תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    יש תאריכים רשמיים ליציאה של FIFA 08, PES 08, Assasin's Creed וMass Effect?

חבר בא לבקר בארץ, מארה"ב, אז חשבתי לבקש ממנו להביא את לי משם 360 ואת המשחקים האלו (אלו המשחקים שאני קונה אחרי שוויתרתי על מספר כפול של משחקים). העניין הוא שהוא מגיע, ככל הנראה, בנובמבר וכל אתר שבדקתי בו את תאריכי היציאה של המשחקים האלו אומר שהם יוצאים בנובמבר. אם יהיו לי תאריכים מדויקים, אולי אני אוכל לתכנן יותר טוב.

אני יודע שזה עוד הרבה זמן, אבל אני אוהב לתכנן תמיד מראש.

תודה לכל מי שעוזר.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    יש תאריכים רשמיים ליציאה של FIFA 08, PES 08, Assasin's Creed וMass Effect?

חבר בא לבקר בארץ, מארה"ב, אז חשבתי לבקש ממנו להביא את לי משם 360 ואת המשחקים האלו (אלו המשחקים שאני קונה אחרי שוויתרתי על מספר כפול של משחקים). העניין הוא שהוא מגיע, ככל הנראה, בנובמבר וכל אתר שבדקתי בו את תאריכי היציאה של המשחקים האלו אומר שהם יוצאים בנובמבר. אם יהיו לי תאריכים מדויקים, אולי אני אוכל לתכנן יותר טוב.

אני יודע שזה עוד הרבה זמן, אבל אני אוהב לתכנן תמיד מראש.

תודה לכל מי שעוזר.
    האמת היא שמנסיון רוב המשחקים לבוקס הם לא חסומי איזורים ואם אתה מזמין אותם מהונג קונג דרך איביי או אתרים אחרים אז זה עולה פחות מלקנות בארה"ב (משמעותית פחות... בארה"ב תשלם עליהם כ65 דולר ובהונג קונג סדר גודל של 50).
    לדעתי פשוט תיתן לו את הרשימה ותבקש ממנו ללכת לקנות כמה שיותר קרוב לתאריך ההגעה שלו ושישאל כבר בחנות מה יש... הרי גם אם משחק כזה או אחר יצא אבל לא ניתן להשיג אותו אז זה לא יעזור יותר מדי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    PES יוצא ב26 לאוקטובר באירופה, בארה"ב עדין לא ידוע.
    COD 4 יוצא ב-5 לנובמבר בארה"ב
    MASS EFFECT יוצא ב-1 בנובמבר
    פיפא יוצא ב9 לאוקטובר בארה"ב
    אסאסין קריד יוצא ב13 בנוב' בארה"ב

PES7 אירופאי עבד גם על 360 אמריקאי, אולי גם 8 יהיה כך.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לא כתבתי על COD4, דוקטור, למרות שזה המשחק הכי מרשים שראיתי בE3.
    זה משחק שמתאים למחשב... לא למחשב שלי, אבל למחשב. לצערי, לא נראה שאשחק בו בקרוב.

אני אבדוק בPLAY ASIA מה המכירים של המשחקים האלו לפני שאחליט אם לקנות אותם מארה"ב או לא. אם זה באמת עולה באתר הזה פחות, אני אזמין ממנו.

נראה שאם הוא יגיע לארץ בסוף נובמבר, לא צריכה להיות בעיה עם שום משחק.
    כעת נותר רק לקוות שכשאבקש מההורים להלוות לי כסף בשביל להשלים את הקניה (אני אצטרך בסביבות 1000 שקל השלמה, כי הצבא לא נותן הרבה כסף... אם רק הוא היה מגיע עוד חצי שנה, או שההיתי מתגייס לפני כמה חודשים, או שהיו פחות חודשים בלוח השנה, אבל ההיתי מקבל את אותו הכסף. החיים לא קלים). אני גם אצטרך להחליט באופן סופי אם אני הולך על PES החדש או על פיפ"א 08. אני לא מאמין שאני מתלבט בכלל, אבל פיפ"א פשוט נראה טוב הפעם...

כל המשחקים שאני רוצה, בעלי הגנת אזורים. מזל מחורבן... עדיף לי לקנות את המשחקים מארה"ב ולבקש ממנו להביא לי אותם. הוא בא שוב בקיץ (עושים לבת בת מצווה בארץ ), אז אני אוכל לבקש ממנו עוד משחק או שניים.

זה עדיין בעייתי... להביא לארץ 360 אומר עוד מזוודה, בערך.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני יודע שלא כתבת COD4, זאת הייתה הודעה תת הכרתית לגרום לך לקנות אותו

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני יודע שלא כתבת COD4, זאת הייתה הודעה תת הכרתית לגרום לך לקנות אותו
    חחח תודה לך על הניסיון להשפיע על תת ההכרה שלי, אבל כבר שקלתי את העניין בכובד ראש. אם אני אקנה אותו, זה יהיה כי יש לי מחשב משודרג (מעבד חדש ועוד ג'יגה זיכרון יספיקו). זה יקרה, אולי בקיץ הבא, אז אני אשחק במשחק הזה רק בעוד הרבה, הרבה זמן. כנ"ל לגבי הפרק השני של HL2 ופורטל, לצערי הרב. אני כל כך רוצה לשחק במשחק האלה, אבל נראה לי שהמחשב שלי לא יעשה להם את הכבוד הראוי. אוו... גם L4D. לעזאזל איתך! אתה סתם גורם לי לבכות ולייבב.

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    יש לך ווי לא ? למה עוד קונסולה ?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    יש לך ווי לא ? למה עוד קונסולה ?
    בשביל שיהיה לו במה לשחק.

הרשמה