו "איך לעשות ניק מתכתי" מהיר כזה ואז אני בודק, אבל זה רק לדברים כאלו שצריך לזכור שלבים ארוכים בעל פה. לעבודה סתם ככה אני פשוט זורק מהראש ומתנסה.
    5. אולי. אני חושב שיש לי סגנון ייחודי, אבל אני אישית לא יכול לעקוב אחריו, כי זה פשוט לעשות את מה שאני יכול הכי טוב. מישהו אחר בטח יוכל לראות שינויים בסגנון שלי יותר טוב ממני.
    6. ראה 1.
    7. לרוב אני מכין עבודה בשבוע ככה, אבל לאחרונה לא בגלל שפוטושופ מעצבן. שאני אשיג מחשב חדש אני כנראה אוכל להתחיל להגביר את הקצב שוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    Indium איך אתה כולה 4 שבועות מעצב ואתה כבר ברמה כזאת??

אני מחפש סיגנון מיוחד להכנת חתימה כל הזמן אני מחפש מדריכים וכאלה וכבר ראיתי מלא מדריכים וזה אבל אני לא מצליח להישתפר כזה אני כל פעם נישאר די אותו דבר או יורד אוף...

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    1.כמה זמן אתם מעצבי חתימות? ~חודש
    2.מתי התחלתם לשים לב להישתפרות משמעותית? אחרי שבוע...
    3.כמה זמן לקח לכם בהתחלה להכין חתימה? כמה זמן היום? בהתחלה 15 דקות. היום יכול לקחת יומיים ויותר
    4.אתם משתמשים במדריך להכנת החתימות? לא.
    5.אתם שומרים על אותו סגנון כל הזמן? לא.
    6.אתם מגוונים בדמויות של החתימה? כן.
    7.כל כמה זמן בערך אתם מכינים חתימה חדשה? מתי שרעיון צץ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006

אני מחפש סיגנון מיוחד להכנת חתימה כל הזמן אני מחפש מדריכים וכאלה וכבר ראיתי מלא מדריכים וזה אבל אני לא מצליח להישתפר כזה אני כל פעם נישאר די אותו דבר או יורד אוף...
    עזוב מדריכים. אתה לא תפתח סגנון ייחודי בעזרת למידה מאחרים. אתה חייב ללמוד בעצמך איך עובדים באופן אישי, להכיר באמת את התוכנה, ולהתחיל לחשוב באופן עצמאי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    אשדוד
    1.כמה זמן אתם מעצבי חתימות?חודש וחצי עם הפסקות בגלל בעיות טכניות X:
    2.מתי התחלתם לשים לב להישתפרות משמעותית?אממ שבועיים בערך..
    3.כמה זמן לקח לכם בהתחלה להכין חתימה? כמה זמן היום?לעצב זה קל..הדברים הטכניים לקחו לי זמן..מברשות,פונטים,כלים בסיסיים..לקח לי שנה להבין X: היום הכל הולך בקלות P:
    4.אתם משתמשים במדריך להכנת החתימות?פעם השתמשתי..רק להתחלה..עכשיו אני מסתדרת לבד..אבל תמיד נחמד ללמוד דברים חדשים אז מידי פעם אני מציצה במדריכים D:
    5.אתם שומרים על אותו סגנון כל הזמן?אממ כן..אבל אני מנסה לשנות..
    6.אתם מגוונים בדמויות של החתימה?כן..כל הזמן..
    7.כל כמה זמן בערך אתם מכינים חתימה חדשה?מתי שיש לי כוח ^^

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    ראשון לציון

הממ...

נולדים אם זה

או שאני פשוט חרשן
    שתף ב-Google+

הרשמה